[EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Wieża jest integralną częścią Portu Lotniczego Edelweiss. Jej zadaniem jest wydawanie zezwoleń na przylot zarówno do jak i na obiekty, a także na sam start i lądowanie. Na każde przybycie samolotu na obszar Portu Lotniczego winna być wydana zgoda, a jej przebieg dokumentowany.
Fachowość kontrolerów i obsługi technicznej lotniska zapewnia działanie 24h na dobę.

Moderator: Ronon Dex

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 19 maja 2022, 09:27
Heinz-Werner Grüner pisze: 19 maja 2022, 09:18
Isabella Swann pisze: 18 maja 2022, 19:15 @Heinz-Werner Grüner mam w pewnym stopniu zaufanie do władzy, ale wierze tylko w jedną rzecz. ;) Po prostu muszę zobaczyć jak ta władza zapewniać będzie bezpieczeństwo, to może znowu zaufam pełniej :D
Biorę sobie to za punkt honoru! Serio. Wiem, że ostatnimi czasy zaniedbuje moich obywateli, wiem... Niestety zobowiązania rajdowe troszkę psują mi koncepcję rozwoju i później już nie wystarcza weny i chęci.
Obiecuje poprawę.
spokojnie, przecież poza tym jest też realioza! Uwierz mi nie mam o to pretensji do Ciebie :) Nawet jeśli się droczę to nie w złej inicjatywie
Mimo wszystko. Ja kręcę tutaj "korbką" i sam od siebie wymagam. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Joachim Cargalho »

Bezpieczeństwo obywateli Edelweiss jest nasyzm wspólnym dobrem. Obiecuję również i ja, ze nikomu się tutaj nic złego nie stanie!
Takie sytuacje są spowodowane naszym sposobem bycia. Przypominam, że już od wczesnej wiosny chodzimy w górach w śniegu po pas. Niebezpieczeństwo jest wpisane w naszą linię życia, ale jesteśmy dobrym narodem, a zło dobrem należy zwyciężać! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 20 maja 2022, 23:28 Bezpieczeństwo obywateli Edelweiss jest nasyzm wspólnym dobrem. Obiecuję również i ja, ze nikomu się tutaj nic złego nie stanie!
Takie sytuacje są spowodowane naszym sposobem bycia. Przypominam, że już od wczesnej wiosny chodzimy w górach w śniegu po pas. Niebezpieczeństwo jest wpisane w naszą linię życia, ale jesteśmy dobrym narodem, a zło dobrem należy zwyciężać! :D
Cóż za mądre słowa Herr Cargalho! 8-)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wieża kontroli lotów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości