Ravenspell

Wśród wysokich Gór Południowych największym miasteczkiem jest Grünerwald. Mieszkańcy to w znacznej części żołnierze i społecznosć związana z branżą militarną. Nie znaczy to, że jest ono smutne i nudne, wręcz przeciwnie. Tętni radosnym życiem z icznymi kawiarniami i wspaniałymi, uśmiechniętymi ludźmi.
Gdy tylko trafisz do dzielnicy mieszkalnej Grindelwald od razu będziesz chciał w niej zamieszkać. Urocze małe kamienniczki, od których wprost nie da się oderwać wzroku.
Awatar użytkownika
Sorcha Raven Stempel
Posty: 96
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell

OBYWATEL

Ravenspell

Post autor: Sorcha Raven »

Sorcha postanowiła zamieszkać bliżej natury, a jednocześnie w okolicach mało zasiedlonych nowobogackimi willami i dworkami.
Sąsiedztwo gór i wiary żołnierskiej nie przeszkadza jej w nocnych wyprawach po runo leśne
Ogrodziła sobie niewielką działkę (cóż... samowola budowlana, najwyżej mnie eksmitują :twisted: ) i przystąpiła do zbierania materiałów budowlanych.
Tymczasem zrobiło się dość ciemno :o
Obrazek
Po chwili ni z tego, ni z owego zaczął kropić lekki deszcz, zatem schowała się do skleconego na poczekaniu szałasu z gałęzi.
Obrazek
Miała nadzieję, że wkrótce przejaśni się i będzie mogła zaprezentować swój album ze zdjęciami.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Isabella Swann »

Bella wybrała się w odwiedziny do nowej znajomej, błądząc po lesie, w końcu trafiła do domku @Sorcha Raven.

- Dzień Dobry! Podobno można napić się tutaj najlepszej herbaty miętowej w Edelweiss - zapukała do na wpół otwartych drzwi Bella z uśmiechem na twarzy, szukają właścicielki owej posiadłości
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Sorcha Raven Stempel
Posty: 96
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Sorcha Raven »

Isabella Swann pisze: 23 sierpnia 2022, 17:48 - Dzień Dobry! Podobno można napić się tutaj najlepszej herbaty miętowej w Edelweiss - zapukała do na wpół otwartych drzwi Bella z uśmiechem na twarzy, szukają właścicielki owej posiadłości
- Ależ oczywiście, zapraszam z największą przyjemnością!
Sorcha otworzyła szerzej drzwi, zaprosiła gościa do środka i wskazała fotel przy oknie, mówiąc:
- Proszę usiąść, zaraz zaparzę pysznej herbatki miętowej.
Krzątając się przy kredensie, zauważyła kątem oka, że jej gość był lekko zdziwiony wystrojem domu, a nawet trochę zdystansowany.
Obrazek

Gospodyni podając herbatkę rzekła:
- Proszę się nie bać, wbrew pozorom jest to nieład artystyczny, zaraz podam pyszne ciasteczka własnego wypieku z konfiturami wiśniowymi (wiedźma uśmiechnęła się lekko idąc w stronę kredensu) :)

Obrazek

Podając ciasteczka Sorcha powiedziała:
- Proszę się częstować śmiało ;) A co tam słychać na salonach? Tu gdzie mieszkam raczej tylko ptaki i szum wiatru.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Leszek wtedy też powiedział do Sorchy:
Nie wierzę że jesteś czarownicą. Prawdziwa czarownica potrafi-czarować. A te sztuczki z kartami, to i ja sam potrafię.

Po czym zjadł sobie jedno ciastko i kontynuował:
Pewnie kiedyś byłaś iluzjonistką, a teraz się ukrywasz pod postacią czarownicy. Takie czary to nie czary. Ale szanuję za dużą wyobraźnie

Po czym zaczął nagle się bardzo chichrać i śmiać :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sorcha Raven Stempel
Posty: 96
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Sorcha Raven »

- Jeśli poddajesz pod wątpliwość moją jakże wielką moc, to znaczy, że jesteś słabym człowiekiem.
Zaprawdę powiadam Ci, ten tylko dozna szczęśliwości, kto uwierzy w moc Wszechświata.
Nie będzie Ci dane zobaczyć czym ona jest, nie doznasz dotyku doskonałości, albowiem nie godzien jesteś.
Nie uczyniłeś mi zniewagi swoimi słowami, bo są one płytkim wyobrażeniem o wielkości własnego ego, co raczej nie idzie w parze z otwartością umysłu na to co niezbadane, niewidoczne i tajemnicze.
Lepiej zajmij się przyziemnym bytowaniem na tym łez padole, a ja wzniosę się mentalnie ponad to i pozwolę aby Siły Wyższe prowadziły mnie drogą, której Ty nigdy nie doświadczysz
8-)
Po tych słowach Sorcha w jednej chwili pchnęła kulę ognia w stronę Leszka :twisted:


Obrazek
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Isabella Swann »

- Ach, rozumiem. Chciałabym mieć taki nieład - bym mogła go nazwać artystycznym. Niestety mój jest spowodowany tylko i wyłącznie moim lenistwem ostatnio. - Powiedziała Bella lekko podenerwowana, bo pani domu przyłapała ją na lustrowaniu wnętrza. - Na jakich ja salonach mieszkam. Też mam skromny domek z drewna w okolicy. Tylko jeziorko mam obok swojego domu. To chyba jedyna różnica między nami.
- Bella umilkła by rozkoszować się wspaniałą herbatą miętową.
- Pyszna, nawet Babinka by pozazdrościła. Muszę panie poznać koniecznie, na bankiecie nie było za wiele okazji. A w ogóle Frau @Sorcha Raven jak się pani czuje w Edelweiss? Może można jakoś pani pomóc?
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Co tu się dzieje... XD
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Sorcha Raven Stempel
Posty: 96
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Sorcha Raven »

Heinz-Werner Grüner pisze: 24 sierpnia 2022, 14:19 Co tu się dzieje... XD
Nic takiego, to tylko mały pokaz magii :lol:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Sorcha Raven pisze: 23 sierpnia 2022, 23:58 - Jeśli poddajesz pod wątpliwość moją jakże wielką moc, to znaczy, że jesteś słabym człowiekiem.
Zaprawdę powiadam Ci, ten tylko dozna szczęśliwości, kto uwierzy w moc Wszechświata.
Nie będzie Ci dane zobaczyć czym ona jest, nie doznasz dotyku doskonałości, albowiem nie godzien jesteś.
Nie uczyniłeś mi zniewagi swoimi słowami, bo są one płytkim wyobrażeniem o wielkości własnego ego, co raczej nie idzie w parze z otwartością umysłu na to co niezbadane, niewidoczne i tajemnicze.
Lepiej zajmij się przyziemnym bytowaniem na tym łez padole, a ja wzniosę się mentalnie ponad to i pozwolę aby Siły Wyższe prowadziły mnie drogą, której Ty nigdy nie doświadczysz
8-)
Po tych słowach Sorcha w jednej chwili pchnęła kulę ognia w stronę Leszka :twisted:


Obrazek
Auaaa to bolało!!!!!!!!!! Dobra nie strzelaj magią, tylko mnie nie bij magicznymi ognistymi kulami ognia.

Po czym był zszokowany, ale potem powoli wstał i podszedł do Sorchy mówiąc.

Obiecuję poprawę czarownico Sorcho, od teraz będę wierzył w magię czarownic.... Przepraszam że wątpiłem w pani moc żywiołów. Tylko proszę już bez pocisków, bo nie chcę kolejnej blizny mieć....
Awatar użytkownika
Sorcha Raven Stempel
Posty: 96
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Sorcha Raven »

No dobrze, to teraz skocz do piwniczki i przynieś coś na zgodę :)


Obrazek
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Sorcha Raven pisze: 24 sierpnia 2022, 17:12 No dobrze, to teraz skocz do piwniczki i przynieś coś na zgodę :)


Obrazek
Tak też poszedłem w stronę piwniczki i wziąłem najlepsze wino, jakie tam było. Oczywiście widząc ser, to jego też wziąłem. Następnie z @Sorcha Raven usiedliśmy przy stole i powiedziałem:

To co, pijemy za twój piękny pokaz magii i twoją jeszcze piękniejsze ciało?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grindelwald Mietshäuser - strefa mieszkalna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość