Zaproszenie na 9. rocznicę Republiki Bialeńskiej

Miejsce, gdzie misja dyplomatyczna Republiki Bialeńskiej jest w pełni realizowana i ma swoje odzwierciedlenie.
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 667
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na 9. rocznicę Republiki Bialeńskiej

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze: 06 listopada 2022, 20:39 Kpina z tym całym "śledztwem" jeszcze trwa?
A skąd ja mogę wiedzieć... ale w sumie guzik mnie to obchodzi, bo dla mnie Bialenia to definitywnie zakończony rozdział.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11641
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na 9. rocznicę Republiki Bialeńskiej

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze: 06 listopada 2022, 21:15
Heinz-Werner Grüner pisze: 06 listopada 2022, 20:39 Kpina z tym całym "śledztwem" jeszcze trwa?
A skąd ja mogę wiedzieć... ale w sumie guzik mnie to obchodzi, bo dla mnie Bialenia to definitywnie zakończony rozdział.
Przyznam, że mi nie chciało się nawet tego wątku Pietrowa do końca przejrzeć.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na 9. rocznicę Republiki Bialeńskiej

Post autor: Femme Mystere »

Mam nadzieję, że Herr @Ronon Dex więc w EDL nie wkroczy na drogę przestępczą ;)
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11641
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na 9. rocznicę Republiki Bialeńskiej

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 07 listopada 2022, 14:38 Mam nadzieję, że Herr @Ronon Dex więc w EDL nie wkroczy na drogę przestępczą ;)
Nie żartujmy. W Bialenii został oczerniony i potraktowanogo jako zdrajcę całkowicie niesłusznie. Nowa władza chciała się "bawić" inaczej, co niekoniecznie oznacza lepiej.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Andrzej Ordyński
Posty: 24
Rejestracja: 12 września 2022, 21:50

ODZNACZENIA

Re: Zaproszenie na 9. rocznicę Republiki Bialeńskiej

Post autor: Andrzej Ordyński »

Ronon Dex pisze: 06 listopada 2022, 10:24
Joachim Cargalho pisze: 05 listopada 2022, 23:36 Ciakawe czy @Ronon Dex leci z nami :D
Nie leci... nawet gdybym miał na to ochotę to z prostej przyczyny jest to niemożliwe - w tym kraju (z sobie tylko wiadomych powodów) uznają mnie za przestępcę, czego nie omieszkali ogłościć nawet poza swoimi granicami: https://forum.leocja.org/viewtopic.php? ... ex+pietrow :lol:
Nie przesadzajmy, większość Bialeńczyków z radością przyjęłaby Twoją wizytę, a o żadnym aresztowaniu nie ma nawet mowy. W Bialenii zawsze będziesz mile widziany.
Heinz-Werner Grüner pisze: 07 listopada 2022, 22:18 Nie żartujmy. W Bialenii został oczerniony i potraktowanogo jako zdrajcę całkowicie niesłusznie. Nowa władza chciała się "bawić" inaczej, co niekoniecznie oznacza lepiej.
Ale kryzys został już zażegnany i obecnie prezydentem jest Ametyst Faradobus, czyli symbol jedności i porozumienia narodowego. Konflikty się zdarzają, też byłem w niego zamieszany (po stronie Ronona), ale nie muszą trwać wiecznie. Cokolwiek by kto nie mówił, Ronon jest jednym z najbardziej zasłużonych Bialeńczyków (a może nawet najbardziej zasłużonym) i w Bialenii zawsze będzie dla niego miejsce.
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 667
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na 9. rocznicę Republiki Bialeńskiej

Post autor: Ronon Dex »

Andrzej Ordyński pisze: 20 listopada 2022, 10:54 Ale kryzys został już zażegnany i obecnie prezydentem jest Ametyst Faradobus, czyli symbol jedności i porozumienia narodowego. Konflikty się zdarzają, też byłem w niego zamieszany (po stronie Ronona), ale nie muszą trwać wiecznie.
Nie wiem jaki tam kryzys i w jaki sposób zażegnaliście (poza tym, że pewnie mieliście wybory i macie teraz innego prezydenta), bo przyznam, że nie śledzę forum Bialenii... wiem tylko, że powróciłeś do RB i tam sobie dalej działasz.

Natomiast w mojej sprawie nic się chyba nie zmieniło, skoro dalej na Forum Leocji wisi sobie oficjalna "Nota informacyjna" Prezydenta Republiki Bialeńskiej, która ostrzega sojusznika przed przestępca Rononem Dex "w trosce o [sic!] bezpieczeństwo wewnętrzne Palatynatu Leocji". Najwyraźniej nowy Prezydent nie uznał za stosowne tego oszczerczego tekstu swojego poprzednika sprostować (wycofac etc) - a fakt, że teraz jest inna osoba na urzędzie Prezydenta RB raczej niczego nie zmienia, bo chyba macie tam ciągłość władzy (przynajmniej tak było za moich czasów w RB) i wszelkie akty czy noty (i inne dokumenty) wydane przez poprzednich prezydentów zachowują swoją moc do czasu ich zmiany lub unieważnienia itp.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11641
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na 9. rocznicę Republiki Bialeńskiej

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Andrzej Ordyński pisze: 20 listopada 2022, 10:54
Heinz-Werner Grüner pisze: 07 listopada 2022, 22:18 Nie żartujmy. W Bialenii został oczerniony i potraktowanogo jako zdrajcę całkowicie niesłusznie. Nowa władza chciała się "bawić" inaczej, co niekoniecznie oznacza lepiej.
Ale kryzys został już zażegnany i obecnie prezydentem jest Ametyst Faradobus, czyli symbol jedności i porozumienia narodowego. Konflikty się zdarzają, też byłem w niego zamieszany (po stronie Ronona), ale nie muszą trwać wiecznie. Cokolwiek by kto nie mówił, Ronon jest jednym z najbardziej zasłużonych Bialeńczyków (a może nawet najbardziej zasłużonym) i w Bialenii zawsze będzie dla niego miejsce.
W momencie kiedy pisałem te słowa, nie było mi dane wiedzieć, że jeden z moich ulubionych mikronautów w piśmie, czyli Herr Präsident Faradobus ponownie został głową państwa. Co to samej Bialenii, nie ja wybrałem drogę "ataku" na Herr Dex'a, nie ja na czele postawiłem jego przeciwników, nie ja doprowadziłem do "ciszy bialeńskiej".
To, że Ronon jest/był jednym z najbardziej zasłużonych bialeńskich działaczy nie podlega w ogóle dyskusji, a czy jest dla niego miejsce w Bialenii? Pewnie jest, pozostaje kwestia czy on w ogóle jest zainteresowany ponownie to miejsce zająć.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 667
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na 9. rocznicę Republiki Bialeńskiej

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze: 20 listopada 2022, 19:58 Pewnie jest, pozostaje kwestia czy on w ogóle jest zainteresowany ponownie to miejsce zająć.
Nie jest... aczkolwiek, gdyby obecny Prezydent RB ogłosił publicznie (skoro publicznie, na forum międzynarodowym jego poprzednik ogłosił mnie przestepcą) czyli przynajmniej tam gdzie to zostało wcześniej opublikowane, że obecne władze tego kraju cofają stawiane mi bezpodstawne zarzuty i obecne władze nie popierają oszczerstw poprzednich władz tego kraju wobec mojej osoby - to przynajmniej umożliwiło by mi to to jakąś współpracę z tym krajem, w ramach mojej obecnej działalności.

Na chwilę obecną (bo nikt nie cofnął oświadczeń i oszczerstw poprzedniego Prezydenta RB) jestem tam cały czas "wrogiem publicznym nr 1", a tym samym jestem zmuszony uznawać ten kraj jako wrogi - wobec dotychczasowych działań władz RB w stosunku do mojej osoby.
Awatar użytkownika
Andrzej Ordyński
Posty: 24
Rejestracja: 12 września 2022, 21:50

ODZNACZENIA

Re: Zaproszenie na 9. rocznicę Republiki Bialeńskiej

Post autor: Andrzej Ordyński »

Heinz-Werner Grüner pisze: 20 listopada 2022, 19:58 Co to samej Bialenii, nie ja wybrałem drogę "ataku" na Herr Dex'a, nie ja na czele postawiłem jego przeciwników, nie ja doprowadziłem do "ciszy bialeńskiej".
Ja też nie wybrałem drogi "ataku" na Marszałka Dexa, nie ja na czele postawiłem jego przeciwników (a przynajmniej nie w większym stopniu niż sam Ronon, który także zagłosował na Iwana w wyborach prezydenckich), ani nie ja doprowadziłem do "ciszy bialeńskiej".

Rononie, poruszyłem temat tej nieszczęsnej noty w rozmowie z Bialeńczykami. I chyba na tym mój udział w tej sprawie powinien się skończyć. Wiesz przecież, że w czasie konfliktu wewnątrzbialeńskiego stałej po Twojej stronie. Fakt, że zdecydowałem się powrócić do Bialenii nie sprawia przecież, że nagle stanę się adwokatem Iwana - ani on tego ode mnie nie oczekuje, ani ja w tej roli siebie nie widzę.

Najlepiej byłoby, gdybyście porozmawiali bezpośrednio, a nie za moim pośrednictwem. Wola porozumienia po stronie obecnych władz bialeńskich jest, a to dobry prognostyk na przyszłość. Potrzebny jest dialog i wyjaśnienie nieporozumień.
Awatar użytkownika
Sorcha Raven Stempel
Posty: 96
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na 9. rocznicę Republiki Bialeńskiej

Post autor: Sorcha Raven »

@Ronon Dex całkiem darmo i z gwarancją pożądanego efektu mogę rzucić klątwę na tego tam, jak mu.... Iwana czy coś. Wierz mi wystarczy tylko Twoje jedno słowo i wszyscy będziemy spać spokojnie :lol:
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Misja dyplomatyczna Rebubliki Bialeńskiej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości