[EDL003] - pierwszy lot Atlas ATP-E 1922 "Constelation"

Wieża jest integralną częścią Portu Lotniczego Edelweiss. Jej zadaniem jest wydawanie zezwoleń na przylot zarówno do jak i na obiekty, a także na sam start i lądowanie. Na każde przybycie samolotu na obszar Portu Lotniczego winna być wydana zgoda, a jej przebieg dokumentowany.
Fachowość kontrolerów i obsługi technicznej lotniska zapewnia działanie 24h na dobę.

Moderator: Ronon Dex

Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL003] - pierwszy lot Atlas ATP-E 1922 "Constelation"

Post autor: Femme Mystere »

Piloci zasiedli w swoich fotelach, a za ich plecami stała Lieselotte w stroju stewardessy.

Obrazek

- Zawsze chciałam spełnić się w tej roli. - powiedziała, puszczając oczko do @Albert Fryderyk de Espada . - Rozgrzewajcie Panowie maszynę, a ja zajmę się pasażerami. - powiedziała na odchodne, salutując oczywiście zgodnie z regulaminem pokładowym.

Następnie wyszła z kokpitu i wyjrzała przez luk wejściowy, sprawdzając, czy pasażerowie już szykują się do wejścia na pokład. Zanim ich jednak zaprosiła, ruszyła pędem z tył maszyny. Tam pośpiesznie zdjęła demontowalny fragment podłogi i zaprosiła @Kurt Wagner do środka.

- Wchodź. I nalej sobie drinka. To najbardziej ekskluzywny samolot, jakim leciałeś. I w sumie... jakim dysponuje Edelweiss.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1488
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL003] - pierwszy lot Atlas ATP-E 1922 "Constelation"

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 10 maja 2022, 23:01
Albert Fryderyk de Espada pisze: 10 maja 2022, 22:54 No dobra pokaż co my tu mamy, zobacz czy wszystkie kontrolki na panelu z napisem instalacja elektryczna się świecą... wymieniając dalej i skreślając punkty z listy.
-Ja, drogi kolego latałem na mniej skomplikowanych maszynach. Te sprzed dziesięciu lat, nie miały tyle świecidełek jak choinka na Boże Narodzenie. - obruszył się, dla zasady "drugi pilot"
-No, ale tłumacz, tłumacz, bo może będzie trzeba zastąpić kapitana. Tylko po kolei i nie za szybko! - mrugnął z uśmiechem do Herr de Espady.
-Bez obaw, jak się rozbijemy to wszyscy zginiemy, nawet nie będzie miał nas kto opłakiwać, więc zróbmy to tak żeby wszystko było tip top.- Powiedział Albert do siedzącego obok Heinza.
Odwrócił się jeszcze szybko za siebie i krzykną do @Femme Mystere
-Tylko żeby tapicerki na na fotelach niczym nie uświniać, nawet nie macie pojęcia jak ciężko coś takiego wyczyścić, a to nie jest chlew tylko rządowy samolot.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL003] - pierwszy lot Atlas ATP-E 1922 "Constelation"

Post autor: Piotr Romanow »

Po namowie przez Frau @Femme Mystere na pokładzie zjawił się też Romanow. Nie był on zbyt pozytywnie nastawiony do tej podróży, ale udawał, że wszystko jest w porządku.
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 724
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: [EDL003] - pierwszy lot Atlas ATP-E 1922 "Constelation"

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Fatima melduje się z drinkiem w ręku na pokładzie samolotu.

Obrazek
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL003] - pierwszy lot Atlas ATP-E 1922 "Constelation"

Post autor: Joachim Cargalho »

Wszyscy powoli meldowali się na miejscu. Część z gości już od razu pojawiła się na pokładzie, inni chwilę jeszcze spędzili w terminalu, by stamtąd razem udać się do Constelation.
Pierwszy lot zapowiadany był już od jakiegoś czasu dlatego chętnych do wzięcia w nim udziału było bardzo dużo. Zapowiadało się na bardzo liczną frekwencję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Horace Richelieu Stempel
Posty: 206
Rejestracja: 04 kwietnia 2022, 14:42

ODZNACZENIA

Re: [EDL003] - pierwszy lot Atlas ATP-E 1922 "Constelation"

Post autor: Horace Richelieu »

Horace Richelieu i Olubayo powoli wchodzą na pokład, podziwiając rozmach i wielkość tegoż pięknego samolotu rządowego. Horace Richelieu jest ubrany na "starą modłę"- choć trochę unowocześnioną.
Obrazek
Kłania się damom i ściska dłonie swym towarzyszom, choć mocniej ścisnął dłoń dla @Piotr Romanow
-Obiecałem i przywiozłem z sobą, z słonecznego Królestwa Lumerii.
wyciągnął drugą rękę spod płaszcza i Piotr widzi małą skrzynkę z 8 miejscami na piwa.

Za nim idzie Olubayo ubrana również elegancko, nie w swój "typowy strój mniszki", która się kłania delikatnie współgościom.
Obrazek
Gdy Olubayo zauważyła @Femme Mystere, to się uśmiechnęła
Olubayo:Witam, Mości Damę. Chciałabym powiedzieć, iż jeśli będzie trzeba, to mogę udzielić pomocy medycznej. Nie jest to problem?
Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque; Hauptarchitekt EdelBau.
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1488
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL003] - pierwszy lot Atlas ATP-E 1922 "Constelation"

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

-Chyba już wszyscy którzy powinni są na pokładzie, mam rację?- zapytał Albert obracając się w stronę drugiego pilota.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL003] - pierwszy lot Atlas ATP-E 1922 "Constelation"

Post autor: Isabella Swann »

Jeszcze Ja! Proszę czekać - woła Bella która biegnie przez płyte lotniska do samolotu - Wybaczcie realioza mnie dopadła.
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL003] - pierwszy lot Atlas ATP-E 1922 "Constelation"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 11 maja 2022, 10:11 -Chyba już wszyscy którzy powinni są na pokładzie, mam rację?- zapytał Albert obracając się w stronę drugiego pilota.
Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL003] - pierwszy lot Atlas ATP-E 1922 "Constelation"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 11 maja 2022, 10:13 Jeszcze Ja! Proszę czekać - woła Bella która biegnie przez płyte lotniska do samolotu - Wybaczcie realioza mnie dopadła.
Albert Fryderyk de Espada pisze: 11 maja 2022, 10:11 -Chyba już wszyscy którzy powinni są na pokładzie, mam rację?- zapytał Albert obracając się w stronę drugiego pilota.
A może jednak wszyscy?
@Joachim Cargalho - Przelicz no, mein faktoum, czy się zgadza.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wieża kontroli lotów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości