Dzień dobry / Dobry Wieczór !

Szanowny przybyszu, jeśli dotarłeś do rogatki to znaczy, że włożyłeś wiele trudu by ujrzeć całe piekno górskiej krainy. To jednak musi jeszcze chwilę poczekać - jesteś zapewne zmęczony podróżą. Spocznij więc na przydrożnym kamieniu, a następnie przekazując dokumenty straży granicznej opowiedz coś o sobie... i dowiedz się więcej o samym Edelweiss.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzysztof Windsor Stempel
Posty: 181
Rejestracja: 28 marca 2022, 19:31

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Dzień dobry / Dobry Wieczór !

Post autor: Krzysztof Windsor »

Dzień dobry !
Miło mi przyjechać do Edelweiss i móc zwiedzić jego cudowne -tak mówią- tereny. :D
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 723
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Dzień dobry / Dobry Wieczór !

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Cześć, Krzychu!
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11641
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Dzień dobry / Dobry Wieczór !

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Witamy serdecznie Szanownego w naszych skromnych progach?
Cóż lub któż sprawił, że udało się do nas zawitać? Proszę czuć się jak u siebie, a w razie pytań nie krępować się.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Krzysztof Windsor Stempel
Posty: 181
Rejestracja: 28 marca 2022, 19:31

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Dzień dobry / Dobry Wieczór !

Post autor: Krzysztof Windsor »

Heinz-Werner Grüner pisze: 28 marca 2022, 20:10 Witamy serdecznie Szanownego w naszych skromnych progach?
Cóż lub któż sprawił, że udało się do nas zawitać? Proszę czuć się jak u siebie, a w razie pytań nie krępować się.
Chciałem już przybyć wcześniej i się rozejrzeć, kto wie może zostanę na dłużej ?
A zawitałem poprzez rozpropagowanie Edelweiss u nas w Księstwie Sarmacji i z ciekawości :)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11641
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Dzień dobry / Dobry Wieczór !

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Krzysztof Windsor pisze: 28 marca 2022, 21:35
Heinz-Werner Grüner pisze: 28 marca 2022, 20:10 Witamy serdecznie Szanownego w naszych skromnych progach?
Cóż lub któż sprawił, że udało się do nas zawitać? Proszę czuć się jak u siebie, a w razie pytań nie krępować się.
Chciałem już przybyć wcześniej i się rozejrzeć, kto wie może zostanę na dłużej ?
A zawitałem poprzez rozpropagowanie Edelweiss u nas w Księstwie Sarmacji i z ciekawości :)
Ważna to informacja, że reklama przyniosła skuteczny efekt. Zapraszamy do "interakcji" i wspólnej zabawy.
Jakimi "branżami" jest Szanowny Pan szczególnie zainteresowany, poza tą widniejącą w podpisie? ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Dzień dobry / Dobry Wieczór !

Post autor: Joachim Cargalho »

Witam Szanownego Pana Windsora!
Cieszymy się, z pojawienia się kolejnej osoby zainteresowanej naszą Krainą.
Oczywiście, pozostajemy do dyspozycji względem udzielenia informacji o nas - bez względu na ich charakter!
No chyba, że to jakieś tajne dane państwowe. Wtedy musielibyśmy wynegocjować cenę.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rogatka graniczna - Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości