Aktywność forumowa Edelweiss

Władzę zwierzchnią w Edelweiss posiada Oberhaupt. To on czuwa, by "państwo rosło w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". W tym miejscu znajduje się jego siedziba. Jeśli masz jakąś sprawę do niego, to dobrze trafiłeś.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Isabella Swann »

Kolejna Lawina? @Femme Mystere czy ty chcesz mnie żywcem zakopać matko pod stogami śniegu? Ja nie ogarniam niczego, a już kolejną imprezę planują :P Ja nie mogę :D
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Femme Mystere »

@Isabella Swann nie udało się dobić kogoś innego, ekhm... Ładna pogoda dzisiaj.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 03 listopada 2022, 15:54 @Isabella Swann nie udało się dobić kogoś innego, ekhm... Ładna pogoda dzisiaj.
Ciekawe kogo autorka miała na mysli. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Isabella Swann »

Femme Mystere pisze: 03 listopada 2022, 15:54 @Isabella Swann nie udało się dobić kogoś innego, ekhm... Ładna pogoda dzisiaj.
Uwielbiam cię, choć często mam ochotę zabić Matko :lol:
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3915
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Joachim Cargalho »

Październik był pięknym czasem naszej wspólnej aktywności i liczba 36 mikronatów, którzy wypowiedzieli się w minionych 31. dniach jest znakomitym rezultatem, który warto powtarzać. Oczywiście, część z nich pojawiła się wyłącznie z powodu rajdu, inni z powodu festiwalu, natomiast właśnie takie inicjatywy tworzą nasz niepowtarzalny klimat.

Ja, może nieco przekornie, chcę napisać o innej sprawie, która powoduje we mnie zdecydowany przypływ pozytywnego nastawienia na przyszłość. Jesteśmy dojrzałym społeczeństwem, które bardzo dobrze racjonuje swój czas na potrzeby realne i wirtualne. Często,w czasie weekendów lub innych okoliczności, nasze forum zamiera, by za chwilę ponownie powstać niczym feniks z popiołu. Zamieramy nie dlatego, że nie mamy pomysłu na aktywność, ale stawiamy większą wagę na sprawy "odwirtualnione".
W moim mniemaniu, to olbrzymia wartość, że nasze społeczeństwo stoi twardo na dwóch nogach, które wzajemnie pchają nas - realne osoby - w jakimś kierunku. Nie zatracamy się i patrzymy na nasze działania ze zdrowym dystansem. Oddzielamy sprawy realne od wirtualnych i tutaj jest nasz największy atut.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 03 listopada 2022, 19:34 Ja, może nieco przekornie, chcę napisać o innej sprawie, która powoduje we mnie zdecydowany przypływ pozytywnego nastawienia na przyszłość. Jesteśmy dojrzałym społeczeństwem, które bardzo dobrze racjonuje swój czas na potrzeby realne i wirtualne. Często,w czasie weekendów lub innych okoliczności, nasze forum zamiera, by za chwilę ponownie powstać niczym feniks z popiołu. Zamieramy nie dlatego, że nie mamy pomysłu na aktywność, ale stawiamy większą wagę na sprawy "odwirtualnione".
W moim mniemaniu, to olbrzymia wartość, że nasze społeczeństwo stoi twardo na dwóch nogach, które wzajemnie pchają nas - realne osoby - w jakimś kierunku. Nie zatracamy się i patrzymy na nasze działania ze zdrowym dystansem. Oddzielamy sprawy realne od wirtualnych i tutaj jest nasz największy atut.
Pięknie powiedziane. Nie na darmo to własnie Szanowny Orator Myśli Edelwajskiej i Przesłania Mikroświata jest naszym Przewodniczacym Rady ENS!
Tak już troszkę poważniej, to rzeczywiście tak jest. My wiemy po co tu jesteśmy, po co wracamy. Nie musimy nic kreować na siłę, bo po prostu czujemy się dobrze w tej naszej odskoczni jaką jest Edelweiss.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Szanowni Obywatele,
chciałbym Wam serdecznie podziękować, ale i pogratulować, a także tym, którzy budowali naszą edelwajską społeczność. Edelweiss okazał się najbardziej aktywną mikronacją 2022 roku. Co prawda konkurencja była naprawdę blisko, ale to my okazaliśmy się numerem jeden. W najśmielszych snach nie myślałem, że nam się to uda...

Napisaliśmy (według ISM) łacznie 15747 postów, a tuż za nami uplasowała się Leocja z raptem 94 postami mniej i Sarmacja (o 597 mniej)...

Jestem szczerze dumny z tego co osiagnęliśmy!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3915
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Joachim Cargalho »

I to wszystko bez dwóch pełnych miesięcy aktywności. Brawo Edle!
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 03 stycznia 2023, 20:40 I to wszystko bez dwóch pełnych miesięcy aktywności. Brawo Edle!
Pewnie, że brawo. Poszło nam znakomicie. Dziś sobie wyliczyłem, że musimy pisać 44 posty dziennie by to utrzymać. Nie chodzi mi w ogóle o liczby, ale jeśli tylko zrealizujemy z 50% tego co byśmy chcieli to widzę szansę. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3915
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Joachim Cargalho »

Poprzeczka może wisieć, nie musimy przez nią skakać.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Oberhaupta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości