Trzeba przyznać, że faktycznie Leszek powinien być mianowany w Nagrodach Yobla do "Powrotu Roku" i "Człowieka Roku", sam osobiście tego dopilnuje!Juan de la Cerda pisze: ↑02 września 2025, 14:41 Panie Leszku !
Jest Pan niezmiernie pracowitym człowiekiem!
Taka aktywność jest powodem do dumy, a sam osobiście mogę jedynie pogratulować, że udaje się tego dotrzymać !
Ilość realizowanych przez Pana projektów jest godna podziwu !
Syn Leszek Wita
Regulamin forum
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20860
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
- Femme Mystere • Stempel
- Faktotum
- Posty: 4164
- Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
Tak, zdecydowanie! @Albert Fryderyk de Espada będą Yoble w tym roku?
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum

Prawa Faktotum


- Albert Fryderyk de Espada • Stempel
- Faktotum
- Posty: 2926
- Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
- Lokalizacja: Glänzberg
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
Coś tam pewnie będzie, chociaż raczej jest to broszka @Waksman.Femme Mystere pisze: ↑02 września 2025, 21:36 Tak, zdecydowanie! @Albert Fryderyk de Espada będą Yoble w tym roku?
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20860
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
Albert Fryderyk de Espada pisze: ↑02 września 2025, 22:16Coś tam pewnie będzie, chociaż raczej jest to broszka @Waksman.Femme Mystere pisze: ↑02 września 2025, 21:36 Tak, zdecydowanie! @Albert Fryderyk de Espada będą Yoble w tym roku?
Z tego co znalazłem to będzie : https://forum.nordata.org/calendar/even ... obla-2025/Femme Mystere pisze: ↑02 września 2025, 21:36 Tak, zdecydowanie! @Albert Fryderyk de Espada będą Yoble w tym roku?
- Sorcha Raven v.d. Bjørk • Stempel
- Hexe von Ravenspell
- Posty: 416
- Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
- Lokalizacja: Ravenspell Zauberwald
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
To sekret wielkiej tajemnicy wieczności i nieśmiertelności. Jeśli będzie Ci dane nadobna niewiasto, to zapewne ją poznaszFemme Mystere pisze: ↑01 września 2025, 22:20 Frau @Sorcha Raven v.d. Bjørk , proszę zdradzić, cóż to był za magiczny eliksir. Kupię fiolkę na pewnego innego jegomościa.
- Albert Fryderyk de Espada • Stempel
- Faktotum
- Posty: 2926
- Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
- Lokalizacja: Glänzberg
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
Heinz-Werner Grüner pisze: ↑03 września 2025, 08:39Albert Fryderyk de Espada pisze: ↑02 września 2025, 22:16Coś tam pewnie będzie, chociaż raczej jest to broszka @Waksman.Femme Mystere pisze: ↑02 września 2025, 21:36 Tak, zdecydowanie! @Albert Fryderyk de Espada będą Yoble w tym roku?Z tego co znalazłem to będzie : https://forum.nordata.org/calendar/even ... obla-2025/Femme Mystere pisze: ↑02 września 2025, 21:36 Tak, zdecydowanie! @Albert Fryderyk de Espada będą Yoble w tym roku?
Ja tam trzymam kciuki, ostatnim razem o nich zapomniał.
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20860
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
Przypomnimy mu!Albert Fryderyk de Espada pisze: ↑03 września 2025, 18:37Heinz-Werner Grüner pisze: ↑03 września 2025, 08:39Albert Fryderyk de Espada pisze: ↑02 września 2025, 22:16
Coś tam pewnie będzie, chociaż raczej jest to broszka @Waksman.Z tego co znalazłem to będzie : https://forum.nordata.org/calendar/even ... obla-2025/Femme Mystere pisze: ↑02 września 2025, 21:36 Tak, zdecydowanie! @Albert Fryderyk de Espada będą Yoble w tym roku?
Ja tam trzymam kciuki, ostatnim razem o nich zapomniał.![]()
- Femme Mystere • Stempel
- Faktotum
- Posty: 4164
- Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
Nigdy nie dostałam Yobla. A zawsze marzyłam o tym.
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum

Prawa Faktotum


- Leszek Ebe-Grüner • Stempel
- Dziedzic
- Posty: 1390
- Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
Dobra więc nie ma to jak zasponsorować swoje własne firmy z nagrody z Bizancjum 
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia


Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20860
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
Na tym to polega.Leszek Ebe-Grüner pisze: ↑07 września 2025, 20:14 Dobra więc nie ma to jak zasponsorować swoje własne firmy z nagrody z Bizancjum![]()
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

