Port Wolkenbad

Miasteczko uzdrowiskowe, gdzie wielu kuracjuszy może spędzić czas bujając niczym w chmurach. Usytuowane wysoko w masywie górskim aż się prosi o popularyzację zdrowego trybu życia. Słynne podrywy podczas wesołych "dancingów"? - dobrze trafiłeś!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Port Wolkenbad

Post autor: Isabella Swann »

Powoli ruszają pracę budowlane nad brzegiem jeziora Wolkensee. Po pierwszych transportach drewna, zaczęły się prace przygotowujące plac budowy oraz pierwsze wykopy fundamentów na terenie administracyjnym

Obrazek
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Port Wolkenbad

Post autor: Isabella Swann »

Nad portem prace trwają. Powstały już budynki administracyjne w większości. A w oddali widać zabudowania doków i przygotowanie pod magazyny

Obrazek

Doki już też powoli nabierają kształtów i będą mogły już nie batem przyjmować małe jak i większe barki w swoich progach

Obrazek

Oby dwa doki powstają równocześnie - i trzeba podziwiać naszych robotników za dzielną postawę i niestrudzoną pracę oraz tempro realizacji prac
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11853
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Port Wolkenbad

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Zapytam czysto technicznie,

Jak uważacie, czy port i stocznia (myślę, że razem jako "Infrastruktura Transportu Rzecznego) powinno mieć właśny dział w Wolkenbad?
Byłby jakiś porządek, port miałby swoje zapewne wpłynięcia, stocznia produkcję etc... Czy to ma sens?

Proszę o konkretne sprecyzowanie czy warto. W razie czego można poczynić pewne zmiany na forum i będzie gitarra.


Takie drzewko
>Infrastruktura Transportu Rzecznego

->Port Rzeczny w Wolkenbad
--->Transport lokalny
--->Transport zagraniczny

->Stocznia (nazwa)
--->Budowa jednostek pływających
--->ODNOŚNIK do Departamentu Wodnego
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Port Wolkenbad

Post autor: Femme Mystere »

Jestem za takim rozwiązaniem. Oraz chciałabym już oddać obiekt do użytku w związku ze zbliżającymi się transportami.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3943
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Port Wolkenbad

Post autor: Joachim Cargalho »

Trochę do przekikania będzie, ale może wydaje się to optymalnym rozwiązaniem. Opcjonalnie bez głównej kategorii o transporcie wodnym.
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Port Wolkenbad

Post autor: Femme Mystere »

Nie wiem, czy to dobre na to miejsce, ale poniżej przedkładam draft zamówienia na baki transportowe. Proszę @Heinz-Werner Grüner o uwagi/akceptację. Po akceptacji wszystkich zamówień przedłożę druk do podpisu w der Sitz.
Stadt Edelweiss, XX.XX.1922r.
Edelweiss
?Jakiś zakład w Leocji

ZAMÓWIENIE


Niniejszym składam zamówienie na dostawę 10 sztuk barek transportowym o załadunku 8 ton, zgodnie ze wzorem zaproponowanym przez Ronon Dex.

Proponowana kwota zapłaty 150 K za 1 sztukę.

(podpisy)
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11853
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Port Wolkenbad

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 11 grudnia 2022, 15:49 Nie wiem, czy to dobre na to miejsce, ale poniżej przedkładam draft zamówienia na baki transportowe. Proszę @Heinz-Werner Grüner o uwagi/akceptację. Po akceptacji wszystkich zamówień przedłożę druk do podpisu w der Sitz.
Stadt Edelweiss, XX.XX.1922r.
Edelweiss
?Jakiś zakład w Leocji

ZAMÓWIENIE


Niniejszym składam zamówienie na dostawę 10 sztuk barek transportowym o załadunku 8 ton, zgodnie ze wzorem zaproponowanym przez Ronon Dex.

Proponowana kwota zapłaty 150 K za 1 sztukę.

(podpisy)
Tutaj nie widzę problemu.Jest bardzo ok. Ustal tylko proszę z @Ronon Dex czy to na pewno DEXMOBIL, ale chyba tak. :)

Ja bym licytował cenę na 125 klubeków, zeby za całość wyszło równy tysiączek. Nie wiem tylko czy Nie będzie chciał żebyśmy płacili w palatynach.
Joachim Cargalho pisze: 09 grudnia 2022, 23:42 Trochę do przekikania będzie, ale może wydaje się to optymalnym rozwiązaniem. Opcjonalnie bez głównej kategorii o transporcie wodnym.
Można i tak. Zrobię to dzisiaj i zobaczymy...
W ogóle to w opisie można dać subfora.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 710
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Port Wolkenbad

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze: 12 grudnia 2022, 09:54 Niniejszym składam zamówienie na dostawę 10 sztuk barek transportowym o załadunku 8 ton, zgodnie ze wzorem zaproponowanym przez Ronon Dex.
Tylko, że ja oferowałem z Dexmolu barki desantowe o ładowności 4 ton (w sumiei to ładowność morska, na rzece zapewne dało by się załadować nieco więcej - bo coś takiego jak "dzielność morska" nie wchodzi w rachubę).
Heinz-Werner Grüner pisze: 12 grudnia 2022, 09:54 Ja bym licytował cenę na 125 klubeków, zeby za całość wyszło równy tysiączek. Nie wiem tylko czy Nie będzie chciał żebyśmy płacili w palatynach.
A to ten MBP nie daje możliwosci przeliczania walut? Cena na 10 sztuk to wg mojej oferty byłoby 600 ♇
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11853
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Port Wolkenbad

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze: 12 grudnia 2022, 12:58
Heinz-Werner Grüner pisze: 12 grudnia 2022, 09:54 Niniejszym składam zamówienie na dostawę 10 sztuk barek transportowym o załadunku 8 ton, zgodnie ze wzorem zaproponowanym przez Ronon Dex.
Tylko, że ja oferowałem z Dexmolu barki desantowe o ładowności 4 ton (w sumiei to ładowność morska, na rzece zapewne dało by się załadować nieco więcej - bo coś takiego jak "dzielność morska" nie wchodzi w rachubę).
Heinz-Werner Grüner pisze: 12 grudnia 2022, 09:54 Ja bym licytował cenę na 125 klubeków, zeby za całość wyszło równy tysiączek. Nie wiem tylko czy Nie będzie chciał żebyśmy płacili w palatynach.
A to ten MBP nie daje możliwosci przeliczania walut? Cena na 10 sztuk to wg mojej oferty byłoby 600 ♇
Tak, faktycznie, chodziło o te łądowności czterotonowe... Moje niedopatrzenie.
Ja wiem, że daje takową możliwość. Co do cen, to zapomniałem, że Szanowny już wycenę zrobił. :)

Pozostaje tylko "przyklepnąć" przez @Femme Mystere .
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Port Wolkenbad

Post autor: Femme Mystere »

@Ronon Dex czy te barki desantowe nadadzą się do przewozu takich produktów jak szyny torowiska, węgiel i zboże?

Jak roozumiem, te barki o ładowności 4tony są dostępne od ręki? A czy wchodzi w grę produkcja bardziej dostosowanych, z większą ładownością?
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Wolkenbad”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości