Siedziba Władz

Władzę zwierzchnią w Edelweiss posiada Oberhaupt. To on czuwa, by "państwo rosło w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". W tym miejscu znajduje się jego siedziba. Jeśli masz jakąś sprawę do niego, to dobrze trafiłeś.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 12045
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Krzysztof Windsor pisze: 03 kwietnia 2024, 09:28
Heinz-Werner Grüner pisze: 03 kwietnia 2024, 09:20
No bo tak chyba i u nas winno być prawidłowo, ale jak wspomniałem... czcionki. :D
Realny j. niemiecki mówi, że: "Jeśli samogłoska jest długa lub akcentowana, piszesz ß. Jeśli samogłoska jest krótka lub nieakcentowana, piszesz ss". Więc nie zawsze 😂
My posługujemy się edelwajskim, a nasza zasada mówi, "pisz jak chcesz". :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3964
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Joachim Cargalho »

I jak tam było?
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 12045
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 10 kwietnia 2024, 21:59 I jak tam było?
W pytkę! Mamy medale, prezenty, coś tam podpisałem, ale na spokojnie, na trzeźwo było... Dajcie mi wrócić do pełnej świadomości, to sobie przypomnę.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 12045
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek
Jako oberhaupt, często znajduję się w roli, która wymaga głębokiego zrozumienia zarówno ludzi, jak i procesów, które kieruję. Chwila zamyślenia i chwila konsternacji. Co ja mogę chcieć? Co ja mogę myśleć?

Zarządzanie zmianą: Myślę o tym, jak prowadzić Edelweiss przez zmiany, które są nieuniknione. Często zastanawiam się, jakie strategie adaptacyjne najlepiej zastosować, aby nasza zabawa nie tylko przetrwała, ale również prosperowała w zmieniających się warunkach.

Odpowiedzialność za "zasoby": Jestem odpowiedzialny za efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi, które mam do dyspozycji. Myślę o optymalnym wykorzystaniu ludzi, finansów i technologii, aby maksymalizować efektywność naszych działań.

Kultura organizacyjna: Dążę do kształtowania kultury, która promuje współpracę, innowacyjność i wzajemny szacunek. Zastanawiam się, jakie wartości są kluczowe dla naszego regionu i społeczności i jak najlepiej je rozwijać i umacniać.

Mój rozwój: Jako "lider", wiem, że nie mogę przestać się rozwijać. Rozważam, jakie nowe umiejętności mogą wzmocnić styl "mojego własnego castrowskiego przywódcy" i jakie lekcje mogę wynieść z codziennych doświadczeń.

Wizja długoterminowa: Mam wizję, gdzie chcę, aby Kotlina była za kilka lat. Myślę o strategicznych krokach, które powinniśmy podjąć, aby te cele stały się rzeczywistością.

Etyka i integritas: Każdego dnia zmagam się z decyzjami, które mają dalekosiężne konsekwencje. Jestem świadomy, że moje decyzje muszą być nie tylko skuteczne, ale także moralnie słuszne. Zastanawiam się, jak zachować etyczne postępowanie, będąc pod ciągłą presją.

Społeczna odpowiedzialność: Jako oberhaupt jestem świadomy wpływu, jaki moje decyzje mają na społeczność. Staram się działać tak, by przynosić korzyści nie tylko Edelweiss, ale także szerszemu gronu, naszym przyjaciołom.

Każdy dzień przynosi nowe wyzwania i decyzje. Dążenie do ciągłego doskonalenia, zarówno osobistego, jak i organizacji, jest kluczem do utrzymania zdrowego przywództwa i pomyślnego kierowania organizacją w przyszłość.

Takie tam przemyślenia...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Prokrustes
Ambasador Księstwa Sarmacji
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwietnia 2024, 22:26
Lokalizacja: Grodzisk, Księstwo Sarmacji
Kontakt:

Re: Siedziba Władz

Post autor: Prokrustes »

Bardzo dojrzałe i samoświadome podejście. Niestety ile to razy widziało się w v-świecie przywódców którzy bycia liderem uczyli się z Encyklopedii Betonu.
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 451
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Pavel van der Gibson »

Czytając miałem flashbacki z pracy w korporacjach, slang i okrągłe słowa jak w każdej dużej firmie, która dużo mówi, a mało robi :D
Kanclerz Księstwa Sarmacji
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 12045
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

A to trochę celowo pisane w takim korposlangiem by własnie przykuło uwagę. Zawsze pobudzi do dyskusji opowiedzenie czegoś inaczej niż do tej pory.

Edelweiss ma swoje nowe wizje, to i dlaczego oberhaupt nie mógłby się nieco zmienić? :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Oberhaupta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości