Siedziba Władz

Władzę zwierzchnią w Edelweiss posiada Oberhaupt. To on czuwa, by "państwo rosło w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". W tym miejscu znajduje się jego siedziba. Jeśli masz jakąś sprawę do niego, to dobrze trafiłeś.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Joachim Cargalho »

Zaczepienie jednego z obecnych kreatorów Mikroświata to dobry sposób na zwrócenie na siebie uwagi. Bielania próbuje wrócić do gry wszelkimi sposobami. Cel ich mieszkańca osiągnięty i temat pojawił się na kilku różnych forach. Jak dla mnie: znamy naszą i Twoją wartość, więc szkoda strzępić ryja.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 06 grudnia 2022, 07:31 Zaczepienie jednego z obecnych kreatorów Mikroświata to dobry sposób na zwrócenie na siebie uwagi. Bielania próbuje wrócić do gry wszelkimi sposobami. Cel ich mieszkańca osiągnięty i temat pojawił się na kilku różnych forach. Jak dla mnie: znamy naszą i Twoją wartość, więc szkoda strzępić ryja.
Już nie przesadzajmy z tym kreatorem, ale też nie mieszałbym Bialenii jako całość z osobą Iwanowa. On to nie cały naród.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Roman Schädel Stempel
Posty: 579
Rejestracja: 07 października 2022, 08:44
Lokalizacja: Bishofsvilla w Stadt Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Roman Schädel »

Ale żenada.
(-) ks. bp bsmt. Roman Schädel

Superintendent Generalny Kościoła Ewangelicznego w Edelweiss
Senior Diecezji Wolkenbadzkiej Kościoła Powszechnego Pollinu
Bootsmannmatt EFF
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Joachim Cargalho »

Heinz-Werner Grüner pisze: 06 grudnia 2022, 09:42 Już nie przesadzajmy z tym kreatorem, ale też nie mieszałbym Bialenii jako całość z osobą Iwanowa. On to nie cały naród.
Po pierwsze, nie ma co zgrywać dobrego Samarytanina.
Po drugie, toż przecież napisałem, że mieszkaniec Bialenii osiągnął swój cel (on, nie kraj).
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 06 grudnia 2022, 12:25
Heinz-Werner Grüner pisze: 06 grudnia 2022, 09:42 Już nie przesadzajmy z tym kreatorem, ale też nie mieszałbym Bialenii jako całość z osobą Iwanowa. On to nie cały naród.
Po pierwsze, nie ma co zgrywać dobrego Samarytanina.
Po drugie, toż przecież napisałem, że mieszkaniec Bialenii osiągnął swój cel (on, nie kraj).
Ja nie uważam się za kogoś wyjątkowego-kreatora czy kogokolwiek, Lubię robić coś dla innych w mikro, to mnie nakręca.
Co do tego pana, to przemilczmy już.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Bardzo niezręcznie, ale równie miło jest mi poinformować, że w dniu 6 grudnia 1922 roku podczas Gali Rozdania Nagród im. Aleksieja Yobla 2022 w Muratyce, Oberhaupt Grünerr otrzymał dwa wyróżnienia - Osobowość Roku i Postopisarz Roku.
ObrazekObrazek

Jednocześnie dziękuje tym, którzy przyczynili się do promocji mojej osoby narastajaco "lobbując" oddawanie na mnie głosów, ale także tym, którzy taki głos oddali. Serdeczne dzięki!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

I jeszcze raz...
W Leocji, każdy kto wziął udział w zeszłotygodniowym rajdzie otrzymał stosowne odznaczenie. Piękne i miłe.
Obrazek
Link zbiorczy tutaj.

za wzięcie udziału:
@Femme Mystere
@Sophie
@Joachim Cargalho

a także za ukończenie:
@Albert Fryderyk de Espada
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Roman Schädel Stempel
Posty: 579
Rejestracja: 07 października 2022, 08:44
Lokalizacja: Bishofsvilla w Stadt Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Roman Schädel »

Dziękuję serdecznie Herr Oberhaupt @Heinz-Werner Grüner za awans. Przysięgam dalej wiernie służyć Edelweiss. Jak minie lekka realioza, oddam się ojczyźnie maksymalnie.
(-) ks. bp bsmt. Roman Schädel

Superintendent Generalny Kościoła Ewangelicznego w Edelweiss
Senior Diecezji Wolkenbadzkiej Kościoła Powszechnego Pollinu
Bootsmannmatt EFF
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Roman Schädel pisze: 08 grudnia 2022, 13:47 Dziękuję serdecznie Herr Oberhaupt @Heinz-Werner Grüner za awans. Przysięgam dalej wiernie służyć Edelweiss. Jak minie lekka realioza, oddam się ojczyźnie maksymalnie.
Przyznam szczerze, że szalenie chciałem od razu dać kaprala, ale wiem, że i tak gefreiter na to zasłuży jeszcze w tym roku. :E :E :E
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek
Szanowne Edelki,
Szanowni Edle,

Rok ten był dla nas wyjątkowy, bo w pełni zaistnieliśmy. Rok to był wyjąktowy bo się lepiej poznaliśmy. Rok ten był wyjątkowy, bo zadziało się tyle, że nawet ja wieczny optymista nie byłem w stanie sobie to wyobrazić.

Aktywność, a przede wszystkim kreatywność Szarotek przerosła moja najśmielsze oczkiwania. Spodziewałem się niezłego wyniku, ale wyszło znakomicie. Ogromna w tym Wasza zasługa, za co najserdeczniej jak potrafię, zwyczajnie dziękuje.

W nadchodzącym czasie pewnie będziemy bardzo sporadycznie, pokusze się o stwierdzenie, że "ulice Edelweiss" będą świecić pustkami, ale wiem, że to tylko przejściowe, gdyż w pewnym sensie udało nam się zakorzenić pewną "brać", niewielką społeczność, która potrafi wspaniale ze sobą sie komunikować. Raz bywało lepiej, raz gorzej, ale mam wielkie przekonanie, że niemalże za każdym razem wszystko było kreowane wspólnie.

W tym szczególnie ważnym okresie, dla jednych Bożego Narodzenia, dla drugich nadchodzącego Nowego Roku pragnę Wam życzyć wszystkiego co najlepsze...

:E :E :E

Świąt wypełnionych radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek,
Nowego Roku spełniajacego wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Tego z głębi serca życzy Wam oraz dziękuje za to, że jesteście,

Heinz-Werner Grüner

(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Oberhaupta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość