Siedziba Władz

Władzę zwierzchnią w Edelweiss posiada Oberhaupt. To on czuwa, by "państwo rosło w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". W tym miejscu znajduje się jego siedziba. Jeśli masz jakąś sprawę do niego, to dobrze trafiłeś.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 26 marca 2024, 09:23 Moim zdaniem do tej roli nadawałby się @Pavel van der Gibson . Ma moją rekomendację.
Nie wiem tylko czy on bardziej nie utożsamia się do reprezentowania Sarmacji. :)
Nie mniej kazdego wezmę chętnie w swoje ramiona, jeśli zgodzi się na reprezentowanie Edelweiss.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 437
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Pavel van der Gibson »

Niedawno pomagałem organizować wizytę Księcia z małżonką w Voxlandzie. Się zdziwią jak znowu wpadnę coś organizować :D
Tak poważnie to nie chciałbym obejmować oficjalnych funkcji z ramienia więcej niż jednego państwa.
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Femme Mystere »

@Pavel van der Gibson Sarmacja jest stara i nudna :)
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Santi Vilarte
Posty: 79
Rejestracja: 19 czerwca 2022, 22:27
Lokalizacja: Angemont

ODZNACZENIA

Re: Siedziba Władz

Post autor: Santi Vilarte »

Femme Mystere pisze: 26 marca 2024, 18:18 @Pavel van der Gibson Sarmacja jest stara i nudna :)
Podium naszej aktywności od wielu miesięcy mówi co innego - ja, Fatimka, Gibson, dopiero teraz przebił nas Prokrustes. Dopiero gdyby zsumować nasze staże, to by wyszedł jakiś stary wyjadacz s:)
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Joachim Cargalho »

Pavel van der Gibson pisze: 26 marca 2024, 16:34 Niedawno pomagałem organizować wizytę Księcia z małżonką w Voxlandzie. Się zdziwią jak znowu wpadnę coś organizować :D
Tak poważnie to nie chciałbym obejmować oficjalnych funkcji z ramienia więcej niż jednego państwa.
Że też jeszcze Sarmaci nie zmienili tytulatury na "Księżną i Małżonka" ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Dobre pytanie, Herr @Santi Vilarte co się dzieje z księciem? Zaginął w swoim pałacu, czy jak? Od dawien dawna nie słyszałem by się pojawił.

Rozumiem, że to jeszcze nie etap, jak w Lumerii, gdzie chcą króla detronizować, bo go nie ma od wieków, ale Sarmatom chyba jeszcze to nie grozi?
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 727
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Siedziba Władz

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Heinz-Werner Grüner pisze: 27 marca 2024, 08:54 Dobre pytanie, Herr @Santi Vilarte co się dzieje z księciem? Zaginął w swoim pałacu, czy jak? Od dawien dawna nie słyszałem by się pojawił.

Rozumiem, że to jeszcze nie etap, jak w Lumerii, gdzie chcą króla detronizować, bo go nie ma od wieków, ale Sarmatom chyba jeszcze to nie grozi?
Książe ma te same pytania o Herr Oberhaupcie bo coś od dłuższego czasu nie może doczekać się odpowiedzi drogą prywatną. :D A poza tym żyje i ma się dobrze, mój Książę Małżonek :D
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Fatima Popow-Chojnacka pisze: 27 marca 2024, 18:33
Heinz-Werner Grüner pisze: 27 marca 2024, 08:54 Dobre pytanie, Herr @Santi Vilarte co się dzieje z księciem? Zaginął w swoim pałacu, czy jak? Od dawien dawna nie słyszałem by się pojawił.

Rozumiem, że to jeszcze nie etap, jak w Lumerii, gdzie chcą króla detronizować, bo go nie ma od wieków, ale Sarmatom chyba jeszcze to nie grozi?
Książe ma te same pytania o Herr Oberhaupcie bo coś od dłuższego czasu nie może doczekać się odpowiedzi drogą prywatną. :D A poza tym żyje i ma się dobrze, mój Książę Małżonek :D
A faktycznie coś pisał... Ups, ale to był dla mnie tragiczny czas. Roztopy i jeszcze realny zajob, musiałem przeczytać i zapomnieć...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

POPRAWA WARUNKÓW BYTOWYCH

Oberhaupt informuje:

Każdy nowy petent, któryb zjawi się w moim biurze zostanie potraktowany jeszcze bardziej wyjątkowo. Sam Oberhaupt Grüner dokonał zakupu nowej zastawy w Fabryce Porcelany "Diana" SA. Koszt został pokryty z prywatnego majątku oberhaupta, ale przekazany na użytkowanie służbowe w Der Sitz.

Zapraszamy, teraz orientalne herbaty i kawy będą smakować jeszcze lepiej!


Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

[/center]
Obrazek


Oberhaupt Kotliny Edelweiss, Heinz-Werner Grüner wybierając się w terminie 6-7 kwietnia b.r. do Koniglich Citad af Vox planuje zawrzeć gospodarzczą transakcję odnośnie produkcji taboru kolejowego.

Oferta prezentowana przez przedsiębiorstwo Schmidt und Wagner Co. jest szeroka i w pełni spełniająca nasze oczekiwania.

W związku z rozwojem przemysłowym i gospodarczym w Kotlinie Edelweiss, zostaną wytyczone nowe magistrale kolejowe,a co za tym idzie cały tabor będzie musiał spełniać wymogi licencyjne na trasach dłuższego zasięgu.

Celem nadrzędnym jest koordynacja prac projektowych Schmidt und Wagner Co., gdzie osoba reprezentująca KE wykazać powinna się znajomością techniczną naszych magistrali i ich parametrami. Wymaga się by osoba ta doskonale respektowała warunki jakie panują w naszej Szarotkowej Krainie.

Zlecam zatem zadanie do wykonania dla osoby chętnej - powierzenie się nad tą kwestią wiążę się także z profitami finansowymi. Za pełne zrealizowanie projektu kolejowego, w którego skład wchodzi:
-dopilnowanie produkcji taboru kolejowego
-wybór i standaryzacja lokomotyw i wagonów zaproponowanych przez Schmidt und Wagner Co. do naszych potrzeb
-koordynacja (w ścisłej współpracy z Centralą, w tym wypadku bezpośrednio z oberhauptem Grünerem) i wdrożenie tras kolejowych, wraz z uwzględnieniem międzynarodowej trasy EdelExpress (wzorowanej na realnym Orient Expressie),
honorarium wyniesie od 1500-2500 klubecków.



Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek

@Anastasia Windsachen
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Oberhaupta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość