Sanatorium Quelle - konkurs zabiegowy

Święto Roztopów to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku każdego Edla. Zwieńczeniem dwutygodniowego imprezowania jest wspólna celebracja oficjalnego przekazania władzy na rzecz Oberhaupta Grünera.
Same uroczystości to niezliczone gry, zabawy, koncertowanie i ucztowanie bez końca. Kto jeszcze tego nie przezył, to musi koniecznie zrobić to w tym roku! 1924 roku w ramach konkursu krajowego wybrano Wolkenbad jako miejsce odbywania się wszelkich uroczystości.
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 437
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Sanatorium Quelle - konkurs zabiegowy

Post autor: Pavel van der Gibson »

W związku z remontem Sanatorium "Quelle" oraz zmianą jego oferty, mam przyjemność, w imieniu władz ośrodka, ogłosić konkurs, którego motywem przewodnim będą wszelkiej maści zabiegi, kuracje i inne mające miejsce w naszym przybytku atrakcje

Od dziś do 1 marca, każda osoba może w tym wątku zaproponować zabieg, który mógłby odbywać się w naszym Sanatorium. Najlepsza propozycja zostanie na stałe włączona do oferty, a jej autor otrzyma w nagrodę tygodniowy pobyt premium w świeżo wyremontowanym Sanatorium. Czym ciekawsza i mniej standardowa propozycja tym lepiej.
Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Obrazek
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Sanatorium Quelle - konkurs zabiegowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 12 marca 2024, 21:01 Tylko jaki rozmiar melona Pana interesuje?
Taki do rączki, no troszkę więszy, niech się leciutko wydaje za duży... I jeśli mogę prosić niech będzie mu majestatycznie sterczeć maleńki ogonek...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Sanatorium Quelle - konkurs zabiegowy

Post autor: Femme Mystere »

Wyjątkowo wygórowana oczekiwania. Nie wiem, czy akurat takie melony będzie miała @Isabella Swann ...
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Sanatorium Quelle - konkurs zabiegowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 13 marca 2024, 06:28 Wyjątkowo wygórowana oczekiwania. Nie wiem, czy akurat takie melony będzie miała @Isabella Swann ...
Raczej nie. Poszukam sobie sam. :P
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 437
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Sanatorium Quelle - konkurs zabiegowy

Post autor: Pavel van der Gibson »

Obrazek
Kapituła konkursu składająca się z Dyrektora Sanatorium oraz jego dwóch zastępców, zdecydowała, że w ofercie Sanatorium znajdzie się zabieg zaproponowany przez...

Lieselotte Augentrost

Serdecznie gratulujemy i niniejszym chcielibyśmy ogłosić, że pozycja ta znalazła się w nowej ofercie, która dostępna jest w tym miejscu.

Nagrodą jest voucher na 1000 Қ do wykorzystania w Quelle oraz 200 Қ wręczone do rąk własnych.

Obrazek

Ale to nie wszystko ponieważ Dyrektor zdecydował o przyznaniu nagród także pozostałym uczestnikom w podziękowaniu za ich równie świetne pomysły. Dlatego każdy z pozostałych uczestników otrzyma voucher na 200 Қ do wykorzystania w Sanatorium!

Obrazek

Obrazek
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Sanatorium Quelle - konkurs zabiegowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ależ mnie zaskoczyliście Herr @Pavel van der Gibson !!!

Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Sanatorium Quelle - konkurs zabiegowy

Post autor: Femme Mystere »

Wow, dziękuję bardzo za wyróżnienie! Szczerze mówiąc nie wiedziałam, że jury tak lubi melony! Teraz muszę wybrać się na zabiegi. I kogo by tu ze sobą zabrać...
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Schmelzfest 1924”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości