Opowiadanie interaktywne część 4: Historia pewnej spragnionej kobiety i pewnego uległego hydraulika

Jedni powiedzą, że to "edelwajskie walentynki", inni, że "noc Kupaly", a my po prostu zwiemy to Edeliebe. W tym czasie jesteśmy otwarci na wszystkie miłosne sprawy. Wyznaj komuś miłość, poznaj nowych ludzi lub zwyczajnie baw się w gronie przyjaciół! Zbieramy się tym chętniej, że to już druga edycja tego radosnego święta!

Co wydarzy się w epilogu?

Czas głosowania minął 28 czerwca 2023, 22:37

Całują się
0
Brak głosów
Wchodzi Pan A, mąż Pani F.
4
44%
Wchodzi Ksiądz Schadel
5
56%
 
Liczba głosów: 9
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Opowiadanie interaktywne część 4: Historia pewnej spragnionej kobiety i pewnego uległego hydraulika

Post autor: Femme Mystere »

WERSJA AUDIO


Obrazek

- Muszę… - zaczęła Pani F. drżącym tonem, patrząc z przymrużonymi powiekami na usta hydraulika. - … coś ci wyznać.
- Co takiego chciałaby mi Frau wyznać? – dopytywał, pozwalając sobie na to, by powieść dłońmi kilka razy w górę i w dół, wodząc od pośladków, przez wąską talię po ramiona. – Muszę Panią rozgrzać, żeby się Pani nie przeziębiła. – dodał, gdy poczuł drżenie wiotkiego ciała pod swoimi palcami.
- Jestem… jestem… - mamrotała, gdy jej myśli wciąż uciążliwie odpływały w rejony rozochacających się pragnień. - … skonfundowana…
- Frau skonfundowana? Czy… chodzi o moje dłonie? Mam przestać? – dopytywał, choć chyba sam w sobie nie oczekiwał na żadną odpowiedź, ponieważ teraz zaczął krążyć dłońmi w kółko po jej ramionach, dociskając mokrą, półnagą dziewczynę do swojej klatki piersiowej.
- Niee… - powiedziała, a potem odchyliła głowę w bok. Jej wzrok padł na podłogę, na której tworzyło się coraz większe bajoro. – Najpierw… najpierw… - czuła, jak krew uderza mi do głowy. – Najpierw przychodzisz za wcześnie. Potem klepiesz mnie w tyłek. Teraz wyrywasz mi kran zamiast go naprawiać!!! – ostatnie słowo wykrzyczała, trzęsąc się z furii. – A teraz mnie obmacujesz, ty austro-węgierski zbereźniku!!! – wrzasnęła.

Hydraulikiem wstrząsnął szok. Ale zamiast się odsunąć, zacisnął lekko dłonie na jej ramionach.
- Najpierw otwierasz mi w tej seksownej bieliźnie. Kusisz jak sarmacka diablica. A teraz udajesz cnotkę! – odburknął, po czym przycisnął ją jeszcze mocniej do siebie. – Chcesz tego, czy nie?
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Opowiadanie interaktywne część 4: Historia pewnej spragnionej kobiety i pewnego uległego hydraulika

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jazda na maksa!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Opowiadanie interaktywne część 4: Historia pewnej spragnionej kobiety i pewnego uległego hydraulika

Post autor: Joachim Cargalho »

Szykuje się zacięta walka pomiędzy zainteresowanymi panami. Może też dosłownie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Opowiadanie interaktywne część 4: Historia pewnej spragnionej kobiety i pewnego uległego hydraulika

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Czy hydraulik byl prawdziwym powodem rozpadu małżeństwa Pani F. i Pana A.???
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Roman Schädel Stempel
Posty: 579
Rejestracja: 07 października 2022, 08:44
Lokalizacja: Bishofsvilla w Stadt Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Opowiadanie interaktywne część 4: Historia pewnej spragnionej kobiety i pewnego uległego hydraulika

Post autor: Roman Schädel »

Pozwólcie mi zostać bohaterem tej historii, please. :lol:
(-) ks. bp bsmt. Roman Schädel

Superintendent Generalny Kościoła Ewangelicznego w Edelweiss
Senior Diecezji Wolkenbadzkiej Kościoła Powszechnego Pollinu
Bootsmannmatt EFF
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Opowiadanie interaktywne część 4: Historia pewnej spragnionej kobiety i pewnego uległego hydraulika

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Roman Schädel pisze: 28 czerwca 2023, 08:32 Pozwólcie mi zostać bohaterem tej historii, please. :lol:
Herr Schadel czy Ty byłeś może kiedyś hydraulikiem? :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 727
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Opowiadanie interaktywne część 4: Historia pewnej spragnionej kobiety i pewnego uległego hydraulika

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Jeśli będzie ksiądz to będzie ślub!
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Opowiadanie interaktywne część 4: Historia pewnej spragnionej kobiety i pewnego uległego hydraulika

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Fatima Popow-Chojnacka pisze: 28 czerwca 2023, 08:39 Jeśli będzie ksiądz to będzie ślub!
To by dopiero była gratka!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Roman Schädel Stempel
Posty: 579
Rejestracja: 07 października 2022, 08:44
Lokalizacja: Bishofsvilla w Stadt Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Opowiadanie interaktywne część 4: Historia pewnej spragnionej kobiety i pewnego uległego hydraulika

Post autor: Roman Schädel »

Heinz-Werner Grüner pisze: 28 czerwca 2023, 08:36
Roman Schädel pisze: 28 czerwca 2023, 08:32 Pozwólcie mi zostać bohaterem tej historii, please. :lol:
Herr Schadel czy Ty byłeś może kiedyś hydraulikiem? :D
Za młodu przepchało się niejedną rurę. 8-)
(-) ks. bp bsmt. Roman Schädel

Superintendent Generalny Kościoła Ewangelicznego w Edelweiss
Senior Diecezji Wolkenbadzkiej Kościoła Powszechnego Pollinu
Bootsmannmatt EFF
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edeliebe 1923”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości