Czy darowiznę będzie można odliczyć od podatku? ;>Heinz-Werner Grüner pisze: ↑10 lutego 2026, 10:07 Może zróbmy tak, że za zebrane fundusze zakupimy w Die Karawane odpowiednie produkty, które pomogą w trudnych chwilach mieszkańcom Sarmacji. JKW Fatima wytypuje miasteczko/region, gdzie tej pomocy humanitarbej najwięcej potrzeba, a my przekażemy.
Wieści z Księstwa Sarmacji
- Rumburak Jokerman • Stempel
- Posty: 181
- Rejestracja: 05 czerwca 2022, 21:37
- Lokalizacja: U-Boot-Stadt
-
ODZNACZENIA
Re: Wieści z Księstwa Sarmacji
(-) Rumburak Jokerman
Kubański pisarz eseista, pan od brzydkich komiksów
Kubański pisarz eseista, pan od brzydkich komiksów
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Wieści z Księstwa Sarmacji
Herr @John Rasmusen tu chodzi tylko o "pomoc humanitarną, dobrowolną i bezgotówkową", byle dokonać zakupów w Die Karawane. Inaczej nie zmusze nikogo do zakupów. 
- Rumburak Jokerman • Stempel
- Posty: 181
- Rejestracja: 05 czerwca 2022, 21:37
- Lokalizacja: U-Boot-Stadt
-
ODZNACZENIA
Re: Wieści z Księstwa Sarmacji
-> Zebrane funduszeHeinz-Werner Grüner pisze: ↑10 lutego 2026, 22:28 Herr @John Rasmusen tu chodzi tylko o "pomoc humanitarną, dobrowolną i bezgotówkową", byle dokonać zakupów w Die Karawane. Inaczej nie zmusze nikogo do zakupów.![]()
-> Bezgotówkową
Kody do blika będą zbierane?
(-) Rumburak Jokerman
Kubański pisarz eseista, pan od brzydkich komiksów
Kubański pisarz eseista, pan od brzydkich komiksów
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Wieści z Księstwa Sarmacji
Panie, nie bądź taki ciekawski bo bezpieka przyjedzie "pod ogórdek".John Rasmusen pisze: ↑10 lutego 2026, 22:35-> Zebrane funduszeHeinz-Werner Grüner pisze: ↑10 lutego 2026, 22:28 Herr @John Rasmusen tu chodzi tylko o "pomoc humanitarną, dobrowolną i bezgotówkową", byle dokonać zakupów w Die Karawane. Inaczej nie zmusze nikogo do zakupów.![]()
-> Bezgotówkową
Kody do blika będą zbierane?![]()
Kup Pan jakieś konserwy czy inne rzeczy w Die Karawane i będziemy kwita.
- Rumburak Jokerman • Stempel
- Posty: 181
- Rejestracja: 05 czerwca 2022, 21:37
- Lokalizacja: U-Boot-Stadt
-
ODZNACZENIA
Re: Wieści z Księstwa Sarmacji
Panie oberhaupt, przypominam, że to w moje miasto nawalają. Najpierw musiałbym się z piwnicy wydostaćHeinz-Werner Grüner pisze: ↑10 lutego 2026, 22:39Panie, nie bądź taki ciekawski bo bezpieka przyjedzie "pod ogórdek".John Rasmusen pisze: ↑10 lutego 2026, 22:35-> Zebrane funduszeHeinz-Werner Grüner pisze: ↑10 lutego 2026, 22:28 Herr @John Rasmusen tu chodzi tylko o "pomoc humanitarną, dobrowolną i bezgotówkową", byle dokonać zakupów w Die Karawane. Inaczej nie zmusze nikogo do zakupów.![]()
-> Bezgotówkową
Kody do blika będą zbierane?![]()
![]()
Kup Pan jakieś konserwy czy inne rzeczy w Die Karawane i będziemy kwita.![]()
(-) Rumburak Jokerman
Kubański pisarz eseista, pan od brzydkich komiksów
Kubański pisarz eseista, pan od brzydkich komiksów
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Wieści z Księstwa Sarmacji
Panie Dżon, a ja myśloł żeś Tyś z tej sąsiedniej. No to kupię za pana, odda mi Pan Dżon blikiem.John Rasmusen pisze: ↑10 lutego 2026, 23:36Panie oberhaupt, przypominam, że to w moje miasto nawalają. Najpierw musiałbym się z piwnicy wydostaćHeinz-Werner Grüner pisze: ↑10 lutego 2026, 22:39Panie, nie bądź taki ciekawski bo bezpieka przyjedzie "pod ogórdek".John Rasmusen pisze: ↑10 lutego 2026, 22:35
-> Zebrane fundusze
-> Bezgotówkową
Kody do blika będą zbierane?![]()
![]()
Kup Pan jakieś konserwy czy inne rzeczy w Die Karawane i będziemy kwita.![]()
To co - gdzie celujemy pomoc - w jakie miasto/region? To już tak na poważnie.
- Pavel van der Gibson • Stempel
- Ambasador Księstwa Sarmacji
- Posty: 1504
- Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49
- Lokalizacja: Wolkenbad
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Wieści z Księstwa Sarmacji
Wasze Ekscelencje,
Szanowni Państwo,
z polecenia Jego Książęcej Mości Arkadiusza Maksymiliana uprzejmie informuję, iż działania wojenne prowadzone przeciwko Księstwu Sarmacji zostały zakończone, a sytuacja bezpieczeństwa na terytorium państwa została w pełni ustabilizowana. Książęce Siły Zbrojne zakończyły swoje operacje, przywracając ład i kontrolę nad wszystkimi regionami.
W imieniu władz Sarmacji pragnę wyrazić serdeczne podziękowania za okazane w ostatnich dniach wsparcie, solidarność oraz dobre słowo płynące ze strony zagranicznych partnerów. Gesty te miały dla Sarmacji istotne znaczenie i zostały przyjęte z należytą wdzięcznością.
Komunikat KSZ:
https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/14495/5
Orędzie Jego Książęcej Mości:
https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/14497/3
Orędzie Namiestnik Starosarmacji:
https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/14501/1
Szanowni Państwo,
z polecenia Jego Książęcej Mości Arkadiusza Maksymiliana uprzejmie informuję, iż działania wojenne prowadzone przeciwko Księstwu Sarmacji zostały zakończone, a sytuacja bezpieczeństwa na terytorium państwa została w pełni ustabilizowana. Książęce Siły Zbrojne zakończyły swoje operacje, przywracając ład i kontrolę nad wszystkimi regionami.
W imieniu władz Sarmacji pragnę wyrazić serdeczne podziękowania za okazane w ostatnich dniach wsparcie, solidarność oraz dobre słowo płynące ze strony zagranicznych partnerów. Gesty te miały dla Sarmacji istotne znaczenie i zostały przyjęte z należytą wdzięcznością.
Komunikat KSZ:
https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/14495/5
Orędzie Jego Książęcej Mości:
https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/14497/3
Orędzie Namiestnik Starosarmacji:
https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/14501/1
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Wieści z Księstwa Sarmacji
U nas chyba te zaprzęgi z pomocą utknęły na urzędzie celnym na granicy austriacko-węgierskiej... 
W każdym razie, predzej czy później dary wjadą. O! JKW miała podać gdzie dostarczyć! Tego się trzymajmy. :
W każdym razie, predzej czy później dary wjadą. O! JKW miała podać gdzie dostarczyć! Tego się trzymajmy. :
- Fatima Popow-Chojnacka • Stempel
- Posty: 1390
- Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28
-
ODZNACZENIA
Re: Wieści z Księstwa Sarmacji
Czekamy, czekamy.. A dary rozdzielimy szczególnie na Tropicanę i Fer.Heinz-Werner Grüner pisze: ↑18 lutego 2026, 21:03 U nas chyba te zaprzęgi z pomocą utknęły na urzędzie celnym na granicy austriacko-węgierskiej...
W każdym razie, predzej czy później dary wjadą. O! JKW miała podać gdzie dostarczyć! Tego się trzymajmy. :![]()
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Wieści z Księstwa Sarmacji
Ok, zatem niech będzie własnie tam. W weekend pewnie dotrzemy.Fatima Popow-Chojnacka pisze: ↑19 lutego 2026, 17:10Czekamy, czekamy.. A dary rozdzielimy szczególnie na Tropicanę i Fer.Heinz-Werner Grüner pisze: ↑18 lutego 2026, 21:03 U nas chyba te zaprzęgi z pomocą utknęły na urzędzie celnym na granicy austriacko-węgierskiej...
W każdym razie, predzej czy później dary wjadą. O! JKW miała podać gdzie dostarczyć! Tego się trzymajmy. :![]()
![]()
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
