Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Służba w Edelweiss Streitkräfte, czyli Siłach Zbrojnych Edelweiss jest obowiązkowa dla każdego obywatela, niezależnie od płci. Kobiety, co prawda nie muszą przechodzić aż tak rygorystycznych testów wydolnościowych i intelektualnych jak mężczyźni, ale również muszą odbyć stosowny kurs obronny. A koszary to właśnie miejsce gdzie to się dokona.
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 708
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Ronon Dex »

Z okazji zakończenia SCHIMELZFEST 1923 - Oberhaupt zarządził uroczysta zbiórkę w koszarach, na której dokonał mianowania kilku osób na wyższe stopnie wojskowe

Po dokumenty trzeba będzie zgłosić się po imprezie do kancelarii personalnej, ale pewnie już nie dzisiaj bo Oberhaupt zaraz po uroczystej zbiórce i mianowaniu odjechał pośpiesznie w nieznanym kierunku i stwierdził, że nie będzie uchwytny do wieczora.

Obrazek

1.

Obrazek

2.

Obrazek

3.

Obrazek

4.

Obrazek

5.

Obrazek

6.

Obrazek

7.

Obrazek

8.

Obrazek

9.

Obrazek

10.

Obrazek

11.

Obrazek

12.

Obrazek

13.

Obrazek

14.

Obrazek

15.

Obrazek

16.

Obrazek

17.

Obrazek

18.

Obrazek

19.

Obrazek

20.

Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3917
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Joachim Cargalho »

Gratuluję awansów!
Panie @Ronon Dex, ja tu widzę duży potencjał na ten ciąg dalszy! :lol: Dobra robota!
Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 708
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Ronon Dex »

Joachim Cargalho pisze: 15 marca 2023, 11:55 Gratuluję awansów!
Panie @Ronon Dex, ja tu widzę duży potencjał na ten ciąg dalszy! :lol:
Powiedzmy tak... ta pseudokomiksowa forma ilustracji awansów (wg wytycznych Oberhaupta oczywiście... tylko, że realowo wyjechał i potem wstawi stosowne i oficjalne akty mianowania) jest pewnego rodzaju testem. Bo moim zamiarem (czy raczej na razie zamysłem) jest taki sposób przedstawiania struktur, rozwoju i działań Sił Zbrojnych Edelweiss.

Oczywiście w przypadku spraw "w polu" będzie można to robić bardziej "dynamicznie"... bo gra (będąca w gatunku w rodzaju "symulatora pola walki" - nie mylić ze "strzelanką") nie jest przystosowana do robienia jakiś zbiórek i defilad... bo niby po co miałaby być. Stąd ta, konkretna sceneria i ustawienie postaci zostało wymuszone sztucznie i nadaje się tylko do robienia screenów w podglądzie edytora. Dlatego tylko takie statyczne fotki "postaci" w identycznych pozach... podczas jakiś "działań w polu" może to wyglądać lepiej.
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Femme Mystere »

Serdecznie dziękuję za awans. Poinformowałam o awansach na naszych social mediach.

Przykro mi, że nie udało mi się więcej czasu poświęcić na rozwój wojskowości, ale może w następnym kwartale uda się zdziałać więcej.

Czy na szczycie kariery wojskowej jest awans na Oberhaupta???? ;)
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 15 marca 2023, 16:13 Serdecznie dziękuję za awans. Poinformowałam o awansach na naszych social mediach.

Przykro mi, że nie udało mi się więcej czasu poświęcić na rozwój wojskowości, ale może w następnym kwartale uda się zdziałać więcej.

Czy na szczycie kariery wojskowej jest awans na Oberhaupta???? ;)
Myślę, że na szczycie kariery wojskowej jest dozgonna wdzięczność panującego oberhaupta, kimkolwiek by nie był. ;)
Myślę jednak, że łatwiej będzie wszystkim objąć funkcję oberhaupta własnie, niż osiągnąć szczyt w ES. ;)


P.S. Zaraz pójdą oficjalnie rozkazy...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Uroczyście informuje, że rozkazy z mianowaniem na awanse zostały wydane. Serdecznie gratuluję i jednocześnie dziękuję za wkład w Edelweiss Streitkrafte


Oficerowie:

Hauptmann Romanow

Hauptmann de Espada

Leutnant Dex


Podoficerowie:

Oberfelwebel Augentrest

Corporal Rhyner



a także nadano wojskowe odznaczenia, pierwsze w historii Kotliny Edelweiss...


- Żołnierze jestem dumny z waszych dokonań, z waszego podejścia do obronności Kotliny. Licze na to, że razem zdołamy chronić naszą ojczyznę w razie jakiegokolwiek zagrożenia. Jestem zbudowany tym, jak Siły Zbrojne funkcjonują, jednocześnie wiedzcie, że wymagania rosną, a awanse same z siebei wiążą się też z większym zaangażowaniem. Ku chwale Edelweiss!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Roman Schädel Stempel
Posty: 579
Rejestracja: 07 października 2022, 08:44
Lokalizacja: Bishofsvilla w Stadt Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Roman Schädel »

Wróciłem do koszar Herr Leutnant @Ronon Dex i proszę o wyznaczenie zadań bojowych tak, bym mógł się przysłużyć naszemu wojsku. Jestem dzielnym i nieuchwytnym zwiadowcą, wynalazcą pistoletu Schadel 17. Macie go jeszcze na stanie?
(-) ks. bp bsmt. Roman Schädel

Superintendent Generalny Kościoła Ewangelicznego w Edelweiss
Senior Diecezji Wolkenbadzkiej Kościoła Powszechnego Pollinu
Bootsmannmatt EFF
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 708
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Ronon Dex »

Roman Schädel pisze: 27 kwietnia 2023, 10:27 Wróciłem do koszar Herr Leutnant @Ronon Dex i proszę o wyznaczenie zadań bojowych tak, bym mógł się przysłużyć naszemu wojsku.
Ale ja nie pełnię żadnej oficjalnej dowódczej funkcji w armii Edelweiss... co prawda dyskutowaliśmy z Herr Oberhauptem nt. stworzenie stanowiska osoby odpowiedzialnej za kwestie uzbrojenia i logistyki z tym związanej, ale żadne decyzje nie padły i niejakie rozkazy w tej materii nie zostały wydane.

Jestem oficerem lotnictwa, ale dowódcą Edelweiss Luftstreitkräfte jest Albert Fryderyk de Espada.

@Heinz-Werner Grüner
@Albert Fryderyk de Espada
Awatar użytkownika
Roman Schädel Stempel
Posty: 579
Rejestracja: 07 października 2022, 08:44
Lokalizacja: Bishofsvilla w Stadt Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Roman Schädel »

Dziękuję Herr Leutnant za odpowiedź. W takim razie melduję się u Herr Hauptmanna @Albert Fryderyk de Espada !
(-) ks. bp bsmt. Roman Schädel

Superintendent Generalny Kościoła Ewangelicznego w Edelweiss
Senior Diecezji Wolkenbadzkiej Kościoła Powszechnego Pollinu
Bootsmannmatt EFF
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Roman Schädel pisze: 27 kwietnia 2023, 15:33 Dziękuję Herr Leutnant za odpowiedź. W takim razie melduję się u Herr Hauptmanna @Albert Fryderyk de Espada !
Myślę, że to kwestia dnia, maksymalnie dwóch. Tak jak pisałem w razie czego zajmę się tym w sobotę.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Koszary Wojskowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości