RMAW - temat ogólny

Rajdowe Mistrzostwa Austro-Wegier to forumowa zabawa w rajdy samochodowe, której zamiarem jest wyłonienie najlepszego kierowcy mikroświata.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20860
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

RMAW - temat ogólny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jako inicjator wydarzenia, także w Edelweiss chciałbym stale informować co i jak się dzieje w sferze rajdowej...
Jak na razie na sucho przenosić będę posty, ale liczę, na pełną komitywę z Waszej strony również. :)
W związku z problemami realnymi prezentacja kalendarza na sezon IV następuje dopiero dzisiaj…

Najpierw zajmijmy się tym co już było. Wydarzeniem inaugurującym sezon było XX-lecie Księstwa Sarmacji, które w ten sposób chciało uhonorować okrągłą rocznicę. Jednym z wydarzeń był właśnie rajd. Po niezwykle zaciętym boju, o włos, zwycięzcą okazał się Herr @Helwetyk Romański…

Wspomnijmy sobie ten moment krótką grafiką:
Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20860
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: RMAW - temat ogólny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

OS 9:

Tuż przed ostatnim Super Odcinkiem Specjalnym:

Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20860
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: RMAW - temat ogólny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

OS 10

Klasyfikacja nieoficjalna:

Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20860
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: RMAW - temat ogólny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ufff...


Długo u mnie opadał kurz po ostanim rajdzie. Potrzebowałem chwilę by odpocząć, no ale jedziemy dalej:

- Szalenie miło mi poinformować, że zebrane od mecenasów środki finansowe zostały rozdane wszystkim uczestnikom 2. Rajdu Szarotki, którzy ukończyli zmagania.
- Na bieżąco można śledzić wszystkie wazne informacje odnośnie rajdów w dziale :viewforum.php?f=240
lub na stronie https://www.rmaw.pl/
Jeśli ktoś ma jakieś uwagi to chętnie wysłucham, a nawet bardzo chętnie. Przy okazji jesli ktoś czuje się już na siłach i chciałby mieć rajdy u siebie - zapraszam do kontaktu.

Mimo, że to jest także dostępne na oficjalnej stronie RMAW to z kronikarskiego obowiązku "donoszę" :

2. RAJD ORIENTYKI

Obrazek



KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

Obrazek

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA

Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20860
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: RMAW - temat ogólny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nadchodzi...



Obrazek



Jesteś gotów stawić czoła zawrotnym prędkościom? Sprawdź się w RMAW! Sezon VII rusza niebawem


(Mamy jeszcze wolne miejsca na organizację. Chętne państwa proszę o kontakt)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20860
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: RMAW - temat ogólny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek
Ruszamy z siódmym sezonem RMAW! Dokładnie za miesiąc odbędzie się pierwszy rajd, a zakończymy wczesną wiosną w przyszłym roku. Siedem niezwykle intensywnych miesiący, siedem morderczych rajdów, siedem okazji na triumf!

Czy Orjon Surma powtórzy swój sukces z poprzedniego sezonu? Czy w tym sezonie ktos zagrozi BCZS? Czy narodzi się nowa siła? Na te pytania odpowiedź poznamy wkrótce.

A dziś chciałbym zaprosić do wspólnej zabawy. Wieczorem poznamy miejsca wszystkich rajdów - odkryjemy nieznane.
Jednocześnie zachęcam do wsparcia materialnego całego cyklu. Jesli ktoś ma ochotę zasponsorwać nagrody, czy to realne czy też wirtualne zapraszam do współpracy. W tym roku szykuje się wiele emocjonujących chwil, gdyż stawka na pewno wzrośnie. Sami zobaczycie!

(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5834
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: RMAW - temat ogólny

Post autor: Joachim Cargalho »

Czuję, ze to będzie przełomowy sezon dla FBUM Faktotum Team!
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20860
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: RMAW - temat ogólny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 26 sierpnia 2025, 10:05 Czuję, ze to będzie przełomowy sezon dla FBUM Faktotum Team!
Serio tak czujesz? A skład macie chociaż pełen? :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5834
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: RMAW - temat ogólny

Post autor: Joachim Cargalho »

Oczywiście, że tak!
Razem z @Femme Mystere nadal jesteśmy w jednym teamie!

W harmonogramie widzę, że w sumie dwa terminy tylko mocno średnie.
Naprawdę chcecie robić rajd 21 grudnia? :D
Przecież to trzeba choinki w lesie szukać, a nie...
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 4164
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: RMAW - temat ogólny

Post autor: Femme Mystere »

Nie mam szans z takimi rajdowcami jak @Orjon Surma
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum
Awatar użytkownika
Orjon Surma Stempel
Posty: 610
Rejestracja: 02 marca 2022, 21:10

ODZNACZENIA

Re: RMAW - temat ogólny

Post autor: Orjon Surma »

Femme Mystere pisze: 26 sierpnia 2025, 10:19 Nie mam szans z takimi rajdowcami jak @Orjon Surma
Nie przesadzajmy. Może być różnie, nikt nie wie, czy w jakimś najmniej odpowiednim momencie coś mi się nie stanie... :p
ODPOWIEDZ

Wróć do „RMAW - siedziba główna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości