Przyjmowanie interesantów

Władzę zwierzchnią w Edelweiss posiada Oberhaupt. To on czuwa, by "państwo rosło w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". W tym miejscu znajduje się jego siedziba. Jeśli masz jakąś sprawę do niego, to dobrze trafiłeś.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Jürgen Voller Stempel
Posty: 142
Rejestracja: 17 lipca 2023, 17:23

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Przyjmowanie interesantów

Post autor: Jürgen Voller »

Jürgen Voller oczekując na decyzję , czy może dołączyć do grupy wysyłanej na tereny sąsiadujące z mostem , który wyparował postanowił szybko podrzucić wniosek o obywatelstwo do biura herr Oberhaupta.

- Witam szanowną panią! Oto dwie Choo Choo , mrugnął do urzędniczki. A tutaj wniosek o Staatsangehörigkeit Edelweiss. Proszę je przekazać panu Grünerowi.

W każdej chwili mogę zostać wezwany przez herr De Espadę.
Paul Szmal
Więzień
Posty: 39
Rejestracja: 18 lipca 2023, 19:54

Re: Przyjmowanie interesantów

Post autor: Paul Szmal »

Puk, puk. - rozległ się dźwięk paździerzu pokrywającego drzwi urzędu Najwyżej posadzonego.

-Przybywam po uprzejmą wymianę wkładu do długopisu, bo się skończył. Może być w kolorze czerwonym. - rzekł wspólnik Paula Szmala
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Przyjmowanie interesantów

Post autor: Joachim Cargalho »

Oberhauptcie,

w związku z napiętą sytuacją rodzinną i pewnym konfliktem interesów, wnioskuję o udzielenie mi chwilowego (do końca września) urlopu od zadań faktotum, do czasu znalezienia właściwego kompromisu dla tej sytuacji...
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Przyjmowanie interesantów

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 18 września 2023, 14:49 Oberhauptcie,

w związku z napiętą sytuacją rodzinną i pewnym konfliktem interesów, wnioskuję o udzielenie mi chwilowego (do końca września) urlopu od zadań faktotum, do czasu znalezienia właściwego kompromisu dla tej sytuacji...
Drogi Joachimie, i co ci mam teraz rzec? Prawdę najprawdziwszą? Przecież i tak masz u mnie jak u pana boga za piecem, czy tam w ogródku. Nie pamiętam tych polskich przypowiastek, mniejsza o to. Połowę swoich obowiązków spędzach na urlopach i wakacjach, to jakoś zniosę i ten. Koniec września... co my tu mamy 18-ego dzisiaj. Hmm... No, ale później ruszamy z przygotowaniami do Oktoberfest i tuaj, kruca bomba, energii masz mieć nie tylko na te dziewki. Jakby co to nic nie wiem. Tak tylko zasłyszałem, że się sprawa rypła... No, ale zmykaj już gdzie tam miałeś...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Oberhaupta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości