Swann Platz

Aleja Rozkoszy to miejsce, które każdy mieszkaniec wspomina bardzo czule. Tutaj mieszczą się zabudowania mieszkalne przeciętnego Schmitta z Kotliny. Nie są to jakieś bogato zdobione kamienice, ale przytulne, przeważnie w kolorach białym lub kremowym w stylu pruskim. Dzielnica wizualnie znakomicie współgra z resztą miasteczka.
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Swann Platz

Post autor: Isabella Swann »

Kiedy Bella już się umyła i zjadła to co Babinka przygotowała jej do jedzenia. Zasiadła w swoim pokoju i wzięła pióro do ręki. I zastanawiała się co napisać do Dr Neumanna. Bała się, że nie odezwie się po jej nagłym zniknięciu z wyprawy. Raz po raz zaczynała list, po czym brała i gniotła kartkę i wyrzucała w kąt.

- Jak ja mam do niego napisać. Przecież nie napiszę - Hej wróciłam, wyjdziesz za mnie?... - Bella mruczała sama do siebie i biła się z myślami.

Obrazek

- No nic pora to napisać i niech się dzieje co ma się dziać. Najwyżej zostanę ze złamanym sercem! - powiedziała i zaczęła pisać list o następującej treści:

Obrazek

Bella zapakowała list w kopertę, i posłała Dziadka Jorgusia z nim do doktora Neumanna. Zastanawiając się kiedy on jej odpisze i czy w ogóle się na to zdobędzie.
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Swann Platz

Post autor: Isabella Swann »

Bella wciąż nie dostała odpowiedzi od dr Neumanna. Zastanawiała się co się dzieje, ale uznała, że nie będzie więcej już do niego pisać. Postanowiła dać mu czas, którego najwyraźniej potrzebował.

- Belluś, złotko co tak sama siedzisz po ciemku na tarasie? O zawał mnie prawie przyprawiłaś dziecinko! - powiedziała łagodnie Babinka, idąc w stronę jej domu.

- Siedzę i myślę. Babinko, a jeśli nie przyjdzie, ani nie odpiszę? Czy moje zniknięcie wszystko zmieniło? - powiedziałam do Babinki z łamiącym się głosem. - Chyba wszystko zaprzepaściłam.

- Jeśli Cię kocha to wróci, to przyjdzie. Daj chłopakowi czas. Przemyśli sobie wszystko i wróci do Ciebie. Nie jesteś sama kochaniutka. Masz nas i rodziców oraz siostrę. Zawsze znowu możesz wyjechać, jeśli złamie ci serce.

- Babinko, posiedź ze mną i mnie przytul. - poprosiła Bella. - Piękny dzisiaj jest księżyc. A ja po prostu chcę jeszcze tutaj posiedzieć.

Obrazek
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Allee der Freuden - strefa mieszkalna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości