Informacja

Szanowny przybyszu, jeśli dotarłeś do rogatki to znaczy, że włożyłeś wiele trudu by ujrzeć całe piekno górskiej krainy. To jednak musi jeszcze chwilę poczekać - jesteś zapewne zmęczony podróżą. Spocznij więc na przydrożnym kamieniu, a następnie przekazując dokumenty straży granicznej opowiedz coś o sobie... i dowiedz się więcej o samym Edelweiss.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 555
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Informacja

Post autor: Sophie »

Na wczorajszych obchodach XX-lecia Sarmacji przemawialam. Podczas przemowy poinformowałam Was o bardzo ważnej rzeczy. Jednak mam świadomość, że nie każdy mógł być lub był nietrzeźwy i tej informacji nie przyswoił. Z tego powodu publikuje tutaj prawie całą treść przemówienia.
W Sarmacji jestem nieco ponad rok, co stanowi jedynie 5% całego istnienia Księstwa, przez co nie znam go tak dobrze, jak co poniektórzy. Jednak przez ten rok poznałam Was - Sarmatów, Sarmatki i osoby ze wszystkich innych nacji Pollinu. Wy poznaliście też mnie i choć byłam na początku postacią lekko kontrowersyjną za sprawą artykułu w UNP, to przyjęliście mnie bardzo miło. Bardzo dobrze wspominam ten cały rok, który spędziłam razem z Wami, ale była jedna rzecz, która nie dawała mi spokoju i nie pozwalała w pełni odkryć się orzed Wami. Jednak zanim orzejdę dalej proszę Was wszystkich o wyrozumiałość...

Przez cały czas mojej obecności nie mówiłam Wam do końca orawdy. Jednak sprawa ma się inaczek niż przedstawiła to JCM Joanna Izabela w artykule. Rozchodzi się tutaj o wiek. Przez cały czas utrwalałam Wam, że Sophie ma realnie lat 19 (no teraz to już 20). Jednak te wszystkie wiadomości były kłamstwem. Realnie jestem nieco młodsza - mam 15 lat. I wiem bardzo dobrze, że takie kłamstwa nie są fajne dla Was, ale uwierzcie mi na słowo, dla mnie też fajne nie było kłamanie na każdym kroku. Bałam się, że jak się ktoś dowie, to będziecie traktować mnie inaczej - nie pozwolicie w pełni działać w Sarmacji. W tym przekonaniu robiłam wszystko, aby prawda na jaw nie wyszła, w ten sposób w przestrzeni publicznej pokazało się fake`owe zdjęcie. Jednak ostatnimi czasy świadomość ciągłego v-życia w kłamstwie z ludźmi, którzy przyjęli mnie do swojej Ojczyzny nie dała mi normalnie funkcjonować. W krótkim okresie czasu popełniłam kilka złych decyzji (v-śmierć, odejśvia etc). Zebrałam się jednak i teraz przed Wami stoję i mówię te słowa.

W tym miejscu chciałabym zakończyć, ale przydałyby się przeprosiny. Przepraszam wszystkich, którzy zostali orzeze mnie okłamani. Oczywiście z pokorą przyjmę każdą karę i, jeśli tego chcecie, zaprzestanę "zabawy" z Wami w projekt zwany Sarmacją.

Dziękuję za uwagę!
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11848
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Informacja

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jak pisałem, nie taki "dziaboł" straszny, prawda? :)
A teraz do roboty i bawić się w mikro ile się da! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Informacja

Post autor: Femme Mystere »

W związku z realiozą dopiero teraz dokopałam się do tych informacji. Niepokoi mnie trochę nieobecność @Sophie , gdyż ostatnio nie widywałam jej ani na forum ani na discordzie. Mam nadzieję, że szybko wróci.

A teraz @Sophie - myślę, że dla ludzi w Edelweiss nie ma to znaczenia, czy masz 15 czy 50 lat. Powracaj szybko ;) Swoją drogą mentalnie niektórzy nadal mają 15, prawda?
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3942
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Informacja

Post autor: Joachim Cargalho »

Jeśli to nie było pytanie retoryczne, to potwierdzam! :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11848
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Informacja

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sophie to rozsądna dziewczyna i dobrze "waży" real z mikronacjami. Myślę, że i tym razem jednak życie realne bierze górę. Oby nie na długo. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rogatka graniczna - Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości