Powstanie nowego czasopisma i teatru narodowego

Edelweissische Nationale Stiftung to edelweisska fundacja na rzecz nauki, kultury, sztuki i historii... Już sama nazwa brzmi na tyle poważnie, że każdy kto przekroczy jej progi powinien sobie zdawać sprawę, że o błahych sprawach tutaj się nie rozmawia. Nie bądź jednak sceptycznie nastawiony, naukowcy, artyści i inne osoby pracujące w fundacji to bardzo sympatyczni ludzie i skorzy do pomocy.

Wcześniej fundacja znana pod nazwą Edelweissische Wissenschaftsstiftung (do 14 czerwca'22)
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 4164
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powstanie nowego czasopisma i teatru narodowego

Post autor: Femme Mystere »

Już wiem o kim będzie kolejne wydanie Helge...
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20872
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powstanie nowego czasopisma i teatru narodowego

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

W skrócie...bo sporo dzisiaj do odpisania, a syn czeka za wytyczeniem działki na swój dworek @Leszek Ebe-Grüner ;)

TEATR - zostawiam to dla @Mandaryna w porozumieniu z @Krzysztof Windsor - proszę, niech to będzie spójna korelacja i oddanie do uzytku czegoś zaskakująco widowiskowego. Fajnie jakbyprzeszedł wniosek przez EdelBau. Centrala wspomoże, jednak im więcej zbierzemy tym badziej widowiskowy teatr zbudujemy. :)

Co do rywalizacji z Helge Muller, to szalenie zachęcam! To jedno z najciekawszych i najśmieszniejszych czasopism. Aww Czarek też jest niezły, ale ...sarmacki. ;)


Jeśli Szanowny ma swój plan, to proszę go realizować po swojemu, my tylko doradzamy!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Mandaryna Stempel
Posty: 238
Rejestracja: 09 czerwca 2025, 22:57

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powstanie nowego czasopisma i teatru narodowego

Post autor: Mandaryna »

W sprawie teatru to postaram wraz z Panem Krzysiem aby teatr powstał w ładnym stylu oraz tak żeby rozpalał poczucie dumy, oraz ucisku w sercu z wrażenia. Niech to nasze kochane Edelweiss rozwija się w pełni jak może w kierunku kulturowym. 8-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20872
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powstanie nowego czasopisma i teatru narodowego

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Mandaryna pisze: 29 lipca 2025, 22:48 W sprawie teatru to postaram wraz z Panem Krzysiem aby teatr powstał w ładnym stylu oraz tak żeby rozpalał poczucie dumy, oraz ucisku w sercu z wrażenia. Niech to nasze kochane Edelweiss rozwija się w pełni jak może w kierunku kulturowym. 8-)
Mnie jedynie chodzi by obiekt był :

po pierwsze powstałą - a jakże, jak się uda, - piękną budowlą
po drugie - aktywność w nim miała stałe miejsce. Nie musi to być cykliczność, czy codzienne odwiedziny, ale po edelweissku, coś się musi tam dziać.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Mandaryna Stempel
Posty: 238
Rejestracja: 09 czerwca 2025, 22:57

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powstanie nowego czasopisma i teatru narodowego

Post autor: Mandaryna »

Spokojnie ogarnie się to i to etapami a rezultaty mogłyby być dość ciekawe więc wszystko zapowiada się interesująco.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20872
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powstanie nowego czasopisma i teatru narodowego

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Mandaryna pisze: 29 lipca 2025, 23:02 Spokojnie ogarnie się to i to etapami a rezultaty mogłyby być dość ciekawe więc wszystko zapowiada się interesująco.
I takie postępowanie cenię najbardziej. Oby tylko były tego efekty.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fundacja Narodowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości