Wniosek o rozbudowę stadionu

Państwowe konsorcjum budowlane założone 25 marca 1922 roku, którego zadaniem jest zarząd nad budową skomplikowanych technologicznie budynków oraz strategicznie ważnych lokacji o charakterze państwowym. EdelBau zajmuje się również przetwórstwem kamienia i wytwarzaniem asfaltu, by koordynować pracę nad budową dróg o takim włąśnie podłożu
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 555
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Wniosek o rozbudowę stadionu

Post autor: Sophie »

Zweites Herrenhaus, 11 luty 1924
Generaldirektor EdelBau
@Heinz-Werner Grüner
Nationalstraße E1

Wniosek
Wnioskuję o przeprowadzenie wyceny oraz rozpoczęcie prac budowlanych związanych z rozbudową stadionu klubu piłkarskiego DKS Szarotki (a także Königlicher SF) - Prinzparku. Rozbudowa ma objąć powiększenie strefy treningowej o jedno boisko oraz wybudowanie niewielkiego budynku szkółki piłkarskiej. Budynek znajdować ma się przy zachodnim wejściu na stadion, natomiast boisko obok budynku.
Obrazek
Obrazek
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o rozbudowę stadionu

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Przyznam szczerze, że "po macoszemu" podchodziłem do naszej żeńskiej drużyny i jestem tym faktem nieco zażenowany. Chciałbym to naprawić, ale mam kilka pytań.
1. Z jakiego miasta pochodzi zespół DKS Szarotki? To o tyle istotne, że chciałbym by zespół miał stadion współdzielony z męskimi drużynami. Edelweiss chyba nie stać na tyle obiektów. ;)
Co prawda gdyby to byl obiekt w Stadt, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć 3 stadion (dwa "potencjalnie są - Jeden na południe od miasta na Polanie Wolnosci(uznawany za umiejscowiony w Stadt) i drugi w dzielnicy Neue Garten (ta z lotniskiem) Natomiast nie są one ulokowane jeszcze na mapie...co oczywiscie będę musiał kiedyś naprawić.
Jeśli miałby to być obiekt w Cargalsdorf...

Ok w tym momencie pisania tego postu znów się okryłem hańbą. Znalazłem info, że mowa właśnie o Cargalsdorf. Pomysł mi się zatem bardzo podoba. Skoro jednak nie mamy spisane co ile kosztuje (może ktoś się pokusi o takie zestawienie elementów składowych obiektu sportowego i zrobimy wycenę) to proponuje


Stadt Edelweiss, 11 lutego 1924r.



Sehr geehrte Frau Sophie Susanne Cargalho-Windsachen,

Niniejszym potwierdzam przyjęcie wniosku z dnia 11 lutego 1924 roku w sprawie budowy boiska treningowego oraz budynku szkółki piłkarskiej. Budynek ma mieć charakter publiczny.

Wniosek zostaje rozpatrzony pozytywnie.

Na podstawie wstępnej dokumentacji, wycenia się prace na:
- Wykarczowanie lasu, przekop i wyrównanie terenu z wydzielenie obszaru boiska o wymiarach 105x68 -120Қ
- Zasadzenie trawy o odpowiedniej wytrzymałości - 50Қ
- Budowa szkółki piłkarskiej - 130Қ
Razem 300 klubeków edelwajskich na konto EdelBau. Jesteśmy w stanie ponegocjować, ale biorąc pod uwagę, że miasteczko Cargalsdorf jest wspierane przez rodzinę zamożnego człowieka Herr@Joachim Cargalho to myślę, że dofinansowanie ze Skarbu Państwa nie będzie konieczne.
W razie problemów ze znalezieniem środków proszę o zgłoszenie w tym wątku wniosku o zapomogę.


Podpisano H.W.Grüner
ObrazekObrazek


DW
Oberstammerin Wolkenbad @Isabella Swann
@Sophie
@Joachim Cargalho
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o rozbudowę stadionu

Post autor: Joachim Cargalho »

Oczywiście, ja sam oraz wszystkie instytucje, którymi zarządzam, chętnie wesprzemy inicjatywę. Ile trzeba?
Obrazek
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 555
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o rozbudowę stadionu

Post autor: Sophie »

Firma SoFa jest w stanie zapewnić 90% finansowanie rozbudowy. Jednak w związku ze zmianami organizacji klubu chcemy przyjąć nową formułę zarządu. Dlatego każdy, kto zechce wesprzeć finansowo rozbudowę stadionu otrzyma możliwość podejmowania decyzji dotyczączych klubu. Jedynym wyjątkiem są osoby, które nie są obywatelami Edelweiss (chcemy, aby nowy zarząd był w pełni lokalny). Wpływ osoby na decyzje jest w pełni niezależny od ilości wpłaconych funduszy, prosimy jednak o powagę (dlatego ustalamy próg minimalny na 25 Қ). Decyzje będą podejmowane za pośrednictwem głosowania, które będzie dostępne przy każdym podsumowaniu tygodniowym przygotowywanym przez trenerkę klubu. Dodatkowo członkowie zarządu będą mogli co sezon podejmować decyzję dotyczącą stanowiska trenera.

(Wpłacać można na konto DKSu w systemie MBP - EW225666)
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o rozbudowę stadionu

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 11 lutego 2024, 22:13 Oczywiście, ja sam oraz wszystkie instytucje, którymi zarządzam, chętnie wesprzemy inicjatywę. Ile trzeba?
W pośccie wyzej jest napisane... 300Қ

Sophie pisze: 11 lutego 2024, 22:25 Firma SoFa jest w stanie zapewnić 90% finansowanie rozbudowy. Jednak w związku ze zmianami organizacji klubu chcemy przyjąć nową formułę zarządu. Dlatego każdy, kto zechce wesprzeć finansowo rozbudowę stadionu otrzyma możliwość podejmowania decyzji dotyczączych klubu. Jedynym wyjątkiem są osoby, które nie są obywatelami Edelweiss (chcemy, aby nowy zarząd był w pełni lokalny). Wpływ osoby na decyzje jest w pełni niezależny od ilości wpłaconych funduszy, prosimy jednak o powagę (dlatego ustalamy próg minimalny na 25 Қ). Decyzje będą podejmowane za pośrednictwem głosowania, które będzie dostępne przy każdym podsumowaniu tygodniowym przygotowywanym przez trenerkę klubu. Dodatkowo członkowie zarządu będą mogli co sezon podejmować decyzję dotyczącą stanowiska trenera.

(Wpłacać można na konto DKSu w systemie MBP - EW225666)
Udziały w tak ważnym lokalnie "towarze"... To ja dam 50Қ !
Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 437
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o rozbudowę stadionu

Post autor: Pavel van der Gibson »

Ależ bym kupił udziały w ligowym rywalu, no ale nie mam obywatelstwa :D
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o rozbudowę stadionu

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pavel van der Gibson pisze: 11 lutego 2024, 22:43 Ależ bym kupił udziały w ligowym rywalu, no ale nie mam obywatelstwa :D
No cóż. Wystarczy się postarać o takowe.. :A :A :A
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 555
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o rozbudowę stadionu

Post autor: Sophie »

Na piątek przygotuje plik z najważniejszymi informacjami o drużynie, aby łatwiej współpracować.

Do tych niezdecydowanych: wpłaty przyjmujemy do 17.02.1924 roku, czyli dnia rozpoczęcia nowego sezonu.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Gaetano Kohlmeise
Posty: 281
Rejestracja: 03 grudnia 2023, 20:26

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o rozbudowę stadionu

Post autor: Gaetano Kohlmeise »

Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o rozbudowę stadionu

Post autor: Femme Mystere »

Sport to nie moja bajka, ja się dorzucę do opery :D Na jakiąś dobrą lożę dla mnie.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „EdelBau”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości