Miejsce wróżb

Jedni powiedzą, że to "edelwajskie walentynki", inni, że "noc Kupaly", a my po prostu zwiemy to Edeliebe. W tym czasie jesteśmy otwarci na wszystkie miłosne sprawy. Wyznaj komuś miłość, poznaj nowych ludzi lub zwyczajnie baw się w gronie przyjaciół!
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Miejsce wróżb

Post autor: Piotr Romanow »

Wróżbita pożegnał się z Frau Fatimą i zaprosił kolejną osobę z kolejki. - Frau @Sophie zapraszam!
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Miejsce wróżb

Post autor: Sophie »

Piotr Romanow pisze: 22 czerwca 2022, 17:13 Wróżbita pożegnał się z Frau Fatimą i zaprosił kolejną osobę z kolejki. - Frau @Sophie zapraszam!
Sophie weszla do pomieszczenia wróżbity.
Witam, co tam los mi przyniesie?-zapytała wprost wróżbity.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Miejsce wróżb

Post autor: Piotr Romanow »

Także podaj dłoń Szanowna, a ja wywróżę Ci przyszłość. - powiedział Matthias.
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Miejsce wróżb

Post autor: Sophie »

Piotr Romanow pisze: 22 czerwca 2022, 18:22 Także podaj dłoń Szanowna, a ja wywróżę Ci przyszłość. - powiedział Matthias.
Sophie podała dłoń wróżbicie.
A więc co ta dłoń panu mówi?-zażartowała
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Miejsce wróżb

Post autor: Piotr Romanow »

Matthias spojrzał na rękę liczba 40 - Dobrze!

- Oh Frau Sophie, wszystko wydaje się nabierać jakichś kształtów i znaczeń. Widzę w Frau przyszłości stabilizację i ważne decyzję. Frau życie będzie bardzo długie i kolorowe, a także zostanie Frau bardzo ważną personą w swojej karierze, a to wszystko już w niedługim czasie. - Westchnął. - Ale musi Frau sobie na wszystko zapracować, a z tego co mówi dłoń, jest Frau bardzo pracowita.

Jak mogę jeszcze pomóc? - Zapytał.
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Miejsce wróżb

Post autor: Sophie »

Piotr Romanow pisze: 22 czerwca 2022, 22:04 Matthias spojrzał na rękę liczba 40 - Dobrze!

- Oh Frau Sophie, wszystko wydaje się nabierać jakichś kształtów i znaczeń. Widzę w Frau przyszłości stabilizację i ważne decyzję. Frau życie będzie bardzo długie i kolorowe, a także zostanie Frau bardzo ważną personą w swojej karierze, a to wszystko już w niedługim czasie. - Westchnął. - Ale musi Frau sobie na wszystko zapracować, a z tego co mówi dłoń, jest Frau bardzo pracowita.

Jak mogę jeszcze pomóc? - Zapytał.
Jakoe wróżby pan oferuje jeszcze?zapytała Sophie w celu wybrania kolejnej "pomocy"
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Miejsce wróżb

Post autor: Piotr Romanow »

Wszelakie Szanowna, wszelakie. Wróżę z rąk, rzucam kośćmi, kula, a także wiele wiele innych w zależności od potrzeb... No i moje ulubione wróżenie z kobiecych krągłości, ale tych Herr Romanow mi zabronił. - Zaśmiał się wróżbita.
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Miejsce wróżb

Post autor: Sophie »

Piotr Romanow pisze: 22 czerwca 2022, 22:21 Wszelakie Szanowna, wszelakie. Wróżę z rąk, rzucam kośćmi, kula, a także wiele wiele innych w zależności od potrzeb... No i moje ulubione wróżenie z kobiecych krągłości, ale tych Herr Romanow mi zabronił. - Zaśmiał się wróżbita.
Jestem ciekawa kuli oraz odwarzyłabym spróbować wróżenia z krągłości. Jest to pan w stanie dla mnie zrobić?-zapytała niesmiało Sophie
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Miejsce wróżb

Post autor: Piotr Romanow »

Sophie pisze: 22 czerwca 2022, 22:23
Jestem ciekawa kuli oraz odważyłabym spróbować wróżenia z krągłości. Jest to pan w stanie dla mnie zrobić?-zapytała niesmiało Sophie
Wróżbita spojrzał na Sophie zaintrygowany i zapytał. - Z kuli mogę wywróżyć, ale z tym drugim to chyba brakuje Frau bliskości mężczyzny? Może warto by było w końcu do kogoś się uśmiechnąć, aby ten wywróżył z Frau? - Powiedział. - To jak wróżymy z kuli?
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Miejsce wróżb

Post autor: Sophie »

To w takim razie wróżymy z kuli!-odpowiedziała na pytanie wróżbity
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edeliebe 1922”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości