Plany Miast

Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Miast

Post autor: Joachim Cargalho »

A ja myślę, że potrzebujemy czasu i cierpliwości, a wszystko zostanie dokończone.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Miast

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 23 stycznia 2023, 22:31 A ja myślę, że potrzebujemy czasu i cierpliwości, a wszystko zostanie dokończone.
Nie będę tutaj wdawał się w szczegóły, ale w moim odczuciu obowiązkowe jest dodanie do użytkowania miejsc, które używamy jako te istniejące i na odwrót, te z mapy na używalne.
Boli mnie to strasznie, ale obecnie pracuje sobie nad pewnym pomysłem i zarys własnie powstaje. Nie jest to coś super innowacyjnego, ale na pewno spodoba się, jeśli ujmę to tak jakbym sobie tego zyczył.
Pomału, a do celu. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Miast

Post autor: Joachim Cargalho »

Zdecydowanie tak, natomiast w kontekście realizacji tego, potrzebne są cierpliwość i zaufanie wobec osoby, która podjęła się danej inicjatywy. Każdy z nas wie co robi i w jakich ramach działamy. Więc prędzej czy później, cel jaki wyznaczasz, będzie osiągnięty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Miast

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 24 stycznia 2023, 07:40 Zdecydowanie tak, natomiast w kontekście realizacji tego, potrzebne są cierpliwość i zaufanie wobec osoby, która podjęła się danej inicjatywy. Każdy z nas wie co robi i w jakich ramach działamy. Więc prędzej czy później, cel jaki wyznaczasz, będzie osiągnięty.
Z jednej strony masz rację, ale z drugiej nie może być tak, że jeden niezrealizowany pomysł blokuje całą koncepcję "rozwoju".
Weźmy na przykład sprawy portu i stoczni, której pomysłodawcą była Iza. Wiem, że za szybko jej tutaj nie zobaczymy, ale to nie znaczy, że to ma się całkiem "rypnąć". Musimy tylko sami ustalić czy i w jaki sposób chcemy to kontynuować i tak dalej. Przykładów jest więcej, każdy da się zrealizować. Pewnie, że nam się nie spieszy, ale też "coś" działać trzeba. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1475
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Miast

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Tak sobie jeszcze spoglądam na mapkę i dochodzę do wniosku że czegoś na niej brakuje. Gdzieś przy skrzyżowaniu dwóch ulic na rogu powinna znajdować się zakład rusznikarski Malorian Armaments Manufacture - Edelweiss.
Gdzie dokładnie ? A skąd ja to mam wiedzieć.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Miast

Post autor: Joachim Cargalho »

No to trzeba przykleić szyld na którymś z budynków na mapie. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1475
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Miast

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Joachim Cargalho pisze: 24 stycznia 2023, 20:04 No to trzeba przykleić szyld na którymś z budynków na mapie. :D
Na to właśnie liczę po cichu. Tylko nie powiedziałem tego wprost. :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Miast

Post autor: Joachim Cargalho »

To który z budynków wygląda najlepiej?
Można zaznaczyć krzyżykiem. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Miast

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 24 stycznia 2023, 18:35 Tak sobie jeszcze spoglądam na mapkę i dochodzę do wniosku że czegoś na niej brakuje. Gdzieś przy skrzyżowaniu dwóch ulic na rogu powinna znajdować się zakład rusznikarski Malorian Armaments Manufacture - Edelweiss.
Gdzie dokładnie ? A skąd ja to mam wiedzieć.
Jednak jestem ślepy. :) Dopisane do listy! Malorian Arnaments Manufacture zostanie wkrótce dodane do planu miasta. Prosiłbym tylko sprecyzowanie, ale ja to bym widział zdecydowanie w centrum. Patrząc na budynek to gdzieś się miejsce na pewno znajdzie. Czekam na sugestie! :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 667
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Miast

Post autor: Ronon Dex »

W zasadzie nigdy nie poruszyliśmy tematu gdzie konkretnie znajduje się Ronon Air Tech - Edelweiss... Warto by to uzupełnić, doprecyzować i nanieść na stosowne mapy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Encyklopedia Edelweiss”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości