[EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Wieża jest integralną częścią Portu Lotniczego Edelweiss. Jej zadaniem jest wydawanie zezwoleń na przylot zarówno do jak i na obiekty, a także na sam start i lądowanie. Na każde przybycie samolotu na obszar Portu Lotniczego winna być wydana zgoda, a jej przebieg dokumentowany.
Fachowość kontrolerów i obsługi technicznej lotniska zapewnia działanie 24h na dobę.

Moderator: Ronon Dex

Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

[EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Joachim Cargalho »

Po szybkim liftingu wnętrza samolotu, jesteśmy gotowi na kolejny lot. Tym razem ochrona lotniska dołoży wszelkich starań, by nieproszeni goście nie znaleźli się na pokładzie. Ruszamy do Księstwa Sarmacji, by wziąć udział w pokazie mody, którego współorganizatorem jest Obywatelka Edelweiss @Isabella Swann.

Czas zebrać się w terminalu, by wspólnie przejść na pokład samolotu! Kto chce być pilotem?

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 727
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Trochę za wcześnie lecicie ale wpadajcie wcześniej to się jeszcze przed pokazem zrelaksujemy :lol:
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11869
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

[EDL004]

-Tu wieża kontroli lotów FENG. EDL004 macie zgodę na start, powtarzam macie zgodę na start!
Przyjemnego lotu!


WIEŻA KONTROLI LOTÓW PORTU LOTNICZEGO
FLUGHAFEN EDELWEISS - NEUE GÄRTEN


Dzień 16 V 1922 roku - Raport Pogodowy 16522/V

Lekkie zachmurzenie, idealne warunki do lotu.
Podpisano,
Ulrich Willheister
Starszy Meteorolog FENG
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11869
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Fatima Marcjan-Chojnacka pisze: 16 maja 2022, 13:00 Trochę za wcześnie lecicie ale wpadajcie wcześniej to się jeszcze przed pokazem zrelaksujemy :lol:
No patrz! Jeszcze nam zabroni lecieć wcześniej. Mało tego! Zostaniemy na dłużej!
:karo
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Femme Mystere »

Lieselotte wchodząc na pokład rozglądała się wokół w poszukiwaniu @Kurt Wagner . Czy po ostatnich przejściach poleci z nimi na pokaz mody w Sarmacji?
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Isabella Swann »

Ja z wami nie lecę :lol:
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11869
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Oberhaupt zasiadł wygodnie w fotelu w swojej prywatnej strefie. Poprosił faktotum Augentrost by wyznaczyła dla niego jedną stewardessę i zasłoniła kotarę/zamknęła drzwi (nie wiem co tam jest). Potrzebował spokoju i skupienia. Miał jeszcze do załatwienia kilka spraw służbowych. Wyjął więc pierwszy dokument z teczki skupił na nim wzrok, nie zważając czy jego "prawa ręka" stoi jeszcze obok czy nie.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Kurt Wagner
Posty: 14
Rejestracja: 07 maja 2022, 19:40

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Kurt Wagner »

Wszedłem na pokład samolotu już lekko podpity. Ostatni lot był dziwny, dlatego teraz postanowiłem grę wstepną załatwić wcześniej.
Widząc na miejscu @Femme Mystere podszedłem do niej i uściskałem ją mocno dając całusa w policzek.
- Widzę że i ty mała myszko postanowiłaś ponowić wrażenia z lotu... Co tym razem nas czeka ? Tym razem goniąca rakieta ? - mrugnąłem do niej okiem.
Awatar użytkownika
Robin von Eisenhut Stempel
Zmarły
Posty: 40
Rejestracja: 15 kwietnia 2022, 15:21
Lokalizacja: Stadt Edelweiss

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Robin von Eisenhut »

Na płycie lotniska pojawił się perłowy Delage, z samochodu wysiadł Robin, który udał się w stronę schodów prowadzących do wnętrza samolotu. Robin od dawna chciał zasiąść za sterami słynnego "Constelation" choć z powodu gwałtownej realiozy nie dane było mu uczestniczyć w dziewiczym rejsie samolotu. Zważywszy na zbliżający się pokaz mody, organizowany na terytorium Księstwa Sarmacji postanowił zaoferować, iż to właśnie on może pilotować jednostkę. Wszak w przeszłości jako młody pilot uczestniczył w zawodach akrobatycznych w Rotterdamie.
- Ah! Witajcie Serdecznie! Jak dobrze was widzieć, być może ostatnim razem nieudało mi się z wami polecieć ale słyszałem że potrzebujecie pilota, oto jestem! Co jak co ale za żadne skarby nie mógłbym przegapić pokazu współorganizowanego przez Frau Swann!
Mit freundlichen Grüßen
/-/ Robin von Eisenhut, Bankdirektor bei der Edelweiss Nationel Bank
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Joachim Cargalho »

- Świetnie! - powiedział z zadowolenie głosie Cargalho, kiedy to pierwszy śmiałek zgłosił się do przejęcia sterów maszyny.
- Rozgość się zatem w kokpicie. Tam jest gdzieś instrukcja - wskazał spokojne palcem. - Możesz przywitać się z wieżą. Na pewno nie mogą się doczekać, aż w końcu wylecimy za obszar ich kontroli - roześmiał się.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wieża kontroli lotów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości