Wieści z Księstwa Sarmacji

Ambasada Księstwa Sarmacji
Awatar użytkownika
Rumburak Jokerman Stempel
Posty: 181
Rejestracja: 05 czerwca 2022, 21:37
Lokalizacja: U-Boot-Stadt

ODZNACZENIA

Re: Wieści z Księstwa Sarmacji

Post autor: Rumburak Jokerman »

Heinz-Werner Grüner pisze: 10 lutego 2026, 10:07 Może zróbmy tak, że za zebrane fundusze zakupimy w Die Karawane odpowiednie produkty, które pomogą w trudnych chwilach mieszkańcom Sarmacji. JKW Fatima wytypuje miasteczko/region, gdzie tej pomocy humanitarbej najwięcej potrzeba, a my przekażemy.

Obrazek
Czy darowiznę będzie można odliczyć od podatku? ;>
(-) Rumburak Jokerman

Kubański pisarz eseista, pan od brzydkich komiksów
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wieści z Księstwa Sarmacji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Herr @John Rasmusen tu chodzi tylko o "pomoc humanitarną, dobrowolną i bezgotówkową", byle dokonać zakupów w Die Karawane. Inaczej nie zmusze nikogo do zakupów. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Rumburak Jokerman Stempel
Posty: 181
Rejestracja: 05 czerwca 2022, 21:37
Lokalizacja: U-Boot-Stadt

ODZNACZENIA

Re: Wieści z Księstwa Sarmacji

Post autor: Rumburak Jokerman »

Heinz-Werner Grüner pisze: 10 lutego 2026, 22:28 Herr @John Rasmusen tu chodzi tylko o "pomoc humanitarną, dobrowolną i bezgotówkową", byle dokonać zakupów w Die Karawane. Inaczej nie zmusze nikogo do zakupów. ;)
-> Zebrane fundusze
-> Bezgotówkową

Kody do blika będą zbierane? :D
(-) Rumburak Jokerman

Kubański pisarz eseista, pan od brzydkich komiksów
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wieści z Księstwa Sarmacji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

John Rasmusen pisze: 10 lutego 2026, 22:35
Heinz-Werner Grüner pisze: 10 lutego 2026, 22:28 Herr @John Rasmusen tu chodzi tylko o "pomoc humanitarną, dobrowolną i bezgotówkową", byle dokonać zakupów w Die Karawane. Inaczej nie zmusze nikogo do zakupów. ;)
-> Zebrane fundusze
-> Bezgotówkową

Kody do blika będą zbierane? :D
Panie, nie bądź taki ciekawski bo bezpieka przyjedzie "pod ogórdek". ;)
Kup Pan jakieś konserwy czy inne rzeczy w Die Karawane i będziemy kwita. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Rumburak Jokerman Stempel
Posty: 181
Rejestracja: 05 czerwca 2022, 21:37
Lokalizacja: U-Boot-Stadt

ODZNACZENIA

Re: Wieści z Księstwa Sarmacji

Post autor: Rumburak Jokerman »

Heinz-Werner Grüner pisze: 10 lutego 2026, 22:39
John Rasmusen pisze: 10 lutego 2026, 22:35
Heinz-Werner Grüner pisze: 10 lutego 2026, 22:28 Herr @John Rasmusen tu chodzi tylko o "pomoc humanitarną, dobrowolną i bezgotówkową", byle dokonać zakupów w Die Karawane. Inaczej nie zmusze nikogo do zakupów. ;)
-> Zebrane fundusze
-> Bezgotówkową

Kody do blika będą zbierane? :D
Panie, nie bądź taki ciekawski bo bezpieka przyjedzie "pod ogórdek". ;)
Kup Pan jakieś konserwy czy inne rzeczy w Die Karawane i będziemy kwita. ;)
Panie oberhaupt, przypominam, że to w moje miasto nawalają. Najpierw musiałbym się z piwnicy wydostać
(-) Rumburak Jokerman

Kubański pisarz eseista, pan od brzydkich komiksów
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wieści z Księstwa Sarmacji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

John Rasmusen pisze: 10 lutego 2026, 23:36
Heinz-Werner Grüner pisze: 10 lutego 2026, 22:39
John Rasmusen pisze: 10 lutego 2026, 22:35

-> Zebrane fundusze
-> Bezgotówkową

Kody do blika będą zbierane? :D
Panie, nie bądź taki ciekawski bo bezpieka przyjedzie "pod ogórdek". ;)
Kup Pan jakieś konserwy czy inne rzeczy w Die Karawane i będziemy kwita. ;)
Panie oberhaupt, przypominam, że to w moje miasto nawalają. Najpierw musiałbym się z piwnicy wydostać
Panie Dżon, a ja myśloł żeś Tyś z tej sąsiedniej. No to kupię za pana, odda mi Pan Dżon blikiem. ;)

To co - gdzie celujemy pomoc - w jakie miasto/region? To już tak na poważnie. :Pr :Pr :Pr
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Ambasador Księstwa Sarmacji
Posty: 1504
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49
Lokalizacja: Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wieści z Księstwa Sarmacji

Post autor: Pavel van der Gibson »

Wasze Ekscelencje,
Szanowni Państwo,


z polecenia Jego Książęcej Mości Arkadiusza Maksymiliana uprzejmie informuję, iż działania wojenne prowadzone przeciwko Księstwu Sarmacji zostały zakończone, a sytuacja bezpieczeństwa na terytorium państwa została w pełni ustabilizowana. Książęce Siły Zbrojne zakończyły swoje operacje, przywracając ład i kontrolę nad wszystkimi regionami.

W imieniu władz Sarmacji pragnę wyrazić serdeczne podziękowania za okazane w ostatnich dniach wsparcie, solidarność oraz dobre słowo płynące ze strony zagranicznych partnerów. Gesty te miały dla Sarmacji istotne znaczenie i zostały przyjęte z należytą wdzięcznością.


Komunikat KSZ:
https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/14495/5
Orędzie Jego Książęcej Mości:
https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/14497/3
Orędzie Namiestnik Starosarmacji:
https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/14501/1
Ambasador Księstwa Sarmacji
Zastępca Samozwańczego Sekretarza Mikroświatowej Unii Piłkarskiej
Były Kanclerz Księstwa Sarmacji
Prezes VfB 1923 Wolkenbad

Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wieści z Księstwa Sarmacji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

U nas chyba te zaprzęgi z pomocą utknęły na urzędzie celnym na granicy austriacko-węgierskiej... :)

W każdym razie, predzej czy później dary wjadą. O! JKW miała podać gdzie dostarczyć! Tego się trzymajmy. : :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 1390
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Wieści z Księstwa Sarmacji

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Heinz-Werner Grüner pisze: 18 lutego 2026, 21:03 U nas chyba te zaprzęgi z pomocą utknęły na urzędzie celnym na granicy austriacko-węgierskiej... :)

W każdym razie, predzej czy później dary wjadą. O! JKW miała podać gdzie dostarczyć! Tego się trzymajmy. : :)
Czekamy, czekamy.. A dary rozdzielimy szczególnie na Tropicanę i Fer. ;)
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wieści z Księstwa Sarmacji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Fatima Popow-Chojnacka pisze: 19 lutego 2026, 17:10
Heinz-Werner Grüner pisze: 18 lutego 2026, 21:03 U nas chyba te zaprzęgi z pomocą utknęły na urzędzie celnym na granicy austriacko-węgierskiej... :)

W każdym razie, predzej czy później dary wjadą. O! JKW miała podać gdzie dostarczyć! Tego się trzymajmy. : :)
Czekamy, czekamy.. A dary rozdzielimy szczególnie na Tropicanę i Fer. ;)
Ok, zatem niech będzie własnie tam. W weekend pewnie dotrzemy.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ambasada Księstwa Sarmacji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość