Mało ważny informator

Władzę zwierzchnią w Edelweiss posiada Oberhaupt. To on czuwa, by "państwo rosło w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". W tym miejscu znajduje się jego siedziba. Jeśli masz jakąś sprawę do niego, to dobrze trafiłeś.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mało ważny informator

Post autor: Isabella Swann »

Uważam, że @Femme Mystere zasługuje na to bardziej niż ja. Więc jej wizerunek powinien zostać na potwierdzeniach w MBP.
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mało ważny informator

Post autor: Joachim Cargalho »

Szczęśliwie mamy kilka miejsc na potwierdzeniach, więc niewykluczone, że w przyszłości kolejne potwierdzenia zostaną stworzone. @Isabella Swann zasługujesz na to, by tam być! Bez dwóch zdań!
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mało ważny informator

Post autor: Isabella Swann »

Joachim Cargalho pisze: 13 listopada 2022, 19:45 Szczęśliwie mamy kilka miejsc na potwierdzeniach, więc niewykluczone, że w przyszłości kolejne potwierdzenia zostaną stworzone. @Isabella Swann zasługujesz na to, by tam być! Bez dwóch zdań!
Ehhh a ty jak mama zawsze uparty :D
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mało ważny informator

Post autor: Joachim Cargalho »

Przez grzeczność nie zaprzeczę :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mało ważny informator

Post autor: Femme Mystere »

Szczerze mówiąc to absolutnie nie chcę, żeby tylko mój wizerunek był na potwierdzeniach. Jeśli ma być tylko jedna osoba, to tylko Oberhaupt.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mało ważny informator

Post autor: Sophie »

Femme Mystere pisze: 14 listopada 2022, 09:16 Szczerze mówiąc to absolutnie nie chcę, żeby tylko mój wizerunek był na potwierdzeniach. Jeśli ma być tylko jedna osoba, to tylko Oberhaupt.
Przecież ładnie wyszłaś
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mało ważny informator

Post autor: Femme Mystere »

Nie o to chodzi. Myślę, że twarzą EDL jest Oberhaupt, a nie ja. I wcale się z tym dobrze nie czuję, że mam być na potwierdzeniu.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mało ważny informator

Post autor: Joachim Cargalho »

Szanowna Pani Augentrost, pragnę zauważyć, że oprócz Twojego wizerunku, na potwierdzeniach widnieje jeszcze Szanowna Panna Swann. Natomiast tak jak piszę, chciałbym, aby możliwość kreacji potwierdzeń nie była wykorzystana na stworzenie obywatelskiego pocztu Edelweiss, ale była wyróżnieniem dla działań na rzecz naszej krainy. Możliwość zaprojektowania potwierdzeń zbiegła się z Oktoberfestem, w którym obie Panie macie niepodważalnie największe zasługi i nie należy tego umniejszać w żadnym stopniu.

Projekty zostały pozostawione w tej wersji również przez wzgląd na wyprawę Oberhaupta i patrząc na cel ich wykorzystania, niewykluczone, że kolejne wizerunki pojawią się na nich w przyszłości.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11790
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mało ważny informator

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 11 listopada 2022, 10:33
Heinz-Werner Grüner pisze: 09 listopada 2022, 21:32 W tym wątku mowa o tych ogierach. Z tego co pamiętam to zostały one wysłane do Edelweiss już dawno temu. Załóżmy, że nadal pasą się u jakiegoś gospodziny. :D
Jeśli te konie zostały wysłane przez @Targersdorf Borisz, to pewnie już nigdy nie znajdą się tutaj.

Proszę się nie obawiać. Transportem, z tego co pamiętał zajmował się Hagyma Zoltan.


Jeśli chodzi o wizerunki na potwierdzeniach przelewu, to sytuacja wygląda tak:
W rozmowach zakulisowych przeforsowano opcję, że znajdzie się na niej każda Edelka, która na to zasłuży. Obecnie Frau Augentrost i Frauleinn Swann-Cargalho wybitnie na to zasługują. Nieco jeszcze brakuje młodszej z córek Joachima, ze wględu na to, że aż tak bardzo nie identyfikuje się z nami. Młoda jest i jeszcze nie do końca zadecydowała czy chce Edelweiss postawić na piedestale. Oczywiście drzwi stoją, jak zawsze otwarte. Również wizerunek Frau Raven mógłby się znaleźć na potwierdzeniu, ale jest z nami jeszcze krótko.
Ostatecznie, to pewne, zmiany nastąpią, ale na ten moment mamy dwie wyróżnione panie i to nie podlega dyskusji.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mało ważny informator

Post autor: Isabella Swann »

No cóż z Oberhauptem @Heinz-Werner Grüner nie mogę się kłucić ledwo po jego powrocie. Zatem zostaje tylko zaakceptować fakt i będę swoją twarz często widzieć 😂
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Oberhaupta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość