Syn Leszek Wita

Szanowny przybyszu, jeśli dotarłeś do rogatki to znaczy, że włożyłeś wiele trudu by ujrzeć całe piekno górskiej krainy. To jednak musi jeszcze chwilę poczekać - jesteś zapewne zmęczony podróżą. Spocznij więc na przydrożnym kamieniu, a następnie przekazując dokumenty straży granicznej opowiedz coś o sobie... i dowiedz się więcej o samym Edelweiss.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20860
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Juan de la Cerda pisze: 02 września 2025, 14:41 Panie Leszku !
Jest Pan niezmiernie pracowitym człowiekiem!
Taka aktywność jest powodem do dumy, a sam osobiście mogę jedynie pogratulować, że udaje się tego dotrzymać !
Ilość realizowanych przez Pana projektów jest godna podziwu !
Trzeba przyznać, że faktycznie Leszek powinien być mianowany w Nagrodach Yobla do "Powrotu Roku" i "Człowieka Roku", sam osobiście tego dopilnuje! :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 4164
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Femme Mystere »

Tak, zdecydowanie! @Albert Fryderyk de Espada będą Yoble w tym roku?
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Faktotum
Posty: 2926
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Femme Mystere pisze: 02 września 2025, 21:36 Tak, zdecydowanie! @Albert Fryderyk de Espada będą Yoble w tym roku?
Coś tam pewnie będzie, chociaż raczej jest to broszka @Waksman.
/-/ AF de Espada
Lewy Faktotum

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20860
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 02 września 2025, 22:16
Femme Mystere pisze: 02 września 2025, 21:36 Tak, zdecydowanie! @Albert Fryderyk de Espada będą Yoble w tym roku?
Coś tam pewnie będzie, chociaż raczej jest to broszka @Waksman.
Femme Mystere pisze: 02 września 2025, 21:36 Tak, zdecydowanie! @Albert Fryderyk de Espada będą Yoble w tym roku?
Z tego co znalazłem to będzie : https://forum.nordata.org/calendar/even ... obla-2025/
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Sorcha Raven v.d. Bjørk Stempel
Hexe von Ravenspell
Posty: 416
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell Zauberwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Sorcha Raven v.d. Bjørk »

Femme Mystere pisze: 01 września 2025, 22:20 Frau @Sorcha Raven v.d. Bjørk , proszę zdradzić, cóż to był za magiczny eliksir. Kupię fiolkę na pewnego innego jegomościa.
To sekret wielkiej tajemnicy wieczności i nieśmiertelności. Jeśli będzie Ci dane nadobna niewiasto, to zapewne ją poznasz 😀
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Faktotum
Posty: 2926
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 03 września 2025, 08:39
Albert Fryderyk de Espada pisze: 02 września 2025, 22:16
Femme Mystere pisze: 02 września 2025, 21:36 Tak, zdecydowanie! @Albert Fryderyk de Espada będą Yoble w tym roku?
Coś tam pewnie będzie, chociaż raczej jest to broszka @Waksman.
Femme Mystere pisze: 02 września 2025, 21:36 Tak, zdecydowanie! @Albert Fryderyk de Espada będą Yoble w tym roku?
Z tego co znalazłem to będzie : https://forum.nordata.org/calendar/even ... obla-2025/

Ja tam trzymam kciuki, ostatnim razem o nich zapomniał. :lol:
/-/ AF de Espada
Lewy Faktotum

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20860
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 03 września 2025, 18:37
Heinz-Werner Grüner pisze: 03 września 2025, 08:39
Albert Fryderyk de Espada pisze: 02 września 2025, 22:16

Coś tam pewnie będzie, chociaż raczej jest to broszka @Waksman.
Femme Mystere pisze: 02 września 2025, 21:36 Tak, zdecydowanie! @Albert Fryderyk de Espada będą Yoble w tym roku?
Z tego co znalazłem to będzie : https://forum.nordata.org/calendar/even ... obla-2025/

Ja tam trzymam kciuki, ostatnim razem o nich zapomniał. :lol:
Przypomnimy mu! :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 4164
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Femme Mystere »

Nigdy nie dostałam Yobla. A zawsze marzyłam o tym.
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Dziedzic
Posty: 1390
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Dobra więc nie ma to jak zasponsorować swoje własne firmy z nagrody z Bizancjum 8-)
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20860
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Leszek Ebe-Grüner pisze: 07 września 2025, 20:14 Dobra więc nie ma to jak zasponsorować swoje własne firmy z nagrody z Bizancjum 8-)
Na tym to polega. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rogatka graniczna - Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości