Mikronacyjny Hell Let Loose?

Jednostki administracji terytorialnej, na które dzieli się kraina to komitaty. Pochodzenie nazewnictwa nie jest zbytnio wyszukane, ale osobliwe. Wywodzi się z tradycji węgierskiej jaką zasiał wśród obywateli przywódca narodu-pierwszy Oberhaupt Edelweiss
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Mikronacyjny Hell Let Loose?

Post autor: Piotr Romanow »

Drodzy Mikronauci,
Od dłuższego czasu pogrywam w HLL, nawet miałem okazję przegrać w jednym z polskich klanów około 20h w PŁATNEJ, podkreślam, ażeby komuś smaka nie narobić strzelance z elementami dowodzenia, etc.. Podczas wczorajszego przebierania serwerów widziałem, że nasze Polskie Community, opiera się raptem o dwa serwery, dlatego postanowiłem zaproponować wspólne mikronacyjne strzelanie do Anglików, Francuzów, Niemców i kogokolwiek kto nam się napatoczy na drodze.

Sama gra osadzona jest w klimacie II Wojny Światowej i można grać po de facto trzech stronach konfliktu jako Niemcy, Związek Radziecki i Stany Zjednoczone. Co prawda planowane jest rozszerzenie o Japończyków, a także Zjednoczone Królestwo, ale kiedy? Nikt za bardzo nie wiem, kiedy się pojawią te frakcje.
Obrazek
Zdjęcie poglądowe, akurat mojej "kariery". Na zdjęciu znajdują się klasy postaci, którymi można grać, a także system wybierania wyposażenia czy zakładka wyglądu, gdzie można personalizować umundurowanie oraz wygląd naszego żołdaka.

Osobiście lubię grać Związkiem Radzieckim pod Stalingradem, bo mapa jest przecudownie zrobiona, a gdy mamy polskie communisty to można posłuchać jaki ludzie mają fan ze strzelania do Niemca, wykrzykując różne radzieckie hasła z tamtego okresu. Dla 4-rech klas dowodzących tj. Dowódca, Oficer, Dowódca Czołgu i Obserwator zalecane jest posiadanie mikrofonu, żeby mieć jak komunikować się z dowództwem, a także ze swoim oddziałem. Sprawne wykonywanie i wyznaczanie rozkazów ma w tej grze ogromne znaczenie, bo każda chwila zwłoki może nas kosztować utracony punkt, czy też jakiś rodzaj zaopatrzenia.

Co wy na to? :)
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mikronacyjny Hell Let Loose?

Post autor: Femme Mystere »

Brzmi fajnie, lecz ja niestety nie dam rady :<
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Santi Vilarte
Posty: 79
Rejestracja: 19 czerwca 2022, 22:27
Lokalizacja: Angemont

ODZNACZENIA

Re: Mikronacyjny Hell Let Loose?

Post autor: Santi Vilarte »

Ambitnie, niestety też nie mam kiedy się włączyć, brakuje mi czasu nawet na KSy...Mam nadzieję, że zbierze się parę osób, ew. że poniesiesz imię naszej Gwardii na ten nowy front :D
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mikronacyjny Hell Let Loose?

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Myślę, że będzie bardzo ciężko skompletować załogę. Ja dla przykładu może i bym chciał, ale po pierwsze nie znam w ogóle tytułu, nie wiem czy mój lapek by to w ogóle ogarnął, a już nie wspomnę, że w strzelanki to jestem tak dobry jak..w szachy. :)

Nie mniej trzymam kciuki żeby Ci się udało, skoro sprawia Ci to frajdę.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komitaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości