Siedziba Władz

Władzę zwierzchnią w Edelweiss posiada Oberhaupt. To on czuwa, by "państwo rosło w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". W tym miejscu znajduje się jego siedziba. Jeśli masz jakąś sprawę do niego, to dobrze trafiłeś.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Femme Mystere »

Lecz mimo tego że szanowny Ohberhaupt na razie przespał większość wizyty ...
Od tego przeciez jesteśmy, żeby podtrzymać głowę, dać desnoran albo wlożyć zapałki za powieki w odpowiednim momencie :lol:
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11830
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 07 listopada 2022, 08:01
Lecz mimo tego że szanowny Ohberhaupt na razie przespał większość wizyty ...
Od tego przeciez jesteśmy, żeby podtrzymać głowę, dać desnoran albo wlożyć zapałki za powieki w odpowiednim momencie :lol:
Tylko najpierw obudźcie. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Posty: 287
Rejestracja: 30 marca 2022, 13:36

ODZNACZENIA

Re: Siedziba Władz

Post autor: Ignats ik Ruth »

Anastasia Windsachen pisze: 06 listopada 2022, 22:40
Heinz-Werner Grüner pisze: 06 listopada 2022, 19:59
Ignats ik Ruth pisze: 06 listopada 2022, 02:45 Śliczny tartan, fajnie być współobywatelem Autorki!
Przyznam, że gdybym szedł w tartany szkockie, to jako klanowe wybierałbym pewnie dominujący ciemny granat z czerwoną i zieloną nicią, ale właśnie to zróznicowana żółć, tak się wyróżnia, że trafiło do mnie doskonale.
Widzę mamy podobne gusta. Jaskrawe kolory wybrałam na podstawie barw narodowych, prywatnie jednak fanka ciemniejszych kolorystyk
Mnie się chyba najbardziej podobają realne warianty na polowanie, czyli zbrązowiane. ;)
(—) Ignats Urban ik Ruth
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11830
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ignats ik Ruth pisze: 08 listopada 2022, 17:52
Anastasia Windsachen pisze: 06 listopada 2022, 22:40
Heinz-Werner Grüner pisze: 06 listopada 2022, 19:59
Przyznam, że gdybym szedł w tartany szkockie, to jako klanowe wybierałbym pewnie dominujący ciemny granat z czerwoną i zieloną nicią, ale właśnie to zróznicowana żółć, tak się wyróżnia, że trafiło do mnie doskonale.
Widzę mamy podobne gusta. Jaskrawe kolory wybrałam na podstawie barw narodowych, prywatnie jednak fanka ciemniejszych kolorystyk
Mnie się chyba najbardziej podobają realne warianty na polowanie, czyli zbrązowiane. ;)
No tak, ale ten nasz jest taki paradny. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3930
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Joachim Cargalho »

Dotrzymując kroku bieżącym wydarzeniom, pragnę poinformować, ze nasz Oberhaupt został uhonorowany złotym medalem doceniającym jego zaangażowanie w życie Republiki Bialeńskiej.
Obrazek
Z okazji ich święta wygłosiłem również krótkie gratulacje:
Szanowni Państwo,

w imieniu Edelweiss serdecznie gratuluję Wam jubileuszu dziewięciolecia działalności Republiki Bialeńskiej. Ten czas, to mnóstwo doświadczeń, na które skłądają się chwile dobre i złe, natomiast każda z nich jest niewątpliwie warta zapamiętania, bowiem buduje to wiedzę na temat tworzenia kraju, ale przede wszystkim więzi społecznych.

Te ostatnie są niewątpliwie trudną sztuką, którą nieustannie przypomina nam o różnorodności mikroświata. Ta różnorodność to również mikronacje, które starają się być unikatowe. Dlatego też, bez względu na ich formę, należy doceniać ich obecność i gratulować wytrwałości. Tego też Wam życzę, by wytrwałość była zawsze z Wami!

W imieniu Oberhaupta dziękuję również za przyznane mu odznaczenie! Jestem przekonany, iż wkrótce również osobiście się tutaj pojawi.

Z oberhauptowskim błogosławieństwem
(-) Joachim Cargalho
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11830
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 15 listopada 2022, 23:40 Dotrzymując kroku bieżącym wydarzeniom, pragnę poinformować, ze nasz Oberhaupt został uhonorowany złotym medalem doceniającym jego zaangażowanie w życie Republiki Bialeńskiej.
Obrazek
Z okazji ich święta wygłosiłem również krótkie gratulacje:
Szanowni Państwo,

w imieniu Edelweiss serdecznie gratuluję Wam jubileuszu dziewięciolecia działalności Republiki Bialeńskiej. Ten czas, to mnóstwo doświadczeń, na które skłądają się chwile dobre i złe, natomiast każda z nich jest niewątpliwie warta zapamiętania, bowiem buduje to wiedzę na temat tworzenia kraju, ale przede wszystkim więzi społecznych.

Te ostatnie są niewątpliwie trudną sztuką, którą nieustannie przypomina nam o różnorodności mikroświata. Ta różnorodność to również mikronacje, które starają się być unikatowe. Dlatego też, bez względu na ich formę, należy doceniać ich obecność i gratulować wytrwałości. Tego też Wam życzę, by wytrwałość była zawsze z Wami!

W imieniu Oberhaupta dziękuję również za przyznane mu odznaczenie! Jestem przekonany, iż wkrótce również osobiście się tutaj pojawi.

Z oberhauptowskim błogosławieństwem
(-) Joachim Cargalho
Dobra robota Herr Faktotum! Kolejny raz udowadniacie, że "prawa i lewy" to odpowiednie osoby, na odpowiednim stanowisku.
I dzięki za przekazanie informacji o medalu!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11830
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Informacja ważna do odnotowania.
Po raz kolejny spowodowałem, że wiadomości rajdowe, które dostarczam niezmiennie od dwóch lat są powodem "doniesień o możliwości popełnienia przestępstwa".
Pierwszy raz kiedy to Herr Hans zarzucał mi, że trasa rajdu przebiega nie po tych miastach co trzeba, a teraz niejaki Jego Imperatorska Mość Car Brodrii, Ojciec Etnosów Nordackich, Wyjątkowy 33. Prezydent Bialenii, Półbóg, Iwan Pietrow, uważa, że naruszam porządek publiczny wpisami o kolejności na poszczególnych OS, w krajach, skad pochodzą kierowcy...

Trzymajcie kciuki by mnie nie wsadzono do paki.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Sorcha Raven Stempel
Posty: 96
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Sorcha Raven »

Ja już skomentowałam to wydarzenie ;) Tu
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 709
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze: 05 grudnia 2022, 13:06 Informacja ważna do odnotowania.
Po raz kolejny spowodowałem, że wiadomości rajdowe, które dostarczam niezmiennie od dwóch lat są powodem "doniesień o możliwości popełnienia przestępstwa".
Pierwszy raz kiedy to Herr Hans zarzucał mi, że trasa rajdu przebiega nie po tych miastach co trzeba, a teraz niejaki Jego Imperatorska Mość Car Brodrii, Ojciec Etnosów Nordackich, Wyjątkowy 33. Prezydent Bialenii, Półbóg, Iwan Pietrow, uważa, że naruszam porządek publiczny wpisami o kolejności na poszczególnych OS, w krajach, skad pochodzą kierowcy...

Trzymajcie kciuki by mnie nie wsadzono do paki.
Witam w gronie bialeńskich przestępców... jeszcze trochę i sobie jakiś "klub kryminalistów" założymy... :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11830
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze: 05 grudnia 2022, 18:01
Heinz-Werner Grüner pisze: 05 grudnia 2022, 13:06 Informacja ważna do odnotowania.
Po raz kolejny spowodowałem, że wiadomości rajdowe, które dostarczam niezmiennie od dwóch lat są powodem "doniesień o możliwości popełnienia przestępstwa".
Pierwszy raz kiedy to Herr Hans zarzucał mi, że trasa rajdu przebiega nie po tych miastach co trzeba, a teraz niejaki Jego Imperatorska Mość Car Brodrii, Ojciec Etnosów Nordackich, Wyjątkowy 33. Prezydent Bialenii, Półbóg, Iwan Pietrow, uważa, że naruszam porządek publiczny wpisami o kolejności na poszczególnych OS, w krajach, skad pochodzą kierowcy...

Trzymajcie kciuki by mnie nie wsadzono do paki.
Witam w gronie bialeńskich przestępców... jeszcze trochę i sobie jakiś "klub kryminalistów" założymy... :lol: :lol: :lol:
Siła jest w "kupie". ;) W sumie to niezły pretekst by założyć "Krimi-Klub"!

Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Oberhaupta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości