
Edelek - przewodnik po Edelweiss
Regulamin forum
- Femme Mystere • Stempel
- Faktotum
- Posty: 4164
- Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Edelek - przewodnik po Edelweiss
Chciałabym zaprezentować Wam Edelka, będzie to nasz mały przewodnik, który w materiałach na social media będzie wyjaśniał naszym odbiorcom, na czym polegają mikronacje:


(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum

Prawa Faktotum


- Isabella M. Neumann-Swann • Stempel
- Posty: 2545
- Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
- Lokalizacja: Wien/Wolkenbad
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Edelek - przewodnik po Edelweiss
Jak najbardziej masz moją akceptację, nie musisz prosić.
Podrzuć tylko jakąś informację - to postaram się ją rozbudować na podobnej zasadzie co kiedyś robiliśmy wspólnie z @Heinz-Werner Grüner jeśli chodzi o opisy gatunków. Choć nie pamietam już gdzie to było
Podrzuć tylko jakąś informację - to postaram się ją rozbudować na podobnej zasadzie co kiedyś robiliśmy wspólnie z @Heinz-Werner Grüner jeśli chodzi o opisy gatunków. Choć nie pamietam już gdzie to było
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Neumann-Swann [von Lichtenstein]


- Femme Mystere • Stempel
- Faktotum
- Posty: 4164
- Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Edelek - przewodnik po Edelweiss
Może niech to będzie jakieś udomowione stworzonko o niezwykłej inteligencji też również kruchości. Ptak z bardzo miękkim upierzeniem, ale miękkim dziobem i miękkimi pazurami. Potrafi wydawać wiele dźwięków, które właściciel może nauczyć się rozpoznawać w celu komunikacji z pupilem. Nie wymaga trzymania w klatce, szczególnie lubi pijać Ebe Energole.
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum

Prawa Faktotum


- Femme Mystere • Stempel
- Faktotum
- Posty: 4164
- Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Edelek - przewodnik po Edelweiss
Poniżej zamieszczam kolekcję Edelków, którą dzisiaj stworzyłam, z usunięcie znaków wodnych i tła.
@Heinz-Werner Grüner @Sheldon Anszlus Robingren czy udałoby się dodać Edelki jako emotki na forum i discordzie?





@Heinz-Werner Grüner @Sheldon Anszlus Robingren czy udałoby się dodać Edelki jako emotki na forum i discordzie?





(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum

Prawa Faktotum


- Sheldon Anszlus Robingren • Stempel
- Posty: 242
- Rejestracja: 07 września 2023, 15:59
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Edelek - przewodnik po Edelweiss
Chciałbym pomóc, jednak nie mam na tyle mocy (Brak uprawnień).Femme Mystere pisze: ↑26 sierpnia 2025, 13:41 Poniżej zamieszczam kolekcję Edelków, którą dzisiaj stworzyłam, z usunięcie znaków wodnych i tła.
@Heinz-Werner Grüner @Sheldon Anszlus Robingren czy udałoby się dodać Edelki jako emotki na forum i discordzie?
![]()

W dodatku, pięknie wyglądają w dużym rozmiarze, jednak w mniejszym już troszkę tracą na jakości.
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20846
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Edelek - przewodnik po Edelweiss
Jestem w stanie dodać. Mogę to jutro ogarnąć?
W razie czego "stękać" i marudzić, że nie zrobilem
Poproszę tylko o rozpisanie co i z jakim kodem ma oznaczać:
np.":E" czy "EEE" etc.
W razie czego "stękać" i marudzić, że nie zrobilem
Poproszę tylko o rozpisanie co i z jakim kodem ma oznaczać:
np.":E" czy "EEE" etc.
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20846
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Edelek - przewodnik po Edelweiss
Takie rzeczy w Fundacji Narodowej -> Encyklopedii Edelweiss -> viewforum.php?f=49Isabella Swann pisze: ↑26 sierpnia 2025, 11:08 Jak najbardziej masz moją akceptację, nie musisz prosić.
Podrzuć tylko jakąś informację - to postaram się ją rozbudować na podobnej zasadzie co kiedyś robiliśmy wspólnie z @Heinz-Werner Grüner jeśli chodzi o opisy gatunków. Choć nie pamietam już gdzie to było
- Sheldon Anszlus Robingren • Stempel
- Posty: 242
- Rejestracja: 07 września 2023, 15:59
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Edelek - przewodnik po Edelweiss
może :e-idea :e-warrior etc. Wydaje mi się, że i tak będzie to klikane z Emotikon nad polem pisania postaHeinz-Werner Grüner pisze: ↑26 sierpnia 2025, 21:42 Jestem w stanie dodać. Mogę to jutro ogarnąć?
W razie czego "stękać" i marudzić, że nie zrobilem
Poproszę tylko o rozpisanie co i z jakim kodem ma oznaczać:
np.":E" czy "EEE" etc.
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20846
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Edelek - przewodnik po Edelweiss
Tak , owszem, ale nie chciałbym ich nadawać jako :1, :2 etc...Sheldon Anszlus Robingren pisze: ↑26 sierpnia 2025, 22:01może :e-idea :e-warrior etc. Wydaje mi się, że i tak będzie to klikane z Emotikon nad polem pisania postaHeinz-Werner Grüner pisze: ↑26 sierpnia 2025, 21:42 Jestem w stanie dodać. Mogę to jutro ogarnąć?
W razie czego "stękać" i marudzić, że nie zrobilem
Poproszę tylko o rozpisanie co i z jakim kodem ma oznaczać:
np.":E" czy "EEE" etc.jak coś to grafiki są już wgrane w małym wymiarze
![]()
btw. ja nawet nie pamięam jak ten zwierz miał się zwać...
- Femme Mystere • Stempel
- Faktotum
- Posty: 4164
- Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Edelek - przewodnik po Edelweiss
To miał być Edelek, Herr Oberhaupt...
@Sheldon Anszlus Robingren mnie tam się podoba nawet w wersji mini. A na discordzie będzie nieco większy niż emotka.
A oto filmik prezentujący Edelka:
https://youtube.com/shorts/BLdgOkiXQ4A
@Sheldon Anszlus Robingren mnie tam się podoba nawet w wersji mini. A na discordzie będzie nieco większy niż emotka.
A oto filmik prezentujący Edelka:
https://youtube.com/shorts/BLdgOkiXQ4A
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum

Prawa Faktotum


- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20846
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Edelek - przewodnik po Edelweiss
Dodać wszystkie ikonki z Edelkiem na forum?Femme Mystere pisze: ↑27 sierpnia 2025, 07:53 To miał być Edelek, Herr Oberhaupt...
@Sheldon Anszlus Robingren mnie tam się podoba nawet w wersji mini. A na discordzie będzie nieco większy niż emotka.
A oto filmik prezentujący Edelka:
https://youtube.com/shorts/BLdgOkiXQ4A
Filmik super, ale ten głos..
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości