Ponadto chciałbym od razu też zgłosić logo mojego sklepu:



Szanowny Panie Leszku,Leszek Ebe-Grüner pisze: ↑31 sierpnia 2025, 22:15 Witam, chciałbym złożyć wniosek o utworzenie sklepu ,,Cerise musicale". Jest to spowodowane tym że chcę rozwijać gospodarkę Edelweiss, ale też wyjść trochę poza swoją strefę komfortu i zrobić coś dla Kultury Edelweiss. Priorytetem w takim sklepie byłaby sprzedaż instrumentów muzycznych i wspieraniem inicjatyw kulturalnych.
Ponadto chciałbym od razu też zgłosić logo mojego sklepu:
![]()

To zapraszam do założenia wątku w viewforum.php?f=158 i gratuluję!Leszek Ebe-Grüner pisze: ↑01 września 2025, 21:24 Myślę że w Glanzbergu mimo wszystko, będę z stamtąd miał blisko do swoich magazynów AKC w razie potrzeby. Co do działu nie jest on mega potrzebny, ale jak chodzi o wątek, to jednak w przedsiębiorstwach prywatnych będzie on działał.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość