I Konferencja Mikronacyjnego Instytutu Astronomicznego

Edelweiss NachrichtenAgentur (ENA) ma spełniać rolę komunikatora Szarotkowej Krainy ze światem zewnętrznym. Chcesz się dowiedzieć co się dzieje w innej części mikroświata? Zajrzyj właśnie tu!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Damiano Windsachen Stempel
Chef-Raketenwerfer
Posty: 906
Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16

ODZNACZENIA

I Konferencja Mikronacyjnego Instytutu Astronomicznego

Post autor: Damiano Windsachen »

Obrazek
Mikronacyjny Instytut Astronomiczny
I Konferencja

Szanowni Państwo,
Nasz Instytut zaprasza każdego chętnego na Pierwszą Konferencję Mikronacyjnego Instytutu Astronomicznego, która rozpocznie się już 24 września 2022 roku, a zakończy się około tygodnia później. Poniżej chcielibyśmy zamieścić najważniejsze informacje, które szerzej uświadomią Państwa o naszym działaniu.

Kim jesteśmy, co chcemy osiągnąć?
Jesteśmy Instytutem stworzonym z inicjatywy Damiano Windsachena i Luisa Adonju. Naszym celem jest zrzeszenie astronomów, pasjonatów, czy też ludzi zainteresowanych v-kosmosie. Nie jesteśmy związani z żadnym krajem, ponieważ działamy międzynarodowo. Akceptujemy jednak międzynarodowe delegacje, które być może przybędą na naszą konferencję.

Co zostanie omówione na Pierwszej Konferencji MIA?
Chcemy przede wszystkim omówić i rozwiązać kontrowersyjną kwestię nazewnictwa dwóch v-księżyców Pollinu. Jesteśmy jednak otwarci na wszelkie propozycje nowych tematów do aktualnej debaty. Warto zapamiętać, że każdy nowy temat zostanie poddany głosowaniu przed rozpoczynającą debatą. Każdy zainteresowany posiada taką samą siłę głosu, niezależnie od popularności, aktualnego stanowiska, czy pochodzenia.

Gdzie dokładnie znajdę wątek Pierwszej Konferencji MIA?
Pierwsza Konferencja MIA zostanie zorganizowana w specjalnym wątku w mieście Bazylea w Księstwie Sarmacji. Następna Konferencja zostanie zorganizowana w Palatynacie Leocji, jednak szczegóły podamy kiedy będziemy realizować Drugą Konferencję MIA.



Z wyrazami szacunku,
(-) Damiano Windsachen
(-) Luis Adonju
(-) Benjamin Rockwell
(-) Joahim Windsachen von Ribertrop von Sarm
(-) Bolesław Franciszek Kirianóo von Hohenburg
Ostatnio zmieniony 18 września 2022, 10:44 przez Damiano Windsachen, łącznie zmieniany 1 raz.
Damiano Windsachen
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11790
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I Konferencja Mikronacyjnego Instytutu Astronomicznego

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Bardzo ciekawa idea. Dziękujemy za informację. Myślę, że zainteresuje ona u nas przede wszystkim Herr @Ronon Dex, ale z racji miejsca odbywania się pierwszej konferencji może być pewien problem. Może się mylę, ale w razie czego jestem w stanie pomóc, bo wiem, że Szanowny poczynił wiele w ramach "widzenia" mikronacyjnego kosmosu w bialeńskich instytucjach zajmujących się astrononią i szeroko pojętym kosmosem mikroświata.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 699
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I Konferencja Mikronacyjnego Instytutu Astronomicznego

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze: 18 września 2022, 10:40 Bardzo ciekawa idea. Dziękujemy za informację. Myślę, że zainteresuje ona u nas przede wszystkim Herr @Ronon Dex, ale z racji miejsca odbywania się pierwszej konferencji może być pewien problem. Może się mylę, ale w razie czego jestem w stanie pomóc, bo wiem, że Szanowny poczynił wiele w ramach "widzenia" mikronacyjnego kosmosu w bialeńskich instytucjach zajmujących się astrononią i szeroko pojętym kosmosem mikroświata.
Mogę to odszukać na dysku i wrzucić tutaj... ale o ile wiem Joahim ma wszytskie moje materiały, bo mu je kiedyś udostepniłem, a On robił potem na tej podstawie modele orbitalne.
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Posty: 121
Rejestracja: 28 lutego 2022, 16:38

ODZNACZENIA

Re: I Konferencja Mikronacyjnego Instytutu Astronomicznego

Post autor: Joahim von Ribertrop »

Ronon Dex pisze: 18 września 2022, 11:31 Mogę to odszukać na dysku i wrzucić tutaj... ale o ile wiem Joahim ma wszytskie moje materiały, bo mu je kiedyś udostepniłem, a On robił potem na tej podstawie modele orbitalne.
No to wszystko to nawet wciąż wisi w Bialenii, tam gdzie żeśmy debatowali: http://spolecznosc.bialenia.org.pl/show ... p?tid=2423

Swoją drogą, witam serdecznie. Jak się tam żyje?
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 699
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I Konferencja Mikronacyjnego Instytutu Astronomicznego

Post autor: Ronon Dex »

Joahim von Ribertrop pisze: 18 września 2022, 16:16 No to wszystko to nawet wciąż wisi w Bialenii, tam gdzie żeśmy debatowali
No to bazę masz i ja nie jestem do niczego potrzebny - zresztą przecież to Ty robiłeś modele orbitalne i poprawiałeś dane masowe/odległościowe itd.
Joahim von Ribertrop pisze: 18 września 2022, 16:16 Swoją drogą, witam serdecznie. Jak się tam żyje?
Spokojnie i komfortowo... w dobrym i sympatycznym towarzystwie, bez głupich konfliktów i czyichś chorych ambicji. Czyli tak jak to powinno wyglądać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Agencja Informacyjna Edelweiss (ENA)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości