Mikroświatowa Unia Piłkarska - moc statystyk

W piłkę kopie się na wschodzie, na zachodzie również. Kopią i górale i mieszkańcy dolin. Za futbolówką gonią nawet w mikroświecie. Tu jest to niemal jak religia, dlatego nasi mieszkańcy też pokochali ten sport.
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1491
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mikroświatowa Unia Piłkarska - moc statystyk

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Herr Oberhaupt bawi i uczy.
Na ten przykład ja się właśnie dowiedziałem że Muratyka w ogóle uczestniczyła w jakichkolwiek zawodach.

Może jak się podszkolę w rzemiośle na murawach stadionów ligi Edelweiss to będzie jakiś punkt zaczepienia do reaktywacji piłki nożnej w Muratyce.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mikroświatowa Unia Piłkarska - moc statystyk

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 24 maja 2023, 22:20 Herr Oberhaupt bawi i uczy.
Na ten przykład ja się właśnie dowiedziałem że Muratyka w ogóle uczestniczyła w jakichkolwiek zawodach.

Może jak się podszkolę w rzemiośle na murawach stadionów ligi Edelweiss to będzie jakiś punkt zaczepienia do reaktywacji piłki nożnej w Muratyce.
Nie ukrywam, że uwzględnianie w tabeli reprezentacji, które zrezygnowały było właśnie spowodowane tym by umożliwić (rozbujać wyobraźnię) im dalsze kontynuowanie.
Dziś ze smutkiem na ustach nie objąłem Gellonii, bo w ciągu ostatnich 6 sezonów nie uzyskała punktu... A to jednak szmat czasu...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1491
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mikroświatowa Unia Piłkarska - moc statystyk

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Zastanawia mnie kto w ogóle prowadził reprezentację, chyba jedyną osobą zainteresowaną sportem był Grzegorz Szarak.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mikroświatowa Unia Piłkarska - moc statystyk

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 24 maja 2023, 22:42 Zastanawia mnie kto w ogóle prowadził reprezentację, chyba jedyną osobą zainteresowaną sportem był Grzegorz Szarak.
Tak, ale nie tylko Herr Szarak, ale później Herr Waksman, na chwilę...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1491
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mikroświatowa Unia Piłkarska - moc statystyk

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Chyba mnie to wszystko ominęło... albo to przespałem.
Jedno nie wyklucza drugiego.


Będę się musiał poważnie dedukować w temacie gdyż nigdy się tym nie interesowałem i nie wiem prawie nic o piłce nożnej w mikroświecie.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mikroświatowa Unia Piłkarska - moc statystyk

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 24 maja 2023, 23:56 Chyba mnie to wszystko ominęło... albo to przespałem.
Jedno nie wyklucza drugiego.


Będę się musiał poważnie dedukować w temacie gdyż nigdy się tym nie interesowałem i nie wiem prawie nic o piłce nożnej w mikroświecie.
Z tego co się orientuje to jakoś nie był Szanowny szczególnie zainteresowany tematem lub w owym czasie działał zupełnie w innych dziedzinach życia muratyckiego. Herr Waksman po prostu ratował co zostało, po czym gdy nie było chętnych zakończył działalność zespołu. Nie jestem pewien, ale to chyba własnie on zadecydował.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1491
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mikroświatowa Unia Piłkarska - moc statystyk

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Jakby trochę się zainteresowałem ale brak mi konkretów a raczej jakiegoś miejsca gdzie w miarę wszystkie informacje o MUP byłby spisane.

W zasadzie wiem tylko tyle i aż tyle że wszystko rozgrywa się w Xpert Eleven ale np jakiegoś regulaminu czy informacji dokopać się nie mogę.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mikroświatowa Unia Piłkarska - moc statystyk

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 25 maja 2023, 14:06 Jakby trochę się zainteresowałem ale brak mi konkretów a raczej jakiegoś miejsca gdzie w miarę wszystkie informacje o MUP byłby spisane.

W zasadzie wiem tylko tyle i aż tyle że wszystko rozgrywa się w Xpert Eleven ale np jakiegoś regulaminu czy informacji dokopać się nie mogę.
Bo forum MUP dawno zdechło i wszystko opiera się na przekazie słownym. Pisz co ccesz wiedzieć, ja jako admin powinieniem pomóc. Coś tam wiem...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1491
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mikroświatowa Unia Piłkarska - moc statystyk

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 25 maja 2023, 22:02
Albert Fryderyk de Espada pisze: 25 maja 2023, 14:06 Jakby trochę się zainteresowałem ale brak mi konkretów a raczej jakiegoś miejsca gdzie w miarę wszystkie informacje o MUP byłby spisane.

W zasadzie wiem tylko tyle i aż tyle że wszystko rozgrywa się w Xpert Eleven ale np jakiegoś regulaminu czy informacji dokopać się nie mogę.
Bo forum MUP dawno zdechło i wszystko opiera się na przekazie słownym. Pisz co ccesz wiedzieć, ja jako admin powinieniem pomóc. Coś tam wiem...
Powiedzmy zatem że chciałbym reaktywować reprezentację Muratyki.
Od czego powinienem zacząć ?
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mikroświatowa Unia Piłkarska - moc statystyk

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 25 maja 2023, 22:21
Heinz-Werner Grüner pisze: 25 maja 2023, 22:02
Albert Fryderyk de Espada pisze: 25 maja 2023, 14:06 Jakby trochę się zainteresowałem ale brak mi konkretów a raczej jakiegoś miejsca gdzie w miarę wszystkie informacje o MUP byłby spisane.

W zasadzie wiem tylko tyle i aż tyle że wszystko rozgrywa się w Xpert Eleven ale np jakiegoś regulaminu czy informacji dokopać się nie mogę.
Bo forum MUP dawno zdechło i wszystko opiera się na przekazie słownym. Pisz co ccesz wiedzieć, ja jako admin powinieniem pomóc. Coś tam wiem...
Powiedzmy zatem że chciałbym reaktywować reprezentację Muratyki.
Od czego powinienem zacząć ?
Nic bardziej prostego nie ma.
Wystarczy napisać do admina, czyli mojej skromnej osoby i jeśli wszystko się zgadza, czyli mikronacja/jej strukturalna część nadal istnieje i jest aktywna (a Muratyka oczywiście jest), to przekazuje info co trzeba zrobić.
Co prawda obecnie - od połowy czerwca rozpoczynamy mundial, a z racji tego, że mamy odpowiednią ilość drużyn zmian nie pozwolę wprowadzićm, także gdzieś w połowie lipca spokojnie można aplikować o dołączenie. Oczywiście moją rolą jest także przypilnowanie/przypomnienie żeby nowy twór mógł dołączyć w odpowiednim czasie.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fußball”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości