Władze Aeroklubu Edelweiss

Miejsce dla miłośników lotnictwa i wszelakiej maści maszyn powietrznych. Jeśli tylko masz potrzebę wstąpić i polatać z nami, a przy okazji wiele się nauczyć, zapraszamy serdecznie!

Moderator: Ronon Dex

Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 699
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Władze Aeroklubu Edelweiss

Post autor: Ronon Dex »

Czas rozpoczać działność naszego Aeroklubu, a więc zgodnie z opublikowanym statutem (który wcześniej zatwierdził Oberhaupt) należy powołać Zarząd Aeroklubu. Do czasu pierwszego Walnego Zgromadzenia taki zarząd w postaci Przesa Zarządu i Wiceprezesa powinien powołać Oberhaupt.

Z racji faktu, że zajmuję się organizacją Aeroklubu proszę o powołanie mnie jako tymczasowego Prezesa Zarządu Aroklubu Edelweiss - potem to już dalej o tym stanowisku zdecyduje Walne Zgromadzenie. Jednak teraz trzeba po prostu zacząć działalność i ktoś musi się tym zająć. Trzeba wybrać miejsce na lotnisko aeroklubowe, trzeba je zorganizować, trzeba przyjąć sprzęt, należy ogłosić nabór członków stowarzyszenia itd. Do tego musi być ktoś formalnie "umiejscowiony".

Jako tymczasowego Wiceprezesa Zarządu widziałbym Isabellę Swann - o ile oczywiście się zgodzi i chciałaby działać w tym zakresie...
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Władze Aeroklubu Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek


Stadt Edelweiss, 2 X 1922r.

Upoważniony Statutem Aeoroklubu Edelweiss do wyboru Tymczasowego Zarządu powołuje na stanowisko:
- Tymczasowego Prezesa Zarządu, Herr Ronona Dexa,
- Tymczasowego Wiceprezesa Zarządu, Frau Isabellę Marie Swann

ObrazekObrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Władze Aeroklubu Edelweiss

Post autor: Isabella Swann »

Widzę, że Oberhaupt zadecydował nawet bez mojej zgody. Ale dziękuje również za wyróżnienie i jak coś służę pomocą organizacyjną. Tylko proszę mi wyznaczyć zadanie i konkretne terminy bym się ich trzymała :lol:
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Władze Aeroklubu Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 02 października 2022, 19:42 Widzę, że Oberhaupt zadecydował nawet bez mojej zgody. Ale dziękuje również za wyróżnienie i jak coś służę pomocą organizacyjną. Tylko proszę mi wyznaczyć zadanie i konkretne terminy bym się ich trzymała :lol:
Wiedziałem, że się zgodzisz. To jest na "tymczasowego", choć szczerze liczę, że przy organizacji i po wyborach zostanie tak jak jest.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Władze Aeroklubu Edelweiss

Post autor: Joachim Cargalho »

Statut wydaje się być dosyć mocno angażujący dla władz Areoklubu. Trzymam zatem kciuki za realizowanie zapisów statutowych, a przede wszystkim rozwijanie idei amatorskiego lotnictwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Władze Aeroklubu Edelweiss

Post autor: Isabella Swann »

Herr Dex wydaje się wiedzieć co robić. Więc pokładam w nim pełne zaufanie :lol: do dyrygowania mną we właściwym kierunku :lol:
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Władze Aeroklubu Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 02 października 2022, 20:34 Herr Dex wydaje się wiedzieć co robić. Więc pokładam w nim pełne zaufanie :lol: do dyrygowania mną we właściwym kierunku :lol:
Wbrew pozorom to idealne posunięcie. Nie mniej wsparcie młodego obywatela z doświadczoną duszą (ładnie Cię nazwałem prawda @Ronon Dex ;) ) na pewno jest konieczne. Musimy wiedzieć wszyscy czego oczekujemy i co chcemy osiągnąć.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Władze Aeroklubu Edelweiss

Post autor: Isabella Swann »

Heinz-Werner Grüner pisze: 02 października 2022, 20:36
Isabella Swann pisze: 02 października 2022, 20:34 Herr Dex wydaje się wiedzieć co robić. Więc pokładam w nim pełne zaufanie :lol: do dyrygowania mną we właściwym kierunku :lol:
Wbrew pozorom to idealne posunięcie. Nie mniej wsparcie młodego obywatela z doświadczoną duszą (ładnie Cię nazwałem prawda @Ronon Dex ;) ) na pewno jest konieczne. Musimy wiedzieć wszyscy czego oczekujemy i co chcemy osiągnąć.
A kto jest tą doświadczoną duszą? :twisted: :lol:
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Władze Aeroklubu Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 02 października 2022, 20:51
Heinz-Werner Grüner pisze: 02 października 2022, 20:36
Isabella Swann pisze: 02 października 2022, 20:34 Herr Dex wydaje się wiedzieć co robić. Więc pokładam w nim pełne zaufanie :lol: do dyrygowania mną we właściwym kierunku :lol:
Wbrew pozorom to idealne posunięcie. Nie mniej wsparcie młodego obywatela z doświadczoną duszą (ładnie Cię nazwałem prawda @Ronon Dex ;) ) na pewno jest konieczne. Musimy wiedzieć wszyscy czego oczekujemy i co chcemy osiągnąć.
A kto jest tą doświadczoną duszą? :twisted: :lol:
No jak to kto? Młody obywatel z doświadczoną duszą to wypisz wymaluj Herr Dex. Młody duchem i w ogóle. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Władze Aeroklubu Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Wiecie co...wstyd mi za Was...Nikt do teraz (!), kiedy sam zauważyłem, napisałem Herr I.M.Swann... Ważne, ze poprawione.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aeroklub Edelweiss”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości