Restrukturyzacja w Edelweiss Landstreitkräfte

Siły Lądowe Edelweiss

Moderatorzy: Ronon Dex, Piotr Romanow, Albert Fryderyk de Espada

Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restrukturyzacja w Edelweiss Landstreitkräfte

Post autor: Piotr Romanow »

Rozumiem, czyli mogę liczyć po pewnym czasie na przygotowanie już oficjalnych wyglądów tych projektów i dokładne opisy żeby wiedzieć jak je uporządkować w Siłach Zbrojnych?
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restrukturyzacja w Edelweiss Landstreitkräfte

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nie ma też co przesadzać z ilością maszyn z projektu EdelSteam w naszej armii. Projektowo, jak najbardziej, ale czy to będzie wdrożone do służby zależy od konceptu. Mamy chyba zbyt małe zasoby ludzkie, by tworzyć ogromne bataliony steampunkowe. Oczywiście nie zamykam nikomu dorgi, bo to wszystko zależy od konceptu, ale niech to współgra po prostu z resztą armii, tej wzroorwanej na realnych.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restrukturyzacja w Edelweiss Landstreitkräfte

Post autor: Piotr Romanow »

Tak tak, ale Herr Oberhaupt, ja mam zwyczajnie na myśli jak będzie wyglądała logistyka tych maszyn. ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restrukturyzacja w Edelweiss Landstreitkräfte

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 19 maja 2023, 21:52 Tak tak, ale Herr Oberhaupt, ja mam zwyczajnie na myśli jak będzie wyglądała logistyka tych maszyn. ;)
No właśnie. O tym piszę. Taki Maulwurf to nie tylko obsługa jednostki, ale całe zaplecze transportowe i logistyczne. A mówimy być może o maksimum pięciu maszynach. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restrukturyzacja w Edelweiss Landstreitkräfte

Post autor: Piotr Romanow »

Mam nadzieję, że te SteamPunkowe bestie nie zmienią obrazu naszego wojska, bo jednak ja nie umiem odnaleźć się w takowych klimatach i poniekąd było by dla mnie to uciążliwe dowodzenie kompanią takiego sprzętu. Do tego potrzeba kogoś, kto to lubi. Ja mogę zająć się kompaniami honorowymi, jednostkami liniowymi i innymi tego typu formacjami XX wieku, bo to akurat lubię, bardzo lubię. ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restrukturyzacja w Edelweiss Landstreitkräfte

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 19 maja 2023, 23:22 Mam nadzieję, że te SteamPunkowe bestie nie zmienią obrazu naszego wojska, bo jednak ja nie umiem odnaleźć się w takowych klimatach i poniekąd było by dla mnie to uciążliwe dowodzenie kompanią takiego sprzętu. Do tego potrzeba kogoś, kto to lubi. Ja mogę zająć się kompaniami honorowymi, jednostkami liniowymi i innymi tego typu formacjami XX wieku, bo to akurat lubię, bardzo lubię. ;)
Dlatego właśnie nie ma co tego rozszerzać. Oczywiście możemy bawić się w jakieś koncepty, prototypy, ale one przecież nie zawsze (albo i zawsze ;) ) muszą być udane.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restrukturyzacja w Edelweiss Landstreitkräfte

Post autor: Piotr Romanow »

Bardzo mnie cieszy pańska koncepcja Herr Oberhaupt. Chętnie poeksperymentuje z takimi rzeczami, ale nie ukrywam, że nie zasypię nimi wojska. Jak już wracam to pora łatać te naszą armię, a Herr @Ronon Dex to bardzo dobry współpracownik, który zna się na tym co najmniej potrafię, czyli te wszystkie tabelki... Mam nadzieję, że zamkniemy temat tych wszystkich opisów i w końcu przejdziemy do czystej fabularyzacji armii, a następne zmiany to będą tak naprawdę zmiany w tabelkach. :D
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2691
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restrukturyzacja w Edelweiss Landstreitkräfte

Post autor: Femme Mystere »

Hum, Herr @Piotr Romanow jakich informacji potrzebujecie? Bo Maulwurf wydawał mi się zakończonym projektem.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restrukturyzacja w Edelweiss Landstreitkräfte

Post autor: Piotr Romanow »

Finalny wygląd maszyny, a także jego dane. Wymagane zaopatrzenie ilość żołnierzy do obsługi itd., natomiast Frau Augentrost miała jeszcze jakieś maszyny kroczące w planach, dlatego pytałbym o to samo w ich kwestii.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restrukturyzacja w Edelweiss Landstreitkräfte

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 20 maja 2023, 17:58 Finalny wygląd maszyny, a także jego dane. Wymagane zaopatrzenie ilość żołnierzy do obsługi itd., natomiast Frau Augentrost miała jeszcze jakieś maszyny kroczące w planach, dlatego pytałbym o to samo w ich kwestii.
Przecież to wszystko było spisane, przynajmniej w wersji, która ostatecznie została wykonana. Zdaje się, że inne nie weszły w obieg, choć trzeba chyba przyjąć, że jednak tak.
Zobrazowany jest tylko jeden model.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edelweiss Landstreitkräfte”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości