Mała Koribia

Podczas Oktoberfest mamy liczne konkursy, zabawy związane z piwem, ale nie tylko. Zajrzyj na pchli targ, tutaj na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Mała Koribia

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek

Wystawca: Albert Fryderyk de Espada
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Alfred Fabian Stempel
Oktoberfestmeister 1922
Posty: 264
Rejestracja: 01 marca 2022, 18:52

ODZNACZENIA

Re: Mała Koribia

Post autor: Alfred Fabian »

- No to dajcie jeszcze raz czy dwa razy strzelić królowi. Jak już mam samolot, to wszystkie butelki mogę za jednym razem zestrzelić - Alfred zaśmiał się, po czym poprosił o uposażenie do strzelania.
Obrazek
Każdy Winkuliczyk ma te trzy cechy
Leocki kunszt, sarmacką elegencję i edelwajski splendor
~JKW Mateusz I, Król-Senior Związku Winkulijskiego
Awatar użytkownika
Roman Schädel Stempel
Posty: 579
Rejestracja: 07 października 2022, 08:44
Lokalizacja: Bishofsvilla w Stadt Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mała Koribia

Post autor: Roman Schädel »

Ja chcę jeszcze raz! :)
(-) ks. bp bsmt. Roman Schädel

Superintendent Generalny Kościoła Ewangelicznego w Edelweiss
Senior Diecezji Wolkenbadzkiej Kościoła Powszechnego Pollinu
Bootsmannmatt EFF
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mała Koribia

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

W zasadzie to chyba można, prawda. Ja też dzisiaj podejdę drugi raz.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mała Koribia

Post autor: Femme Mystere »

Można dzisiaj strzelać? Też chcę samolot!!!!
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1485
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mała Koribia

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

-Śmiało śmiało, u nas dogrywki nigdy nie będzie mało, tylko spokojnie i bez pośpiechu obsłużymy każdego -

Strzelnica-2.jpg
Strzelnica-2.jpg (407.72 KiB) Przejrzano 608 razy

-Kto tam pierwszy z ochotników, aaaa Szanowny pan @Alfred Fabian apetyt rośnie w miarę jedzenia jak widzę. Proszę proszę już sprawdzamy nagrody.

1d28
1d28

Tym razem nagroda nieco skromniejsza tylko z jednej bytelki ale za to idealna pamiątka z festiwalu.
Obrazek

-Kto następnym śmiałkiem, ho ho proszę, pan wynalazca proszę śmiało-

1d28
1d28


Widać że człowiek zaznajomiony z bronią, może tylko jeden strzał sięgną celu ale w jakim stylu, już sprawdzamy co tam mamy...
No no, nie powiem ładnie naprawdę ładnie, moje gratulacje @Roman Schädel, kolejny już trafiony kupon na dowolny samolot produkowany przez Atlas Aeronautic - Edelweiss.


-Karuzela chyba dopiero się rozkręca, a niech mnie Herr Oberhaupt @Heinz-Werner Grüner, widzę że chęci jeszcze nie przeszły. W razie czego proszę mrugnąć trzy razy w moją stronę a odpowiednie butelki posypią się na ziemię, rozumiemy się prawda? -

1d28
1d28

Proszę proszę, mamy jeden strącony cel, zapowiada się niepozornie, zobaczmy zobaczmy, hmmmm...
No moje gratulacje, proszę dobrze spożytkować kupon na Nowiótką broń wyprodukowana przez zakłady Malorian, niech szanownemu dobrze służy.


-A kogo my tu mamy, jak do tej pory najlepszego strzelca z kotliny, zobaczmy czy dziś szczęście dopisze tak samo.=

1d28
1d28


No nie powiem, Frau @Femme Mystere zaraz puści nas z torbami, ponownie dwa strzały, ponownie dwa celne. Już sprawdzamy to tam znajdziemy...
Haa, chyba do pary razem z Oberhauptem, taki ładny kupon na broń wyprodukowana przez zakłady Malorian, i jeszcze...

O choroba...
Mili państwo, stało się, szanowna pani trafiła w mojej opinii, najcenniejszą nagrodę jaką mamy,
@Femme Mystere będzie miała przyjemność, lub też nie (zależy jak komu się to widzi) przyczynić się do zaprojektowania nowego samoloty Atlas Aeronautic - Edelweiss dla którego wybierze wyglad (na tyle podobny na ile będzie mi program pozwalał) a potem wybierze nazwę, może od swojego nazwiska może od zupełnie czegoś innego.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mała Koribia

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 17 października 2022, 18:16 Proszę proszę, mamy jeden strącony cel, zapowiada się niepozornie, zobaczmy zobaczmy, hmmmm...
No moje gratulacje, proszę dobrze spożytkować kupon na Nowiótką broń wyprodukowana przez zakłady Malorian, niech szanownemu dobrze służy.
No to pieknie jak będzie "nowió(!)tka"! Takiej jeszcze nie mam, prywatnej oczywiście, bo przecież z magazynu ES mógłbym sobie sam zabrać. Znając jednak Herr de Espadę, to mi wygraweruje imię na broni. ;)

Serdeczne dzięki!

Albert Fryderyk de Espada pisze: 17 października 2022, 18:16 Mili państwo, stało się, szanowna pani trafiła w mojej opinii, najcenniejszą nagrodę jaką mamy,
@Femme Mystere będzie miała przyjemność, lub też nie (zależy jak komu się to widzi) przyczynić się do zaprojektowania nowego samoloty Atlas Aeronautic - Edelweiss dla którego wybierze wyglad (na tyle podobny na ile będzie mi program pozwalał) a potem wybierze nazwę, może od swojego nazwiska może od zupełnie czegoś innego.
Czyżbyśmy mieli "przelecieć" nad edelwajską kotliną samolotem Frau Augentrost? :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mała Koribia

Post autor: Sophie »

-Dwa strzały dziennie? To dxisiaj też trzeba spróbować.... - powiedziała Sophie po czym sięgnęła pierwszej broni.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1485
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mała Koribia

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

- A tak tak proszę proszę, wczoraj był zapas piwa, mam tylko nadzieję że coś jeszcze z niego zostało :lol: -

1d28
1d28

Strzelnica-2.jpg
Strzelnica-2.jpg (406.98 KiB) Przejrzano 575 razy
O proszę mamy jeden cel... niestety pusty, na pewno szanowna @Sophie nie poczęstowała się zbyt dużą częścią wczorajszej wygranej na raz ?
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3915
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mała Koribia

Post autor: Joachim Cargalho »

- Panie Espada, jeszcze kolej na mnie. Może tym razem szczęście dopisze - powiedział Cargalho, który jeszcze całkiem niedawno triumfował w Tajniakach będąc w drużynie razem z Szanownym Prezydentem! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1485
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mała Koribia

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

- No no, w samą porę, za chwilkę mieliśmy zamykać na dziś ale dla takiego gościa możemy jeszcze poczekać -


1d28
1d28

Strzelnica-2.jpg
Strzelnica-2.jpg (406.58 KiB) Przejrzano 563 razy
No wczoraj szanowny @Joachim Cargalho miał zdecydowanie lepsze oko, czyżby to ponownie kolejny uczestnik na wspomagaczach, hmmmm
Ale coś tu mamy, zobaczmy zobaczmy, Karton piwa Duszyn, HA. Tylko proszę pamiętać używanie wspomagaczy może mieć również negatywne skutki, zwłaszcza przy strzelaniu do celu :lol: .
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jarmark”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości