[EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Wieża jest integralną częścią Portu Lotniczego Edelweiss. Jej zadaniem jest wydawanie zezwoleń na przylot zarówno do jak i na obiekty, a także na sam start i lądowanie. Na każde przybycie samolotu na obszar Portu Lotniczego winna być wydana zgoda, a jej przebieg dokumentowany.
Fachowość kontrolerów i obsługi technicznej lotniska zapewnia działanie 24h na dobę.

Moderator: Ronon Dex

Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 544
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Sophie »

Heinz-Werner Grüner pisze: 16 maja 2022, 13:38
Fatima Marcjan-Chojnacka pisze: 16 maja 2022, 13:00 Trochę za wcześnie lecicie ale wpadajcie wcześniej to się jeszcze przed pokazem zrelaksujemy :lol:
No patrz! Jeszcze nam zabroni lecieć wcześniej. Mało tego! Zostaniemy na dłużej!
:karo
Zamknie wam Sarmacką przestrzeń powietrzną :karo
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 544
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Sophie »

Isabella Swann pisze: 16 maja 2022, 16:56 Ja z wami nie lecę :lol:
A po ciebie to wyślemy prywatny pojazd latający ;)
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sophie pisze: 16 maja 2022, 23:57
Isabella Swann pisze: 16 maja 2022, 16:56 Ja z wami nie lecę :lol:
A po ciebie to wyślemy prywatny pojazd latający ;)
No tak. W końcu to współorganizator. Przydałoby się. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2691
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Femme Mystere »

Takie zachowanie Oberhaupta zawsze gdzieś w serduszku troskało Femme Mystere. Mimo tego nigdy nie okazywała tego otwarcie, wręcz przeciwnie. Z twarzą pokerzystki spełniła życzenia szefa i zaciągnęła kotarę.
Potem przywitała się lekko nieobecna z @Kurt Wagner i pokazała mu jego miejsce w samolocie.
- Szczerze? Nie ma z nami @Piotr Romanow i bardzo mnie to martwi... Oberhaupt był wściekły po ostatnich zajściach... - Lieselotte mówiła szczerze zestresowana. - Jeśli znowu coś się wydarzy...
Wtedy na pokład wszedł @Robin von Eisenhut , Lieselotte ruszyła w jego stronę.
- Witamy serdecznie. - podeszła do niego i pochyliła głowę na powitanie. - Proszę za mną, pokażę Panu kokpit. - wzięła go wtedy pod rękę i pociągnęła w stronę frontu samolotu. - Muszę wykorzystać okazję i trochę z Panem pogawędzić. Tak rzadko mam na to okazję...
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Szanowni Obywatele obiecuję, że tym razem dolecimy do Sarmacji bezpiecznie, bez obaw. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Isabella Swann »

Heinz-Werner Grüner pisze: 17 maja 2022, 08:59 Szanowni Obywatele obiecuję, że tym razem dolecimy do Sarmacji bezpiecznie, bez obaw. :)
Ja tam wam w to nie wierzę i tak. Ostatnio też miało być bezpiecznie.
Sophie pisze: 16 maja 2022, 23:57 [quote="Isabella Swann" post_id=4986 time=<a href="tel:1652712966">1652712966</a> user_id=71]
Ja z wami nie lecę :lol:
A po ciebie to wyślemy prywatny pojazd latający ;)
[/quote]

I to rozumiem 8-)
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 17 maja 2022, 09:43 Ja tam wam w to nie wierzę i tak. Ostatnio też miało być bezpiecznie.
Fräulein Swann jeśli nie wierzy Szanowna swojej "władzy" to bardzo niedobrze. Bardzo mi przykro z tego powodu. :(
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Joachim Cargalho »

- Dobra, Mili Państwo - powiedział, by zdobyć uwagę - Tak, jak zapewnia Was Oberhaupt, tym razem na pewno dolecimy bezpiecznie. Nad bezpieczeństwem czuwają teraz Faktotum, a nie ci partacze z lotniska.
Obrócił się przez ramię patrząc, jak @Femme Mystere zaprowadza @Robin von Eisenhut do kokpitu.
- Ok, to drugiego pilota też już mamy - powiedział tak, by go usłyszeli, po czym dodał - to ja będę stewardem.
Skoro już role były rozdzielone, można było ruszyć w podróż. Kapitan powinien uzgodnić z wieżą warunki startu i już niebawem powinniśmy osiąść w Sarmacji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Robin von Eisenhut Stempel
Zmarły
Posty: 40
Rejestracja: 15 kwietnia 2022, 15:21
Lokalizacja: Stadt Edelweiss

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Robin von Eisenhut »

Femme Mystere pisze: 17 maja 2022, 08:57 Wtedy na pokład wszedł @Robin von Eisenhut , Lieselotte ruszyła w jego stronę.
- Witamy serdecznie. - podeszła do niego i pochyliła głowę na powitanie. - Proszę za mną, pokażę Panu kokpit. - wzięła go wtedy pod rękę i pociągnęła w stronę frontu samolotu. - Muszę wykorzystać okazję i trochę z Panem pogawędzić. Tak rzadko mam na to okazję...
Wchodząc na pokład pilot przywitał się ze zgromadzonymi na statku pasażerami, starając się podać każdemu rękę bądź chociażby poczynić kurtuazyjny ukłon.
*W pewnym momencie w pobliżu pojawiła się @Femme Mystere
- Dzień dobry Pani Augentrost, bardzo miło mi Panią widzieć o ile mnie pamięć nie myli ostatnio mieliśmy okazję spotkać się dosłownie przez chwilę w Wojskowej Komendzie Uzupełnień! Proszę wybaczyć śmiałość ale muszę przyznać że doprawdy wygląda Pani dzisiaj olśniewająco ! - pilot głęboko ukłonił się w stronę Liselotte a następnie kontynuował * Czy jak ostatnio mieliśmy okazję się spotkać wszystko poszło zgodnie z planem, dostała Pani przydział do wymarzonej jednostki ? *Robin uśmiechnął się szeroko do @Femme Mystere a następnie ułożył komfortowo swoje ramię tak aby wraz Liselotte udać się do kabiny pilotów.
- Korzystając z okazji nie wiem czy mój kompan Luka przekazał Pani telegram z zaproszeniem na przyjęcie okolicznościowe - parapetówkę w Grunerwaldzie, którą organizuję w związku z przeprowadzką z Stadt Edelweiss.
- Byłbym niezmiernie zaszczycony gdyby zaszczyciła mnie Pani wówczas swoją obecnością .. *po wypowiedzeniu tych słów wzrok mężczyzny przez dłuższą chwilę spotkał się ze spojrzeniem Liselotte. Robin poczerwieniał, jednakże starał się aby jego twarz nie zdradzała jakichkolwiek emocji *
Korzystając z okazji, Robin zasiadł za sterami "Constelation" po krótkiej procedurze diagnostycznej, uruchomił lampowe radio a następnie skontaktował się z wieżą kontroli lotów.
**** Tu Atlas ATP-E "Constelation" lot rejestrowy kod: EDL 004 do wieży kontroli lotów. Kapitan Robin Von Eisenhut Wieża, wieża jak mnie słyszysz? **** Po krótkiej chwili dodał proszę o przekazanie aktualnej prognozy pogody oraz zezwolenie na rozpoczęcie procedury startu *****
Robin odwrócił się przez ramię w stronę @Joachim Cargalho, Joachimie sprawdź proszę czy wszyscy pasażerowie mają zapięte pasy oraz poinformuj ich że ruszamy jak tylko otrzymamy pozwolenie do startu. Rozpoczynamy lot na lotnisko w Grodzisku. Pilot ponownie ubrał słuchawki oczekując na komunikat z wieży kontroli lotów oraz uruchomił wirnik celem osiągnięcia temperatury roboczej silników.
Mit freundlichen Grüßen
/-/ Robin von Eisenhut, Bankdirektor bei der Edelweiss Nationel Bank
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Joachim Cargalho »

[EDL004]

-Tu wieża kontroli lotów FENG. EDL004 macie zgodę na start, powtarzam macie zgodę na start!
Przyjemnego lotu!


WIEŻA KONTROLI LOTÓW PORTU LOTNICZEGO
FLUGHAFEN EDELWEISS - NEUE GÄRTEN


Dzień 17 V 1922 roku - Raport Pogodowy 16547/V

Słonecznie, idealne warunki do lotu.
Podpisano,
Ulrich Willheister
Starszy Meteorolog FENG
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wieża kontroli lotów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości