Restauracja Karl i Berta

Najbardziej prestiżowy hotel w całym Edelweiss. Tutaj nocują najważniejsze osobistości z całego mikroświata, kiedy tylko zawitają do Kotliny. Przepych i bogactwo w GHE poraża nawet największych snobów.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restauracja Karl i Berta

Post autor: Heinz-Werner Grüner »


W kuluarach chodzą słuchy, że to nieoficjalny hymn sarmacki, a jakże grajmy go! - rzekł wodzirej z estrady
@Arkadiusz Maksymilian
@Fatima Marcjan-Chojnacka @Meisande V Gvandoya @Isabella Swann @Femme Mystere @Anastasia Windsachen
@Albert Fryderyk de Espada @Leszek Ebe-Grüner @Milek @Bolesław domu Kirianóo @Joachim Cargalho
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restauracja Karl i Berta

Post autor: Joachim Cargalho »

- Przepraszam najmocniej - rzekł w kierunku Alberta i niemal podbiegł do drzwi hotelu! - Szanowna Malkia Mamo, proszę śmiało do nas dołączyć! To idealne wydarzenie, by i Twoja obecność je uświetniła! - mówił zapraszając JKW @Meisande V Gvandoya do środka.

- Przed nami jeszcze sporo czasu dobrej zabawy! Nic straconego! A poza tym... chłodny wieczór... dobrym pomysłem będzie się ogrzać. Czego sobie Pani życzy? Mamy niemalże wszystko!
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restauracja Karl i Berta

Post autor: Femme Mystere »

- Mam nadzieję, że JKM @Arkadiusz Maksymilian czuje się w Edelweiss swobodnie i będzie nas odwiedzał częściej. Zachęcam jednak do mniej oficjalnych wizyt. Mamy piękne pensjonaty, sanatoria i stoki narciarskie. A i równiez wycieczki w góry mogą być miłą odmianą od wielkosarmackich problemów i wydarzeń. - powiedziała, próbując przełamać nieco lody. Ukradkiem podziwiała @Meisande V Gvandoya, która właśnie przybyła i wyglądała jak zawsze oszałamiająco!
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restauracja Karl i Berta

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

- Heinz z uznaniem spojrzał na Malkia Mamę - aż sam się zdziwił, wszak podobno to jego niedoszła... teściowa...

Tymczasem na parkiecie pojawiało się coraz więcej ludzi, również z zagranicy, stąd i orkiestra zaczęła grać bardziej futurystyczne brzmienia, gdzie ruch i poczucie rytmu charakteryzowała pełna różnorodność.

(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Bolesław Stempel
Posty: 59
Rejestracja: 08 kwietnia 2022, 11:11

ODZNACZENIA

Re: Restauracja Karl i Berta

Post autor: Bolesław »

Bolesław uznawszy, że dość się natanczyl poszedł upić łyk piwa
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1488
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restauracja Karl i Berta

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Bolesław domu Kirianóo pisze: 08 kwietnia 2022, 22:58 Bolesław uznawszy, że dość się natanczyl poszedł upić łyk piwa
Ahhhhhhhhh, to zapraszam szanownego niech się przysiądzie, ze mnie tancerz jest tragiczny to trzeba sobie znaleźć inne zajęcia, na szczęście za barem tych zajęć nie brakuje.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Bolesław Stempel
Posty: 59
Rejestracja: 08 kwietnia 2022, 11:11

ODZNACZENIA

Re: Restauracja Karl i Berta

Post autor: Bolesław »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 08 kwietnia 2022, 23:00
Bolesław domu Kirianóo pisze: 08 kwietnia 2022, 22:58 Bolesław uznawszy, że dość się natanczyl poszedł upić łyk piwa
Ahhhhhhhhh, to zapraszam szanownego niech się przysiądzie, ze mnie tancerz jest tragiczny to trzeba sobie znaleźć inne zajęcia, na szczęście za barem tych zajęć nie brakuje.
Dosiada się do Alberta
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 724
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Restauracja Karl i Berta

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Tym razem z Herr Heinzem zatańczyła gorące tango..

( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Arkadiusz Maksymilian
Posty: 21
Rejestracja: 07 kwietnia 2022, 22:57

ODZNACZENIA

Re: Restauracja Karl i Berta

Post autor: Arkadiusz Maksymilian »

— Frau Augentrost, w takim towarzystwie i atmosferze nie mogę czuć się inaczej! Dziękuję za to zaproszenie – odrzekł monarcha. — Niestety, obecny tryb mojego życia nie pozwala mi na takie nieoficjalne, rekreacyjne wizyty. Z pewnością jednak będę Was odwiedzał w przyszłości, nic straconego – powiedział wykonując kolejne kroki taneczne. Gdy utwór powoli dobiegał końca Jego Książęca Mość serdecznie podziękował za ten taniec, ucałował dłoń Damy oraz wyraził nadzieję, że jeszcze zatańczą.

Tymczasem udał się do baru, gdzie barman obsłużył go z wielką pieczołowitością i bez zbędnej zwłoki. — Może polecisz ze mną do Grodziska? Potrzeba nam takich specjalistów – rzekł do niego Książę z uśmiechem, nieco go pesząc.
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Restauracja Karl i Berta

Post autor: Femme Mystere »

Podziękowała za taniec i od razu wypatrzyła na sali @Joachim Cargalho. Potuptała do niego i złapała go pod ramię.

- Oh, możesz mnie zapoznać z @Albert Fryderyk de Espada ? Proszzzzę!
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grand Hotel von Edelweiss”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości