Wiadomości z Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Ambasada Związku Kolektywistycznych Republik Rad (dawniej Republiki Socjalistycznej Czesnoradu)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wiadomości z Republiki Socjalistycznej Czesnoradu

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 04 maja 2023, 21:49 Znaczków na rynku więcej niż żołnierzy Armii Czerwonej, więc bez problemu nawet dziś można było go wyrwać. Również mi się podoba!
Miałem to samo! Jak zobaczyłem ile jest znaczków w systemie, po tych naszych "lichych" wersjach to aż mnie zatkało. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Ambasador Republiki Socjalistycznej Czesnoradu
Posty: 269
Rejestracja: 28 kwietnia 2022, 20:15

ODZNACZENIA

Re: Wiadomości z Republiki Socjalistycznej Czesnoradu

Post autor: Robert Drenin »

Heh. Jeśli chodzi o ten Czesnoradzki znaczek, to w końcu święto 1 maja, to Rada musiała zadbać o międzynarodową dostępność. :D
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wiadomości z Republiki Socjalistycznej Czesnoradu

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Robert Drenin pisze: 05 maja 2023, 12:23 Heh. Jeśli chodzi o ten Czesnoradzki znaczek, to w końcu święto 1 maja, to Rada musiała zadbać o międzynarodową dostępność. :D
Jak się spóźniłem i zobaczyłem, że jest jeszcze 43 to zbladłem. :D
Natomiast taka jest właśnie rola autora by sam decydował o nakładzie. Święto ważne, ale i przez to bardziej pospolity znaczek. ;)

Sprawdziłem, jeszcze 21 poszukuje właściciela.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wiadomości z Republiki Socjalistycznej Czesnoradu

Post autor: Joachim Cargalho »

Heinz-Werner Grüner pisze: 05 maja 2023, 20:27 Jak się spóźniłem i zobaczyłem, że jest jeszcze 43 to zbladłem. :D
Natomiast taka jest właśnie rola autora by sam decydował o nakładzie. Święto ważne, ale i przez to bardziej pospolity znaczek. ;)

Sprawdziłem, jeszcze 21 poszukuje właściciela.
Mam nadzieję, że teraz już rozumiesz dlaczego naciskam na obniżenie nakładu dla naszych znaczków ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wiadomości z Republiki Socjalistycznej Czesnoradu

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 09 maja 2023, 18:02
Heinz-Werner Grüner pisze: 05 maja 2023, 20:27 Jak się spóźniłem i zobaczyłem, że jest jeszcze 43 to zbladłem. :D
Natomiast taka jest właśnie rola autora by sam decydował o nakładzie. Święto ważne, ale i przez to bardziej pospolity znaczek. ;)

Sprawdziłem, jeszcze 21 poszukuje właściciela.
Mam nadzieję, że teraz już rozumiesz dlaczego naciskam na obniżenie nakładu dla naszych znaczków ;)
Wiesz, gdyby to tylko ode mnie zależało to robiłbym nawet takie z limitem 10 i to bez gwarantowanego dla autorów.
Wiedz jednak, że to nie takie proste. Normalnie korzysta się z tzw.kalkulatora, który z resztą jest dostępny na stronie ŚZF, ale jest jeszcze "siła nieczysta"-Stażnik Teksasu" Herr @Helwetyk Romański, który czuwa i dodatkowo stresuje. ;)
To oczywiście tytułem żartu, ale fakt, robienie znaczku z nakładem over 50-100 miałoby sens chyba tylko gdybyśmy od razu założyli jego pospolitość. Unikaty, takie jak ten z Glanzberg świadczą o tym, że nabierają one "wartości" samej w sobie. Co prawda znaczki od poczatku można wymieniać darmowo, ale nic nie stoi na przeszkodzie by dogadywać się zakulisowo i płacić poprzez MBP.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Ambasador Republiki Socjalistycznej Czesnoradu
Posty: 269
Rejestracja: 28 kwietnia 2022, 20:15

ODZNACZENIA

Re: Wiadomości z Republiki Socjalistycznej Czesnoradu

Post autor: Robert Drenin »

Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wiadomości z Republiki Socjalistycznej Czesnoradu

Post autor: Piotr Romanow »

Broń strzelecka produkowana w Czesnoradzie? Bardzo mnie cieszy rozwój waszego państwa w zakresie zbrojenia, czy planujecie też projektować bardziej "odrealnioną" broń?

Widzę, że Czesnorad zamienia się w bardzo uduchowione miejsce, jeżeli tak można powiedzieć o ludziach kultury i sztuki. Gratuluję odwagi Panu Molotinowi i życzę powodzenia w późniejszych pracach.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wiadomości z Republiki Socjalistycznej Czesnoradu

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

A ja się dopytam, jako, że niedawno wróciłem do pogrywania w W&R to co ta za modzik z "recinowych początków"? Chodzi mi o te baraki wojkowe, lub coś co je przypomina?
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Ambasador Republiki Socjalistycznej Czesnoradu
Posty: 269
Rejestracja: 28 kwietnia 2022, 20:15

ODZNACZENIA

Re: Wiadomości z Republiki Socjalistycznej Czesnoradu

Post autor: Robert Drenin »

Piotr Romanow pisze: 18 maja 2023, 08:56 Broń strzelecka produkowana w Czesnoradzie? Bardzo mnie cieszy rozwój waszego państwa w zakresie zbrojenia, czy planujecie też projektować bardziej "odrealnioną" broń?

Widzę, że Czesnorad zamienia się w bardzo uduchowione miejsce, jeżeli tak można powiedzieć o ludziach kultury i sztuki. Gratuluję odwagi Panu Molotinowi i życzę powodzenia w późniejszych pracach.
Też się cieszę, że w końcu mogłem co nieco zrobić na tej płaszczyźnie i w sumie, to wciąż muszę, między innymi okręty wojenne i w sumie to tak. Tak jak w sumie większość rzeczy staramy się tworzyć samodzielnie, choć niestety nie zawsze są do tego symulatory, co utrudnia czasem projektowanie. Natomiast również mamy w planach bronie bardziej nietypowe, które mogą wpasowywać się w nasz klimat bardziej naukowy (ale wciąż w sumie to jeszcze leżę przez realiozę :/).
I również się cieszę, że Czesnorad się rozwija kulturowo. W sumie to właśnie wszystko dzięki Towarzyszowi Molotinowi. Gdyby nie on, to pewnie kultura w ogóle by się nie rozwijałaby.
Heinz-Werner Grüner pisze: 19 maja 2023, 20:12 A ja się dopytam, jako, że niedawno wróciłem do pogrywania w W&R to co ta za modzik z "recinowych początków"? Chodzi mi o te baraki wojkowe, lub coś co je przypomina?
Powiedziałbym Towarzyszowi, ale w stercie 47 stron modów do Soviet Republic ciężko mi to znaleźć, ale postaram się. Najwyżej Towarzysz Molotin będzie mógł jeszcze coś poszukać, bo też ma, tylko on posiada z jakieś 100 stron, więc może mu trochę zejść też.
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wiadomości z Republiki Socjalistycznej Czesnoradu

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Robert Drenin pisze: 21 maja 2023, 23:21 Powiedziałbym Towarzyszowi, ale w stercie 47 stron modów do Soviet Republic ciężko mi to znaleźć, ale postaram się. Najwyżej Towarzysz Molotin będzie mógł jeszcze coś poszukać, bo też ma, tylko on posiada z jakieś 100 stron, więc może mu trochę zejść też.
U mnie po jednej stronie modów, lapek chyba by wybuchł. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ambasada Związku Kolektywistycznych Republik Rad”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości