Grünerwald Besichtigung

Miasteczko na południu krainy, graniczące z Austro-Węgrami. To tutaj znajdziemy jedyne na ten moment czynne przejście graniczne. Dlatego też jest to obszar silnie zmilitaryzowany z największym skoszarowaniem szarotkowych żołdaków.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 544
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Grünerwald Besichtigung

Post autor: Sophie »

Sophie po skończonym rajdzie postanowiła odpocząć od mocnych wrażeń. Udała się do "spokojnego" kraju - Edelweiss, aby zwiedzić miasto, którego do tej pory zwiedzać jej się nie udało. Tym miastem jest Grünerwald.

Sophie przechadzała się uliczkami tego pięknego miasta. Oglądała kolejne to zabytki, które robiły na niej duże wrażenie. Pogoda barddo sprzyjała tego typu aktywnością. Słońce rozgrzewało powietrze do temperatur letnich.

W pewnym momencie, niespodziewanie na drodze Soohie wyrosła sylwetka mężczyzny. Gdy kobieta podniosła głowę, aby sprawdzić kto był tym szczęśliwcem, na którego wpadła

-@Piotr Romanow to naprawdę ty? No patrz jak ten los się potoczył. Wszędzie na siebie wpadamy.- powiedziała do mężczyzny, gdy tylko zobaczyła jego twarz.
Obrazek
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Grünerwald Besichtigung

Post autor: Piotr Romanow »

Piotr zamyślony wpadł na @Sophie i przez chwilę nie wiedział z kim ma do czynienia , gdy tylko się otrząsnął spojrzał na tę, która pokrzyżowała mu drogę. - O Hej Sophie! Co robisz w Edelweiss? A tym bardziej jak trafiłaś do Grünerwaldu? Nie spodziewałem się Ciebie aż tutaj. - Zaśmiał się, po czym podszedł się przywitać.
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 544
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Grünerwald Besichtigung

Post autor: Sophie »

Piotr Romanow pisze: 22 maja 2022, 22:12 Piotr zamyślony wpadł na @Sophie i przez chwilę nie wiedział z kim ma do czynienia , gdy tylko się otrząsnął spojrzał na tę, która pokrzyżowała mu drogę. - O Hej Sophie! Co robisz w Edelweiss? A tym bardziej jak trafiłaś do Grünerwaldu? Nie spodziewałem się Ciebie aż tutaj. - Zaśmiał się, po czym podszedł się przywitać.
Co ja tutaj robię? Dobre pytanie. A tak na serio to jestem tutaj niejako za zaproszeniem Oberhaupta. Do Grünerwaldu przybyłam, aby pozwiedzać. W Stadt Edelweiss byłam już niejednokrotnie, trzeba w końcu odejść od rutyny.-odpowiedziala Sophie Piotrowi, lekko się do niego uśmiechając, po czym przywitała się z mężczyzną. Kobietę zadziwiło spotkanie i była jeszcze lekko zszokowana wpadnięciem starała się jednak zachować pozory neutralności.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Grünerwald Besichtigung

Post autor: Piotr Romanow »

- To skoro tu jesteś, muszę Ci powiedzieć że właśnie jakiś czas temu tu zamieszkałem. - Powiedział uśmiechnięty Piotr. - Bardzo lubię to miejsce, dlatego to je wybrałem, poznałem tutaj Frau Swann, a także miałem okazję spotkać się na herbatę z Frau Angentrost. Tym bardziej muszę Cię zasmucić, gdyż miasto to opiera się głownie na armii, ponieważ graniczy z MAW i jest tu pełno posterunków, więc raczej nic nie zwiedzisz. No chyba, że góry. - Zaśmiał się.
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 544
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Grünerwald Besichtigung

Post autor: Sophie »

Piotr Romanow pisze: 22 maja 2022, 22:20 - To skoro tu jesteś, muszę Ci powiedzieć że właśnie jakiś czas temu tu zamieszkałem. - Powiedział uśmiechnięty Piotr. - Bardzo lubię to miejsce, dlatego to je wybrałem, poznałem tutaj Frau Swann, a także miałem okazję spotkać się na herbatę z Frau Angentrost. Tym bardziej muszę Cię zasmucić, gdyż miasto to opiera się głownie na armii, ponieważ graniczy z MAW i jest tu pełno posterunków, więc raczej nic nie zwiedzisz. No chyba, że góry. - Zaśmiał się.
-I co, jakie pierwsze wrażenie zrobily na tobie obie panie. Z kedną znich kontakt mam bardzo dobry, druga była moją v-mamą.-zaśmiala się Sophie po czym powiedziała
-Na góry nie kestem przygotowana, zobacz tylko jak jestem ubrana.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Grünerwald Besichtigung

Post autor: Piotr Romanow »

- Bardzo miłe kobiety. - Powiedział. - Twoja mama to jak mniemam masowa rozwódka, która nie może znaleźć szczęścia w żadnym mężczyźnie? - Zaśmiał się. - A co do gór, zawsze mogę załatwić Ci jakieś przebranie i sprzęt do wycieczki. No chyba, że bardziej interesuje Cię zwiedzanie dostępnej dla gapiów części zmilitaryzowanego miasta. Chociaż można przejść się do parku, ale uważam, że część ludzi, którzy nas znają mogą uznać to za jakieś amory.
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Grünerwald Besichtigung

Post autor: Piotr Romanow »

*Do Sophie trafił list, był on strasznie zakurzony, a gdzieniegdzie były widoczne uszkodzenia powstałe na skutek kontaktu z wodą.*
Najdroższa @Sophie,
Piszę do Ciebie ten list będąc od Ciebie daleko, bardzo daleko. W upałach Sandżaku, gdzie pot zalewa nas wszystkich siedzę i myślę o Tobie, trzymając otrzymane od Ciebie Peterki na sercu i rozmyślając o tym jak będę szczęśliwy, gdy tylko wrócę. W końcu móc Cię objąć, nie myśleć więcej o problemach tego co nas nie dotyczy. Mam nadzieję, że list ten trafi przed moim powrotem, bo jest tyle do opowiedzenia! Nie spodziewałem się tak kolorowego świata w tym mroźnym kraju, spotkaliśmy Boszniaków, chodziliśmy po najgorętszych punktach naszego kraju. Może w jakimś spokojniejszym okresie, gdzie nie będziemy mieli pracy wybierzemy się do tej wioski na wakacje?

Tęsknię i całuję,
Twój Piotr
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 544
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Grünerwald Besichtigung

Post autor: Sophie »

Kochany @Piotr Romanow,
Nie będę ukrywać, że list twój uradował mnie mocno, aby więc uradować i ciebie odwdzięczam się tym samym. Piszę twn list z lekkim opóźnieniem, a i pewnie z opóźnieniem go otrzymasz, dlatego też wysyłam pod adres twojego mieszkania.

Mam nadzieję, że służba w armii nie jest ci ciężką, a i radość ci sprawia. Jednak w pewnym momencie wyrwać będę Cię musiała z jej ramion, aby czas z tobą spędzić. Broń na bok odłożysz i mnie za rękę uchwycisz. Mam nadzieję, że cały i o pełnym zdrowiu wrócisz tutaj, gdzie mieszkasz. Na koniec życzę Ci dużo szczęścia.

Twoja wybranka, Sophie
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grünerwald”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości