Peterhoff Lager

Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Piotr Romanow »

Pamiętajmy Frau Augentrost, że to nie ja jestem od nazywania piw, a typowi Hansowie, którzy spożywają je wszędzie gdzie popadnie w wielkich ilościach. ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11774
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 03 lipca 2022, 07:57 Proszę mieć to na uwadze, chcąc wziąć za żonę moja córkę @Sophie !
Ja bym czuł bym się wyróżniony gdyby nazwano rodzaj ważenia piwa od mojego nazwiska.
Nawet nie wiecie ile to znaczy w historii browarnictwa mikroświata! To pierwszy taki przypadek! A temat znam doskonale, w końcu wydałem książkę na ten temat.

Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Piotr Romanow »

Moi drodzy,
Peterhoff już troszkę funkcjonuje, a że powolutku wracam na nogi i chciałbym zostać na dłużej tym razem w Edelweiss postanowiłem troszkę uporządkować swoje sprawy w kraju. Może to zabrzmi dość głupio, ale czy znalazł bym jakaś dobrą duszyczkę, która pomogłaby mi z porządkowaniem browaru? Niby posiadamy dopiero 4-ry rodzaje piwa, ale chciałbym zrobić profesjonalny katalog dotyczący naszego alkoholu, który tutaj tworzymy, a także rozszerzyć kolekcje tych naszych trunków o dwa kolejne.

Tutaj powstaje pytanie, czy uciekać raczej w alkohole smakowe, popularne w realiozowym XXI wieku, czy jednak uderzyć w kilka piw których jeszcze nie mieliśmy okazji produkować?

No i tutaj pytanie o koncepcje, co powinienem zrobić na początku? Zrobić katalog, przygotować kolejne trunki, czy opisać browar? Wybaczcie te roztrzepanie, ale jednak trze pozamykać wątki, aby te wyglądały na profesjonalnie przygotowane i z doskoku przyglądać się i podejmować decyzje co dalej. :)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11774
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 18 maja 2023, 11:16 Moi drodzy,
Peterhoff już troszkę funkcjonuje, a że powolutku wracam na nogi i chciałbym zostać na dłużej tym razem w Edelweiss postanowiłem troszkę uporządkować swoje sprawy w kraju. Może to zabrzmi dość głupio, ale czy znalazł bym jakaś dobrą duszyczkę, która pomogłaby mi z porządkowaniem browaru? Niby posiadamy dopiero 4-ry rodzaje piwa, ale chciałbym zrobić profesjonalny katalog dotyczący naszego alkoholu, który tutaj tworzymy, a także rozszerzyć kolekcje tych naszych trunków o dwa kolejne.

Tutaj powstaje pytanie, czy uciekać raczej w alkohole smakowe, popularne w realiozowym XXI wieku, czy jednak uderzyć w kilka piw których jeszcze nie mieliśmy okazji produkować?

No i tutaj pytanie o koncepcje, co powinienem zrobić na początku? Zrobić katalog, przygotować kolejne trunki, czy opisać browar? Wybaczcie te roztrzepanie, ale jednak trze pozamykać wątki, aby te wyglądały na profesjonalnie przygotowane i z doskoku przyglądać się i podejmować decyzje co dalej. :)
Po paźdzernikowej "klęsce" na Oktoberfest Lagerhoff musi się postarać bardziej o PR. :)
Ja proponuje zacząć "od początku". Najpierw spisać browar, później katalog dotychczasowych z pieknymi opisami i dalej tworzenie nowych.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Piotr Romanow »

Okay, czyli już jakiś plan mi się rysuje. ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11774
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 19 maja 2023, 21:51 Okay, czyli już jakiś plan mi się rysuje. ;)
To znaczy to jest tylko moja koncepcja. Jak sobie życzysz inaczej to ja nie widzę problemu.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Piotr Romanow »

Potrzebowałem pomocy w dalszym określeniu działań. Dawno mnie tu nie było, a jednak fachowa ręka Oberhaupta to jest to, dlatego postąpię według wytycznych i może do końca maja uda mi się wszystko uporządkować i wrócić w pięknym stylu. ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11774
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 19 maja 2023, 23:20 Potrzebowałem pomocy w dalszym określeniu działań. Dawno mnie tu nie było, a jednak fachowa ręka Oberhaupta to jest to, dlatego postąpię według wytycznych i może do końca maja uda mi się wszystko uporządkować i wrócić w pięknym stylu. ;)
Chylę zatem czoła przed ambitnymi planami Szanownego Pana! :)
Jako fan browarnictwa czekam z utęsknieniem.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Piotr Romanow »

Mam nadzieję, że ten rok będzie łaskawszy dla moich planów. ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11774
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 19 maja 2023, 23:22 Mam nadzieję, że ten rok będzie łaskawszy dla moich planów. ;)
Tego właśnie Szanownemu życzę. Niech się dzieje wola nieba! :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Browar Peterhoff”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości