Dzień dobry!

Szanowny przybyszu, jeśli dotarłeś do rogatki to znaczy, że włożyłeś wiele trudu by ujrzeć całe piekno górskiej krainy. To jednak musi jeszcze chwilę poczekać - jesteś zapewne zmęczony podróżą. Spocznij więc na przydrożnym kamieniu, a następnie przekazując dokumenty straży granicznej opowiedz coś o sobie... i dowiedz się więcej o samym Edelweiss.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Michał F. Lubomirski Stempel
Posty: 15
Rejestracja: 20 sierpnia 2022, 13:53

Dzień dobry!

Post autor: Michał F. Lubomirski »

Do rogatek granicznych zbliżył się jegomość w dość egzotycznym stroju i z futrzastą czapką na głowie. W ręku niósł teczkę. Gdy podszedł do strażnicy, okazał paszport i zszedł do miasteczka.

Witajcie! Cieszę się, że do Was przybyłem. Już dawno mogłem się przywitać, jednak w końcu teraz to robię.
Przybywam w celach turystycznych, jak i... w interesach. 🙃 W tej oto teczce mam ze sobą trochę gotówki, którą chciałbym wpłacić na Wasz fundusz inwestycyjny. Pomyślałem sobie, że dlaczego nie. ;)

Oj, piękny macie tu krajobraz. I jeszcze jak śnieg pokrywa zbocza gór!
Michael Franziscus Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Dzień dobry!

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Stary druhu! Miło Cię widzieć! Interesy? To się porobiło Mości Michał zajrzał do nas w interesach. ;)
Życzę przyjemnego pobytu, a jak już załatwisz, te swoje "interesy", to wpadnij do mnie do Der Sitz, nawet jakąś herbatkę z Nowej Kurlandii znajdę. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Dzień dobry!

Post autor: Joachim Cargalho »

Niezmiernie cieszę się, że oferta banku przyczyniła się do przywitania tutaj na forum. Powinienem obiecać, że Pana pieniądze będą bezpieczne, ale przecież to jest tak pewne, że nie ma co rzucać jakiś pięknych frazesów.

W każdym razie, zachęcam do uczestnictwa w pozostałych aspektach życia w Edelweiss!

PS. No i dziękuję za dotacje ostatniego wydania Helge Muller! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Dzień dobry!

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 05 lutego 2023, 11:54 Powinienem obiecać, że Pana pieniądze będą bezpieczne, ale przecież to jest tak pewne, że nie ma co rzucać jakiś pięknych frazesów.
Fundusz MBP najpewniejszym dobrem Edelweiss. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rogatka graniczna - Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości