A może by tak nowy sport?

Edelwajskie Stowarzyszenie Sportowe jest dla aktywistów kultury fizycznej. Kto nie lubi chodzić po górach czy pograć w popularną "gałę"? Na pewno w Dolinie szukać takiego ze świecą. Nam nie obce są i zjazdy narciarskie czy na sankach, ale także jako zaprawieni w ruchu górale uwielbiamy wspinaczkę oraz lekkoatletykę. Jeśli tylko lubisz troszkę ruchu to na pewno musisz tutaj zajrzeć! ESB stoi otworem dla każdego, który uwielbia ruch!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

A może by tak nowy sport?

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Mianowicie zafascynowany turniejem w statki, który odbywa się u Alfreda, to zgłaszam propozycję stworzenia Reprezentacji Edelweiss w Statkach! Oczywiście też przydałoby się zobaczyć, czy oprócz nas, ktoś jeszcze byłby zainteresowany założeniem reprezentacji w tej dziedzinie, ale myślę że na początek skupmy się na stworzeniu swojej reprezentacji(czyli w skrócie zebraniu chętnych), a potem dopiero promowaniu tego sportu zagranicą. co sądzicie o tym @Heinz-Werner Grüner @Sophie @Isabella Swann @Joachim Cargalho @Femme Mystere @Sorcha Raven i @Heinz-Werner Grüner ? (jeśli kogoś pominąłem, a jest obywatelem Edelweiss, to z góry przepraszam).
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: A może by tak nowy sport?

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Alfred Fabian pisze: 05 września 2022, 18:37Sam ster
Obrazek

I jak? Dla mnie tak sobie... Z resztą to we fiolet wpada, według wytycznym WKM...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Alfred Fabian Stempel
Oktoberfestmeister 1922
Posty: 264
Rejestracja: 01 marca 2022, 18:52

ODZNACZENIA

Re: A może by tak nowy sport?

Post autor: Alfred Fabian »

Dobra, jak testowałem w paincie to lepiej wyglądało xD To może niech zostanie tak jak było
Obrazek
Każdy Winkuliczyk ma te trzy cechy
Leocki kunszt, sarmacką elegencję i edelwajski splendor
~JKW Mateusz I, Król-Senior Związku Winkulijskiego
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: A może by tak nowy sport?

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Alfred Fabian pisze: 05 września 2022, 19:17 Dobra, jak testowałem w paincie to lepiej wyglądało xD To może niech zostanie tak jak było
Też tak sądzę. W kazdym razie kolory można i tak rotować. To tylko założenie.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stowarzyszenie Sportowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości