Nationalmuseum - wątek organizacyjny

Jest takie miejsce w mikroświecie, gdzie każdy bywać chce... By naszą tradycję dotknąć i pieścić każdy dzień. Spojrzeć w lewo i spojrzeć w prawo, a do muzeum ruszyć żwawo. To jedyne miejsce w kotlinie, gdzie zaznamy piękna wyobraźni nie idąc z nikim do miejskiej łaźni...
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Nationalmuseum - wątek organizacyjny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Chciałbym zachować "piękno" w szczególnie tak waznym miejscu jakim jest muzeum, dlatego, jeśli uważacie inaczej to proszę także pisać, czasowo ustawiam tutaj wątek organizacyjny.

Osobiście widziałbym, żeby zbiory były w formacie działu zablokowanego, tak by wstawiać tylko rzeczywiste prace. Jeśli ktoś chce zwiedzać to ma prawo napisać nowy wątek, wykorzystywać zdjęcia (jakiekolwiek spójne) obrazów, prowadzić narrację i tak dalej.
Proszę was o opinię czy to dobra droga czy nie. Muzeum w końcu ma mieć charakter pokazowy, a w teorii znamy przypadki, gdzie wszystko ginie pod natłokiem "rozmów",co oczywiste.

Proszę także o informacje jakie cenne zbiory oprócz malarskich i przekazanych nam przez inne nacje doszukaliśmy się w obecnej chwili w Edelweiss. I nie chodzi mi o to by nagle wymyślić 1500 eksponatów, ale może macie jakieś pomysły...
Przychodzi mi też do głowy "ususzona szarotka" Herr Cargalho z pierwszej Lawiny...Nie wiem jednak czy do dobry pomysł.
Ok Czekam na opinię jakie eksponaty i jakie Pawilony tworzymy.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Nationalmuseum - wątek organizacyjny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 23 maja 2022, 15:01 Zawsze można podzielić na grupy i dać do różnych tematów?
No to jest w sumie myśl! Widzę, że chyba będzie trzeba się kajać, że nie jest się ani alfą, ani omegą. ;)
:E :E :E
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Nationalmuseum - wątek organizacyjny

Post autor: Joachim Cargalho »

Zauważyłem pawilon pamiątek, ale nie ma tam głowy Ronona...
Czy to niedopatrzenie, czy pawilon jest cały czas w budowie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Nationalmuseum - wątek organizacyjny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 28 maja 2022, 08:58 Zauważyłem pawilon pamiątek, ale nie ma tam głowy Ronona...
Czy to niedopatrzenie, czy pawilon jest cały czas w budowie?
Jest w budowie, ale faktycznie przeoczyłem. Po prostu pamiątka stała w Der Sitz, w biurze, a nie w "magazynie".
Na pewno dodamy i potestujemy "funkcjonalności".
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nationalmuseum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość