Peterhoff Lager

Awatar użytkownika
Roman Schädel Stempel
Posty: 573
Rejestracja: 07 października 2022, 08:44
Lokalizacja: Bishofsvilla w Stadt Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Roman Schädel »

To ja mogę po pobłogosławić ten związek.
(-) ks. bp bsmt. Roman Schädel

Superintendent Generalny Kościoła Ewangelicznego w Edelweiss
Senior Diecezji Wolkenbadzkiej Kościoła Powszechnego Pollinu
Bootsmannmatt EFF
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Roman Schädel pisze: 20 maja 2023, 20:13 To ja mogę po pobłogosławić ten związek.
Piwo i woda święcona to połączenie mocne jak diabli! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Roman Schädel Stempel
Posty: 573
Rejestracja: 07 października 2022, 08:44
Lokalizacja: Bishofsvilla w Stadt Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Roman Schädel »

Otóż to.
(-) ks. bp bsmt. Roman Schädel

Superintendent Generalny Kościoła Ewangelicznego w Edelweiss
Senior Diecezji Wolkenbadzkiej Kościoła Powszechnego Pollinu
Bootsmannmatt EFF
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1475
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Piotr Romanow pisze: 18 maja 2023, 11:16 Moi drodzy,
Peterhoff już troszkę funkcjonuje, a że powolutku wracam na nogi i chciałbym zostać na dłużej tym razem w Edelweiss postanowiłem troszkę uporządkować swoje sprawy w kraju. Może to zabrzmi dość głupio, ale czy znalazł bym jakaś dobrą duszyczkę, która pomogłaby mi z porządkowaniem browaru? Niby posiadamy dopiero 4-ry rodzaje piwa, ale chciałbym zrobić profesjonalny katalog dotyczący naszego alkoholu, który tutaj tworzymy, a także rozszerzyć kolekcje tych naszych trunków o dwa kolejne.

Tutaj powstaje pytanie, czy uciekać raczej w alkohole smakowe, popularne w realiozowym XXI wieku, czy jednak uderzyć w kilka piw których jeszcze nie mieliśmy okazji produkować?

No i tutaj pytanie o koncepcje, co powinienem zrobić na początku? Zrobić katalog, przygotować kolejne trunki, czy opisać browar? Wybaczcie te roztrzepanie, ale jednak trze pozamykać wątki, aby te wyglądały na profesjonalnie przygotowane i z doskoku przyglądać się i podejmować decyzje co dalej. :)

Czy ja usłyszałem, BROWAR!?

Nooo to nie trzeba mnie namawiać. :D

Własny browar co prawda posiadam na innym kontynencie ale pomysły powinny dawać raczej podobne rezultaty.
Proponowałbym rozpocząć od jakiegoś spisu/katalogu gdzie będą umieszczane wszystkie rodzaje serwowanych piw do których następnie będzie przybywać.
Gdzieś z tyłu głowy miałem też w mojej opinii całkiem dobry pomysł na promocję browaru. Zarys jest dość ogólny ale przy odpowiedniej realizacji może być niezwykle owocny. O czym mowa?
Tworzenie nowych rodzajów zamieniać w niejako konkurs gdzie jakaś konkretna aktywność dawałby de facto niezależnym osobom bezpośredni wpływ na wygląd produktu, nazwę, specyfikę itp.
Nie rozważałem jakoś szerzej co należałoby zrobić by zasłużyć na własne piwo ale możliwości jest wiele.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 21 maja 2023, 02:54
Piotr Romanow pisze: 18 maja 2023, 11:16 Moi drodzy,
Peterhoff już troszkę funkcjonuje, a że powolutku wracam na nogi i chciałbym zostać na dłużej tym razem w Edelweiss postanowiłem troszkę uporządkować swoje sprawy w kraju. Może to zabrzmi dość głupio, ale czy znalazł bym jakaś dobrą duszyczkę, która pomogłaby mi z porządkowaniem browaru? Niby posiadamy dopiero 4-ry rodzaje piwa, ale chciałbym zrobić profesjonalny katalog dotyczący naszego alkoholu, który tutaj tworzymy, a także rozszerzyć kolekcje tych naszych trunków o dwa kolejne.

Tutaj powstaje pytanie, czy uciekać raczej w alkohole smakowe, popularne w realiozowym XXI wieku, czy jednak uderzyć w kilka piw których jeszcze nie mieliśmy okazji produkować?

No i tutaj pytanie o koncepcje, co powinienem zrobić na początku? Zrobić katalog, przygotować kolejne trunki, czy opisać browar? Wybaczcie te roztrzepanie, ale jednak trze pozamykać wątki, aby te wyglądały na profesjonalnie przygotowane i z doskoku przyglądać się i podejmować decyzje co dalej. :)

Czy ja usłyszałem, BROWAR!?

Nooo to nie trzeba mnie namawiać. :D

Własny browar co prawda posiadam na innym kontynencie ale pomysły powinny dawać raczej podobne rezultaty.
Proponowałbym rozpocząć od jakiegoś spisu/katalogu gdzie będą umieszczane wszystkie rodzaje serwowanych piw do których następnie będzie przybywać.
Gdzieś z tyłu głowy miałem też w mojej opinii całkiem dobry pomysł na promocję browaru. Zarys jest dość ogólny ale przy odpowiedniej realizacji może być niezwykle owocny. O czym mowa?
Tworzenie nowych rodzajów zamieniać w niejako konkurs gdzie jakaś konkretna aktywność dawałby de facto niezależnym osobom bezpośredni wpływ na wygląd produktu, nazwę, specyfikę itp.
Nie rozważałem jakoś szerzej co należałoby zrobić by zasłużyć na własne piwo ale możliwości jest wiele.
Proszę mi tylko nie robić konkurencji do Oktoberfest. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1475
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

A tam od razu konkurencja, zdrowa rywalizacja która może co najwyżej obustronnie napędzać działalność.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 21 maja 2023, 19:38 A tam od razu konkurencja, zdrowa rywalizacja która może co najwyżej obustronnie napędzać działalność.
Jeśli nie będzie w październiku to nie ma problemu. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Piotr Romanow »

Wiadomo, że Oktoberfest będzie bardziej oblegany przez Peterhoff bo ciężko być w dwóch miejscach na raz. ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 21 maja 2023, 20:11 Wiadomo, że Oktoberfest będzie bardziej oblegany przez Peterhoff bo ciężko być w dwóch miejscach na raz. ;)
Akurat zeszły Oktoberfest, gdyby nie "dobra wola oberhaupta", to w ogóle by się nie pojawił. ;)
Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to nigdy nie jest łatwe, być dostępnym przez cały rok, ale nie miałem nawet krzty informacji o gatunkach piw, które powstały w Peterhoff. Liczę, że tom szybko się zmieni. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Peterhoff Lager

Post autor: Piotr Romanow »

Na dniach postaram się dodać opis browaru, a później wezmę się za katalogowanie piwa. Na samym Oktoberfest postaram się o stoisko. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Browar Peterhoff”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości