[EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Wieża jest integralną częścią Portu Lotniczego Edelweiss. Jej zadaniem jest wydawanie zezwoleń na przylot zarówno do jak i na obiekty, a także na sam start i lądowanie. Na każde przybycie samolotu na obszar Portu Lotniczego winna być wydana zgoda, a jej przebieg dokumentowany.
Fachowość kontrolerów i obsługi technicznej lotniska zapewnia działanie 24h na dobę.

Moderator: Ronon Dex

Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Joachim Cargalho »

Cargalho przeszedł się wzdłuż pokładu i upewnił się, ze wszyscy są na swoich miejscach. Na wszelki wypadek docisnął raz jeszcze wejście do luku bagażowego. Później skierował kroki ku kącikowi odosobnienia Oberhaupta i cicho powiedział do niego - Startujemy. Lepiej zapnij pasy, Heinz.
Wracając nawiązał kontakt wzrokowy z Kapitanem i uniesionym kciukiem ku górze dał znać, że na pokładzie wszystko gra. Zajął później swoje miejsce i oczekiwał startu.

Już niebawem mieli znaleźć się na lotnisku w Grodzisku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Robin von Eisenhut Stempel
Zmarły
Posty: 40
Rejestracja: 15 kwietnia 2022, 15:21
Lokalizacja: Stadt Edelweiss

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Robin von Eisenhut »

Po uzyskaniu pozwolenia na start, pilot progresywnie zwiększył obroty silnika rozpoczynając tym samym kołowanie samolotu po Pasie startowym. Wkrótce maszyna osiągnęła pożądane obroty silnika oraz znajdowała się w optymalnym położeniu na pasie startowym.
Obrazek
Robin odwrócił się w stronę @Femme Mystere a następnie odrzekł- Liselotte pełny ciąg startujemy. Kobieta z uśmiechem przytaknęła a następnie delikatnie, z gracją za pomocą nastaw położonych po prawej stronie kokpitu zwiększyła ciąg silników. *Tak jest Liselotte powoli i delikatnie - Robin z aprobatą obserwował poczynania drugiego pilota* Mam nie odparte wrażenie że to chyba nie twój pierwszy i nie ostatni raz za sterami samolotu ? - dodał nie kryjąc uśmiechu na twarzy.
Wkrótce samolot oddalił się z pasa startowego niczym pelikan, a sam start samolotu odbył się spokojnie. Po krótkiej chwili Constelation zniknął gdzieś na tle krystalicznie niebieskiego horyzontu, gdzieś w dalekiej drodze do granic Sarmackiej Przestrzeni Powietrznej.
Obrazek
Mit freundlichen Grüßen
/-/ Robin von Eisenhut, Bankdirektor bei der Edelweiss Nationel Bank
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11790
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

I polecieli. :D

Dla chętnych:
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Sophie »

A nie wiecie nawet jaką radość sprawia, że ktoś leci z innego kraju do Sarmacji na pokaz mody, który organizujesz. Dziękuję Wam bardzo! <3<3<3
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11790
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sophie pisze: 17 maja 2022, 21:55 A nie wiecie nawet jaką radość sprawia, że ktoś leci z innego kraju do Sarmacji na pokaz mody, który organizujesz. Dziękuję Wam bardzo! <3<3<3
Cieszymy się bardzo, że możemy uradować. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Femme Mystere »

Kurtuazja i maniery Herr @Robin von Eisenhut schlebiały Lieselotte tak bardzo, że nawet odbierała je odrobinę zbyt osobiście. Być może dlatego, że przypominało jej to stare dobre czasy.

- Herr Robin, czy wyobraża Pan sobie mnie z karabinem w rękach? Zupełnie nie rozumiem, czemu dostałam powołanie. - odpowiedziała pytaniem. - Dziękuję serdecznie za zaproszenie. Z tego, co mi wiadomo, sporo osób zamierza stawić się na miejscu. Czy jest Herr aby na to przygotowany? - dopytywała, odwzajemniając spojrzenie przez dłuższą chwilę, choć ostatecznie obniżyła wzrok, poszukując czegoś na wykładzinie. Uśmiechnęła się krzywo i zasiadła za streami jako drugi pilot, a gdy tylko oderwali się od ziemi, zaśmiała się mimowolnie. - Mam tylko nadzieję, że nie będziemy musieli kręcić się jak Herr @Albert Fryderyk de Espada !
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Joachim Cargalho »

Lot odbywał się -jak nigdy dotąd - bez żadnych niespodzianek.
Mieszkańcy Edelweiss bezpiecznie wylądowali w grodziskim porcie lotniczym, później natomiast przenieśli się do Ambasady Kotliny Edelweiss. Wszyscy jesteśmy tam pierwszy raz, zaś gospodarzem tego miejsca jest szanowna @Isabella Swann .
Myślę, że się nie obrazi, gdy się tam rozgościmy i pozwiedzamy trochę to miejsce.

Zapraszam do interakcji w ambasadzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Isabella Swann »

@Heinz-Werner Grüner mam w pewnym stopniu zaufanie do władzy, ale wierze tylko w jedną rzecz. ;) Po prostu muszę zobaczyć jak ta władza zapewniać będzie bezpieczeństwo, to może znowu zaufam pełniej :D
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11790
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 18 maja 2022, 19:15 @Heinz-Werner Grüner mam w pewnym stopniu zaufanie do władzy, ale wierze tylko w jedną rzecz. ;) Po prostu muszę zobaczyć jak ta władza zapewniać będzie bezpieczeństwo, to może znowu zaufam pełniej :D
Biorę sobie to za punkt honoru! Serio. Wiem, że ostatnimi czasy zaniedbuje moich obywateli, wiem... Niestety zobowiązania rajdowe troszkę psują mi koncepcję rozwoju i później już nie wystarcza weny i chęci.
Obiecuje poprawę.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: [EDL004] - Atlas ATP-E 1922 "Constelation" z Stadt Edelwiess do Grodziska [SAR]

Post autor: Isabella Swann »

Heinz-Werner Grüner pisze: 19 maja 2022, 09:18
Isabella Swann pisze: 18 maja 2022, 19:15 @Heinz-Werner Grüner mam w pewnym stopniu zaufanie do władzy, ale wierze tylko w jedną rzecz. ;) Po prostu muszę zobaczyć jak ta władza zapewniać będzie bezpieczeństwo, to może znowu zaufam pełniej :D
Biorę sobie to za punkt honoru! Serio. Wiem, że ostatnimi czasy zaniedbuje moich obywateli, wiem... Niestety zobowiązania rajdowe troszkę psują mi koncepcję rozwoju i później już nie wystarcza weny i chęci.
Obiecuje poprawę.
spokojnie, przecież poza tym jest też realioza! Uwierz mi nie mam o to pretensji do Ciebie :) Nawet jeśli się droczę to nie w złej inicjatywie
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wieża kontroli lotów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości