Alexanderplatz 4

Ekskluzywna dzielnica willowa, której projektantem w całości był oberstamm Romanow. Budowa, ze względu na brak materiałów budowlanych przeciągała się znacznie, ale ostatecznie Alexanderplatz szczyci się na południu znakomitą jakością wykończenia budynków. Z resztą przekonajcie się sami.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alexanderplatz 4

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 31 sierpnia 2023, 11:19 Z Nan Di? Lokalnego Peterhoffika bym miał, ale zanim doleci to trochę minie. ;)
No to niech będzie i "Piotrusiowe Cudeńko". Dalej bo suszy, :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alexanderplatz 4

Post autor: Piotr Romanow »

Herr Oberhaupt, czy do opisu budynku można by było wkleić opis rodu? Chciałbym oficjalnie też zarejestrować ród tutaj w Edelweiss i używać herbu jako ten znaczek co posiada każdy ród.

https://forum.bastionpollin.pl/viewtopic.php?t=34

Oczywiście jeśli to nie problem. Zdjęcie moje też na lokalne bym wymienił. :)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alexanderplatz 4

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 04 września 2023, 11:21 Herr Oberhaupt, czy do opisu budynku można by było wkleić opis rodu? Chciałbym oficjalnie też zarejestrować ród tutaj w Edelweiss i używać herbu jako ten znaczek co posiada każdy ród.

https://forum.bastionpollin.pl/viewtopic.php?t=34

Oczywiście jeśli to nie problem. Zdjęcie moje też na lokalne bym wymienił. :)
Absolutnie nie widzę problemu! Można i ród i zdjęcia. :)


EDIT: Mam już utworzone niezbędne podstawy systemowe, tylko małe pytanko, to jest gryf w środku tarczy?
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alexanderplatz 4

Post autor: Piotr Romanow »

Genau, gryf z tarczy. Mój syn też go posiada w swoim i mam nadzieje, że następni członkowie rodu też będą go używać. :)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alexanderplatz 4

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 04 września 2023, 12:51 Genau, gryf z tarczy. Mój syn też go posiada w swoim i mam nadzieje, że następni członkowie rodu też będą go używać. :)
Dzięki za wyjaśnienie.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alexanderplatz 4

Post autor: Piotr Romanow »

Zapowiadał się kolejny zimowy wieczór, w którym to Romanow postanowił opuścić Wieczne Miasto i przybyć do swojego dworku w Kotlinie, żeby móc usiąść w zaciszu i rozkoszować się chwilą wolnego od swoich cesarskich obowiązków.
Tak jak zawsze zasiadł przed kominkiem, rozpalił trochę drewna żeby rozkoszować się chwilą wytchnienia, którą daje mu właśnie to miejsce. Następnie ściągnął swój oficjalny strój, założył szlafrok i skierował się do piwniczki żeby wziąć jedno piwo z Peterhoffu.


Obrazek

Gdy tylko zasiadł w fotelu i nalał piwa do kufla, spojrzał za okno i wyrzekł: Nie spodziewałem się, że jeszcze posiedzę w spokoju we własnym domu. Następnie chwycił za kawałek papieru, wziął do ręki pióro i rozpoczął pisać różne wywody dotyczące w głównej mierze swoich wizji zarówno politycznych jak i militarnych. W między czasie palił papierosa za papierosem, jednocześnie przygryzając wargi starannie myśląc, gdy spisywał swoje przemyślenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Alexanderplatz - willowa strefa mieszkalna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości