Poddasze nr 19

Każdy nowy mieszkaniec, wraz ze swoim przybyciem do Stadt Edelweiss zamieszkuje jedną z kamienic na Starym Mieście. Władze są na tyle łaskawe, ze sam możesz zdecydować, w której zamieszkasz.
Dla "wybrańców" robi się wyjątki, ale to tylko i wyłącznie dla wybranych.
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Poddasze nr 19

Post autor: Isabella Swann »

Panna Swann w końcu znalazła chwile czasu by urządzić do końca swoje ukochane poddasze. Ma je w swoich ukochanych barwach białych i czarnych. A i nawet cegła dadaje uroku wszystkiemu! :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Joachim Cargalho »

Wychodzi na to, że tylko ja trafiłem do jakiejś zabitej dechami dziury. Ładne wnętrza. Na pewno będziemy wpadać w odwiedziny!
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Femme Mystere »

Krótko po tym, jak Frau @Isabella Swann wprowadziła się w swoje nowe włości, znany już w tych rejonach ciekawski listonosz zawitał w jej progi. Z przepastnego torbiszcza wyciągnął butelkowo zieloną kopertę ze złotymi obramówkami. Przycisnął ją do nosa, by powąchać woń perfum. Spodobała mu się.
- No no... - powiedział do siebie i zagwizdał, wrzucając ją do skrzynki na listy.

Tajne przez poufne
W Kaputte Ski w stresie SPA. Mężczyznom wstęp wzbroniony.

Do zobaczenia,
FM&FvHCH
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Aha! - pomyślał ów listonosz. Może ja się załapię na fajne "tere rere"? - Nie był jednak świadom, że do strefy SPA w Kaputte Ski, zarządzanym przez Herr @Horace Richelieu trzeba mieć specjalne "wejścia". Te nie brakowały na pewno żadnej z dam w edelwajskiej śmietanki towarzyskiej. A że były to dwie najbardziej szanowane poniekąd niewiasty to mogły niemalże po uśmiechu otrzymać asygnację. Na wszystko..
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Isabella Swann »

Femme Mystere pisze: 06 maja 2022, 23:24 Krótko po tym, jak Frau @Isabella Swann wprowadziła się w swoje nowe włości, znany już w tych rejonach ciekawski listonosz zawitał w jej progi. Z przepastnego torbiszcza wyciągnął butelkowo zieloną kopertę ze złotymi obramówkami. Przycisnął ją do nosa, by powąchać woń perfum. Spodobała mu się.
- No no... - powiedział do sienie i zagwizdał, wrzucając ją do skrzynki na listy.

Tajne przez poufne
W Kaputte Ski w stresie SPA. Mężczyznom wstęp wzbroniony.

Do zobaczenia,
FM&FvHCH
Bella zaintrygowana planem @Femme Mystere zastanawiała się czy wybrać się do SPA jeszcze tego samego dnia. W końcu nic o dacie nie było w zaproszeniu. A ona taka senna po uporządkowaniu mieszkania. Jednak mówi do siebie - A co tam, pewnie Liselotte ma coś dobrego w zanadrzu. - Wzięła swoją torebkę i płaszcz z wieszaka i ruszyła w kierunku Kaputte Ski niespiesznym krokiem
Ostatnio zmieniony 07 maja 2022, 11:57 przez Isabella Swann, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Isabella Swann »

Joachim Cargalho pisze: 06 maja 2022, 22:36 Wychodzi na to, że tylko ja trafiłem do jakiejś zabitej dechami dziury. Ładne wnętrza. Na pewno będziemy wpadać w odwiedziny!
Zapraszam :D jestem w trakcie remontu ambasady :D więc też będzie stylowa tam :D Oberhaupt musi zapłacić tylko za resztę :lol:
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1488
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Nie od dziś wiadomo że poddasze to najlepsze miejsce na mieszkanko.
Zastanawia mnie czyje mieszkanie oddziela moje oraz panny @Isabella Swann. co nie zmienia faktu że to tu będę się zjawiał gdy zabraknie mi cukru w mieszkaniu. :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Horace Richelieu Stempel
Posty: 206
Rejestracja: 04 kwietnia 2022, 14:42

ODZNACZENIA

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Horace Richelieu »

Była jakieś przygody związane z takim budownictwem na poddaszu? ^^
Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque; Hauptarchitekt EdelBau.
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Isabella Swann »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 07 maja 2022, 18:20 Nie od dziś wiadomo że poddasze to najlepsze miejsce na mieszkanko.
Zastanawia mnie czyje mieszkanie oddziela moje oraz panny @Isabella Swann. co nie zmienia faktu że to tu będę się zjawiał gdy zabraknie mi cukru w mieszkaniu. :D
Zapraszam serdecznie - chociaż nie cukruje to postaram się w zapasik dla Pana zawsze trzymać 😁
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Isabella Swann »

Obrazek

Tego pięknego wieczoru w gronie swoich przyjaciół i znajomych Bella miała zrobić jedną z najważniejszych rzeczy w swoim życiu. Przybyła druhna @Femme Mystere, która stałe w lbiałokremowej sukni z przepięknym bukietem białych tulipanów w dłoniach - ulubionych kwiatach Belli.
Obrazek
Wszyscy wyczekiwali na młodą parę - bo byli przekonani iż przychodzą na tradycyjny ślub. A Bella przygotowała im ogromną niespodziankę lub można powiedzieć zaskoczenie. Gdyż w gronie swoich najbliższych chciała przyjąć śluby czystości. Bella rozczarowana swoimi porażkami na polu miłosnymi, postanowiła - że pozostanie sama, póki ta druga połówka nie znajdzie się sama. Bez zbędnych ceregieli postanowiła urządzić tą skromną uroczystość na swoim tarasie.

Przybyli wszyscy na których liczyła. Nawet herr Oberhaupt @Heinz-Werner Grüner przyszedł zobaczyć to widowisko. Jako jedyny wiedział co się święci i z aprobatą przyglądał się całemu przedsięwzięciu.

Przy łagodnej muzyce z Jeziora Łabędziego, które rozbrzmiewało na tarasie


Weszła w skromnej Białej Sukience Bella z bukietem Tulipanów.
Obrazek

I odezwała się do zgromadzonych:

-Drodzy Przyjaciele! Dziękuję, że jesteście dzisiaj ze mną by uczcić mój Ślub! Mam nadzieję, że późniejsza zabawa wynagrodzi wam rozczarowanie, gdyż to nie będzie typowy ślub - a tylko ślubowanie Czystości! Zacznij ceremonię - jest ona krótka, a potem zaczniemy zabawę. - powiedziała Bella

- Proszę was o chwilę ciszy i uwagi - bo przygotowałam specjalną przysięgę. Ja Isabellą Marię Swann przyrzekam, iż do dnia swego zamąż pójścia pozostać czysta, pod względem emocjonalnym i duchowym oraz fizycznym. Zachować to co najcenniejsze dla swego przyszłego męża. Nie zamierzam się śpieszyć, wybierać z rozwagą - by mój związek nie skończył się rozwodem. - Bella obróciła się do swojej druhny @Femme Mystere i puściła jej oczko, po czym kontynuowała - I oby Wszechmocny udzielił mi potrzebnych sił i wstrzemięźliwości by wytrwać w swym ślubie. - Zakończyła Bella uroczyście i spojrzała po zgromadzonych znajomych @Fatima Marcjan-Chojnacka @Sophie @Joachim Cargalho @Femme Mystere @Heinz-Werner Grüner @Piotr Romanow @Kurt Wagner @Horace Richelieu @Albert Fryderyk de Espada @Robin von Eisenhut

- A teraz kochani! Pora zacząć naszą kolację, a potem ruszamy na parkiet tańczyć walca i nie tylko!
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Altstädtische Miethäuser - Kamienice i okolice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości