Zaproszenie na koronację królewską

Władzę zwierzchnią w Edelweiss posiada Oberhaupt. To on czuwa, by "państwo rosło w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". W tym miejscu znajduje się jego siedziba. Jeśli masz jakąś sprawę do niego, to dobrze trafiłeś.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Jakub Wereszczyński
Posty: 2
Rejestracja: 11 lipca 2022, 11:16

Zaproszenie na koronację królewską

Post autor: Jakub Wereszczyński »

Obrazek
Wielmożni Państwo,

W imieniu Dworu Jego Królewskiej Mości Stefana II Daniela, serdecznie zapraszam Jego Ekscelencję Heinza-Wernera Grünera i Wszystkich Mieszkańców Edelweiss na uroczystości koronacyjne w Rzeczypospolitej Obojga Narodów dnia 17 lipca MMXXII roku o godzinie 14!
Jakub Wereszczyński-Bagrat
Podkanclerzy Wielki
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11774
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na koronację królewską

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek
Sehr geehrter Großunterkanzler,

W imieniu własnym, ale i całej społeczności Szarotkowej Krainy najserdeczniej dziękujemy za przekazane zaproszenie. Niniejszym informuję, że ze względu na realny urlop nie jestem w stanie wyruszyć w podróż do Rzeczpospolitej Obojga Nardodów. Ubolewam nad tym strasznie, gdyż ostatnimi czasy, nieco ukradkiem, wybierałem się na organizowane przez wydarzenia towarzyskie i sprawiały mi one niebywałą radość. Zwycięstwo w gonitwie tylko rozochociło, a strzeleckie zmagania wywołały również chęci rewanżu na moim bliskim przyjacielu, Herr von Oranien-Nassau.
Postaram się zatem wysłać delegację, która będzie reprezentować Edelweiss..

Jeśli będzie Herr Großunterkanzler na tyle łaskaw to proszę ode mnie osobiście pozdrowić przyszłego Monarchę...

ObrazekObrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
daniel von tauer-krak Stempel
Posty: 5
Rejestracja: 05 czerwca 2022, 21:38

Re: Zaproszenie na koronację królewską

Post autor: daniel von tauer-krak »

Uroczystości już trwają- bal jest tutaj. Tymczasem...
Międzynarodowy Turniej Rycerski

Wielmożni Państwo!
Drodzy Goście!

Mam zaszczyt w imieniu Kancelarii Królewskiej JKMości Stefana II Daniela zaprosić Państwa na II Międzynarodowy Turniej Rycerski, który odbędzie się w Rzeczypospolitej, rozpoczynając się we wtorek, 19 lipca br.
Zaproszeni są nie tylko Mieszkańcy Rzeczypospolitej, ale i wszyscy mieszkańcy mikroświata!

Składać się będzie z dwóch części:
  • []Turnieju Szermierczego
    []części bitewnej
Z Regulaminem, Zasadami Pojedynków oraz Zasadami Bitew Turniejowych można się zapoznać TUTAJ.

Zapisy są TUTAJ

Na zwycięzców czekają chwała oraz nagrody, o których jest napisane w Regulaminie.

Serdecznie zapraszamy!
/-/ Michał Lubomirski
Hetman Wielki
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11774
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na koronację królewską

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nie wiem czy turniej już się zaczął, ale liczę, że uda mi się chociaż prześledzić jego rezultaty.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Oberhaupta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości