Piękno Grünerwaldu

Miasteczko na południu krainy, graniczące z Austro-Węgrami. To tutaj znajdziemy jedyne na ten moment czynne przejście graniczne. Dlatego też jest to obszar silnie zmilitaryzowany z największym skoszarowaniem szarotkowych żołdaków.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Benjamin Stempel
Posty: 110
Rejestracja: 01 marca 2022, 23:00

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Piękno Grünerwaldu

Post autor: Benjamin »

Obrazek

Późnym wieczorem Benjamin wraz ze swoim tatą, @Piotr Romanow, wyszli na ulice Grünerwaldu aby podziwiać piękno tego miasta. Benji pierwszy raz odwiedzał to położone na południu miasto, dlatego też gdziekolwiek nie poszli, pytał się o różne budynki i inne budowle napotkane na swojej drodze. Nic w tym dziwnego, w końcu "Zielony Las" to jedno z najpiękniejszych miejsc w całym Edelweiss...

Słyszałem, że macie tu wspaniałą kawiarnię, pójdziemy tam? Może mają czekolady - zapytał młodszy Romanow
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Piękno Grünerwaldu

Post autor: Piotr Romanow »

Piotr spacerujący z Benjaminem zadumany odpowiedział. - O tej porze kawiarnia już będzie zamknięta synu, wątpię żeby Frau Swann otworzyła ją specjalnie dla nas.
Awatar użytkownika
Benjamin Stempel
Posty: 110
Rejestracja: 01 marca 2022, 23:00

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Piękno Grünerwaldu

Post autor: Benjamin »

Truudno, innym razem. Chcesz po prostu spacerować czy masz jakiś pomysł? - powiedział lekko zawiedziony Benjamin, lecz uśmiech nie schodził z jego twarzy ani na moment.
(—) Benjamin (Benji) Romanow
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Piękno Grünerwaldu

Post autor: Piotr Romanow »

Możemy się wybrać w okolice stawiku w centrum miasta. Fajnie będzie w końcu usiąść i pogadać z synem dla odmiany. - Zaśmiał się Piotr.
Awatar użytkownika
Benjamin Stempel
Posty: 110
Rejestracja: 01 marca 2022, 23:00

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Piękno Grünerwaldu

Post autor: Benjamin »

Aaa powiem Ci, że to nawet nie jest głupi pomysł - z uśmiechem odpowiedział Benjamin. To co, prowadź - dopowiedział po chwili.
(—) Benjamin (Benji) Romanow
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Piękno Grünerwaldu

Post autor: Piotr Romanow »

Przyjechałem tu do Edelweiss, po to żeby odpocząć, a znów założyłem na siebie mundur. Ciekawe, czy i Ty popełnisz błąd ojca i zakochasz się w tym stopniu, że nie będziesz mógł go z siebie ściągnąć. - Zaśmiał się do Syna. - Zbliżamy się powoli ku stawiku, palisz? - Zapytał syna.
Awatar użytkownika
Benjamin Stempel
Posty: 110
Rejestracja: 01 marca 2022, 23:00

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Piękno Grünerwaldu

Post autor: Benjamin »

Ja mundur? To była metafora, prawda? Przecież ja nigdy nie byłem wojskowym - zaśmiał się Benji.
Ja nigdy nie paliłem i nigdy palić nie będę, przecież dobrze wiesz
(—) Benjamin (Benji) Romanow
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Piękno Grünerwaldu

Post autor: Piotr Romanow »

Słuchaj, ja też mówiłem że nie będę palić, a jednak ARMIA. No ale jak uważasz, że dasz radę w nadchodzącym trudnym zadaniu to kłaniam głowę. - Piotr odpalił papierosa. - Boże jakie dobre szlugi mają w Edelweiss. - Zaśmiał się.
Awatar użytkownika
Benjamin Stempel
Posty: 110
Rejestracja: 01 marca 2022, 23:00

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Piękno Grünerwaldu

Post autor: Benjamin »

O to chyba tutaj? - powiedział Benjamin wskazując palcem na staw...

Obrazek
(—) Benjamin (Benji) Romanow
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Piękno Grünerwaldu

Post autor: Piotr Romanow »

Tak to tu. - Spojrzał Piotr. - Gdyby było wcześniej teraz pewnie latałoby tu pełno dzieci. Swoją drogą sprawdź wniosek o stały pobyt bo wydaje mi się, że masz trochę więcej lat bo o mleko matki ni wołasz. - Roześmiał się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grünerwald”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości