Oktoberfest roku 1923

Skoro rok wcześniej Oktoberfest skupił wokół wszystkich zabaw takie zainteresowanie, to nie sposób, by w tym roku nie podwoić ilości zabaw! Święto Piwa, to wydarzenie unikatowe, sprawdź sam!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 19 października 2023, 21:20 Ja mam Quiz na Oktoberfest :) ale nie muzyczny. A Krzysztof miał robić koncert 😅

I Quiz mogę zrobić w niedzielę :) 22/10 w okolicach 18/19
Poprawiono + dodano do postu wyżej :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Krzysztof Windsor Stempel
Posty: 184
Rejestracja: 28 marca 2022, 19:31

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Krzysztof Windsor »

Jedynie jakkolwiek jestem to wykonać to w niedzielę 22.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Krzysztof Windsor pisze: 19 października 2023, 22:49 Jedynie jakkolwiek jestem to wykonać to w niedzielę 22.
Szanuję i rozumiem ciężar jakim są studia, stąd zapytanie. Uda się albo nie uda. Nie przymuszam - wolna edelwajska wola. :)

zatem...

Czy Ty, Krzysztofie Windsor, legitymujący się DO nr EA 015, stempel number 1110, zagwarantujesz Oberhauptowi Kotliny Edelweiss, że dnia 22 października roku katechońskiego 1923, uda Ci się wykonać koncert lub inne wydarzenie związane z tematyką bez przymuszonej woli, tak nam dopomóż Matko Prokrastynacjo, inni Święci i nie święci, a także mniej święci, a przede wszystkim w imię Katechona?
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Isabella Swann »

:karo Toś pojechał biednemu Krzysztofowi :D
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzysztof Windsor Stempel
Posty: 184
Rejestracja: 28 marca 2022, 19:31

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Krzysztof Windsor »

Heinz-Werner Grüner pisze: 19 października 2023, 22:56
Krzysztof Windsor pisze: 19 października 2023, 22:49 Jedynie jakkolwiek jestem to wykonać to w niedzielę 22.
Szanuję i rozumiem ciężar jakim są studia, stąd zapytanie. Uda się albo nie uda. Nie przymuszam - wolna edelwajska wola. :)

zatem...

Czy Ty, Krzysztofie Windsor, legitymujący się DO nr EA 015, stempel number 1110, zagwarantujesz Oberhauptowi Kotliny Edelweiss, że dnia 22 października roku katechońskiego 1923, uda Ci się wykonać koncert lub inne wydarzenie związane z tematyką bez przymuszonej woli, tak nam dopomóż Matko Prokrastynacjo, inni Święci i nie święci, a także mniej święci, a przede wszystkim w imię Katechona?
Ja może przekleję przysięgę, którą złożyłem w październiku:
[...]Przyrzekam sumiennie przygotowywać się do pełnienia zadań artysty muzyka[...]
[...] i pracą artystyczną przyczyniać się do rozwoju kultury narodowej[...]

A tak na serio. To gwarantuje, że koncert lub inne wydarzenie związane z tematyką wykonam.

:karo
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 19 października 2023, 22:57 :karo Toś pojechał biednemu Krzysztofowi :D
Nikomu nie miałem zamiaru pojechać, chciałem tylko byb wybrzmiało, że się martwię...

Krzysztof Windsor pisze: 19 października 2023, 23:04
Heinz-Werner Grüner pisze: 19 października 2023, 22:56
Krzysztof Windsor pisze: 19 października 2023, 22:49 Jedynie jakkolwiek jestem to wykonać to w niedzielę 22.
Szanuję i rozumiem ciężar jakim są studia, stąd zapytanie. Uda się albo nie uda. Nie przymuszam - wolna edelwajska wola. :)

zatem...

Czy Ty, Krzysztofie Windsor, legitymujący się DO nr EA 015, stempel number 1110, zagwarantujesz Oberhauptowi Kotliny Edelweiss, że dnia 22 października roku katechońskiego 1923, uda Ci się wykonać koncert lub inne wydarzenie związane z tematyką bez przymuszonej woli, tak nam dopomóż Matko Prokrastynacjo, inni Święci i nie święci, a także mniej święci, a przede wszystkim w imię Katechona?
Ja może przekleję przysięgę, którą złożyłem w październiku:
[...]Przyrzekam sumiennie przygotowywać się do pełnienia zadań artysty muzyka[...]
[...] i pracą artystyczną przyczyniać się do rozwoju kultury narodowej[...]

A tak na serio. To gwarantuje, że koncert lub inne wydarzenie związane z tematyką wykonam.

:karo
Chwała Ci za to Ojcze Muzykancie, Batutą Chrzczony! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

AKTUALNY PROGRAM OKTOBERFEST:

1. Biesiadne stołowanie - prowadząca @Isabella Swann - 21 - 25 X

2. Die Lawine- prowadząca @Femme Mystere - 21 - 25 X

3. Tajemnice Rodu Breü - opowieść interaktywna - narrator @Femme Mystere - 21 - 25 X

4. Morze piwa - bitwa o złoty kufel - prowadzący @Joachim Cargalho - 21 - 25 X

5. Bierfest Grand Prix 1923 - Kram Browarników – prowadzący @Heinz-Werner Grüner - 21 - 26 X

6. "Koncert Piwny" pod batutą @Krzysztof Windsor - 22 X

7. Quiz Fest - prowadząca @Isabella Swann - 22 X

8. Kto pije? – prowadzący @Heinz-Werner Grüner - 24 X

9. Rozdanie odznaczeń i nagród Oktoberfest 1923 - @Heinz-Werner Grüner @Femme Mystere @Joachim Cargalho - 25 X lub 26 X

+ ew. do potwierdzenia strzelanie u @Albert Fryderyk de Espada - czekam za info, na spokojnie, może być na ostatnią chwilę.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oktoberfest 1923”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości