Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Miasto będące stolicą państwa i zarazem centrum szarotkowej krainy. To tutaj zjadziemy siedzibę władz, ale także wszelkich rzemieślników, artystów czy najwieksze widowiska kulturalne czy sportowe. Jeśli nigdy tutaj nie zajrzałeś nie możesz zwać się obywatelem.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Joachim Cargalho »

Na placu Ohne Titel ustawił się autokar, który czekał na uczestników wycieczki. Oto przed wszystkimi zainteresowanymi otwierała się szansa wzięcia udziału w tournee po Edelweiss, które ma prowadzić przez najpiękniejsze zakątki Kotliny, ma zapewnić wizytę w miejscach, które powstały po to, by tętnić życiem.

Obrazek

Zapraszamy wszystkich chętnych, do wsiadania. Tych, którzy mają wątpliwości, zapraszamy do zadawania pytań. Obiecujemy, że przed nami czas niezapomnianych wrażeń, z dala od wszelkich niebezpieczeństw!
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Femme Mystere »

Lieselotte zjawiła się przy autobusie jako pierwsza i już z daleka przypominała słynną Larę Croft, mając na sobie krótkie beżowe bojówki, czarny top, trapery i kocie, czarne okulary przeciwsłoneczne. Wpatrywała się w rozłożoną mapę, nie dostrzegając prawie nic ponadto. Stanęła przed pojazdem, zwinęła papier w rulon, a potem z plecaczka wyciągnęła notesik. Rozglądała się wokoło w poszukiwaniu zapisanych na listę uczestników, których zamierzała odhaczać:

@Isabella Swann
@Sophie
@Piotr Romanow @Albert Fryderyk de Espada
@Joachim Cargalho
@Albert Fryderyk de Espada
@Arkadiusz Maksymilian
@Fatima Marcjan-Chojnacka
@Alfred Fabian
@Horace Richelieu
@Robin von Eisenhut
@Helwetyk
@Erwin von Beckendorff
@Leszek Ebe-Grüner
@Benji Rockwell
@Tymoteusz Dostojewski
@Orjon Surma
@Meisande V Gvandoya
@Ametyst Faradobus
@Ronon Dex
@Bruno Petrowicz Catalan
@Oswald Baskerville
@Krzysztof Windsor
@Ignats ik Ruth
@Bolesław domu Kirianóo
@Anastasia Windsachen
@Konrad Einsleider vH
@Damiano á-la-Triste
@Robert Drenin
@Bazyli Izaak

Integracyjna wycieczka krajoznawcza na koszt władz państwowych z noclegiem to nie lada gratka, prawda?
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Horace Richelieu Stempel
Posty: 206
Rejestracja: 04 kwietnia 2022, 14:42

ODZNACZENIA

Horace Richelieu się zjawa po długiej nieobecności

Post autor: Horace Richelieu »

Horace Richelieu odpoczęty

Jak to mawiał ojciec Horacego Richelieu-"Nawet największy artysta ma dni słabości, pozwól im przeminąć i zajmij się czymś innym"-dlatego postanowił trochę odejść z życia publicznego, spełniając swoje obowiązki względem Edelbau i ucząc się jeździć na nartach. Wszystko to pełnił w zaciszu Kaputte Ski i Sanatorium "Quelle". Jeździ już nawet nieźle, chociaż od incydentu podczas nauki, jeździ teraz wyłącznie na desce snowboardowej, jaką dostał od wynalazców z swej "firmy". Jest ubrany w brązowy, gruby sweter, szalik w flagę Wolkebandu i buty do dalszych podróży, miękkie i wygodne. Na plecach ma spory plecak, gdyż zawsze był tym, który ma "wszystko". Przywitał się ze wszystkimi skromnie, z ukłonem, uściskiem ręki bądź pocałunkiem ręki, ale z serca i szczęśliwie
-Miło was wszystkich widzieć, drodzy przyjaciele!-
Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque; Hauptarchitekt EdelBau.
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Isabella Swann »

Droga Frau Liselotte @Femme Mystere ,
Fraulein Isabella Swann nadal pozostaje pod naszą opieką w szpitalu. Prosiła o usprawiedliwienie jej nieobecności na wycieczce.
Z poważaniem
(-) August Wilhelm Neumann
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Ambasador Republiki Socjalistycznej Czesnoradu
Posty: 269
Rejestracja: 28 kwietnia 2022, 20:15

ODZNACZENIA

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Robert Drenin »

Szanowna Towarzyszko @Femme Mystere,
chciałbym podziękować za propozycję i z chęcią chciałbym zwiedzić najbardziej malownicze części Kotliny Edelweiss. Jednakże obawiam się, że przez moją realiozę, która jest dość nieprzewidywalna, ciężko byłoby mi wybrać się na wycieczkę. Jednakże cieszę się z zapisania mnie na liście uczestników.

Chodziaż z drugiej strony możliwe jest, że mógłbym dojść w pewnym momencie, o ile wycieczka trwałaby wystarczająco długo. Aczkolwiek biorę tą opcję optymistyczne i nie jestem pewien, czy się spełni. Jednakże podaję to do wiadomości na wypadek, gdyby faktycznie tak poszczęściłoby mi się.

Z wyrazami szacunku,
/-/ Robert Drenin
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad
Obrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 724
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Najwspanialsza @Femme Mystere!

Dziękuję serdecznie za zaproszenie na wycieczkę. Jest mi niezmiernie miło. Niestety ale nie pojawię się z powodu licznych spraw w Sarmacji, gdzie jestem obecnie potrzeba na cały weekend. Ubolewam bardzo nad tym. Ale za to zapraszam w niedzielę do nas na Książęce Dożynki!

Życzę udanej wycieczki! Całusy!

( – ) Fatima
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Joachim Cargalho »

Cargalho sprawdził obecność.
- Czy to aby na pewno wszyscy? - zapytał
Obrazek
Awatar użytkownika
Horace Richelieu Stempel
Posty: 206
Rejestracja: 04 kwietnia 2022, 14:42

ODZNACZENIA

Horace Richelieu rozdaje zimną herbatkę

Post autor: Horace Richelieu »

Horace Richelieu czekając na odpowiedź innych...

Horace Richelieu rozłożył mały koc piknikowy i wyjął z swego plecaka torbę termiczną, w której był termos z herbatką i wlał ją do kilku kubeczków, które można łatwo umyć z pomocą mokrej chusteczki, po czym daje ją na tacę i podnosi się, idąc między jego towarzyszy
-Może zimnej herbatki, dopóki czekamy?-
Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque; Hauptarchitekt EdelBau.
Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Ambasador Republiki Socjalistycznej Czesnoradu
Posty: 269
Rejestracja: 28 kwietnia 2022, 20:15

ODZNACZENIA

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Robert Drenin »

Na miejsce przybył niespodziewanie Towarzysz Robert Drenin, który zdziwiony, lecz zadowolony, że jeszcze wycieczka się nie zaczęła, wysiadł z pojazdu, którym przybył na zbiórkę. Następnie szybkim krokiem podszedł do czekających osób i się z nimi przywitał:
Zdrastwujtie drodzy Towarzysze! Szczerze myślałem, że wycieczka jakoś się wcześniej odbędzie. Jednakże dzięki temu, że jeszcze się nie zaczęła, to mogłem przybyć na miejsce zbiórki. Trochę może i jeszcze lekko mogę chorować na realiozę, ale może się bardziej nie rozchoruję. Mam też nadzieję, że was nie pozarażam. :D
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad
Obrazek
Awatar użytkownika
Horace Richelieu Stempel
Posty: 206
Rejestracja: 04 kwietnia 2022, 14:42

ODZNACZENIA

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Horace Richelieu »

Robert Drenin pisze: 17 lipca 2022, 20:00 Na miejsce przybył niespodziewanie Towarzysz Robert Drenin, który zdziwiony, lecz zadowolony, że jeszcze wycieczka się nie zaczęła, wysiadł z pojazdu, którym przybył na zbiórkę. Następnie szybkim krokiem podszedł do czekających osób i się z nimi przywitał:
Zdrastwujtie drodzy Towarzysze! Szczerze myślałem, że wycieczka jakoś się wcześniej odbędzie. Jednakże dzięki temu, że jeszcze się nie zaczęła, to mogłem przybyć na miejsce zbiórki. Trochę może i jeszcze lekko mogę chorować na realiozę, ale może się bardziej nie rozchoruję. Mam też nadzieję, że was nie pozarażam. :D
-Witaj serdecznie, tovarishu Robercie Dreninie! Zapraszam, aby wziął sobie łyk zdrowotnej herbaty od Olubayo, która wspomaga akcje remontowe w bloku, aby nasz przyszły większy apartament nie był dla ludzi zbytnim utrapieniem. I będę musiał ją kiedyś sprezentować podobny prezent!-Horace Richelieu zastanawia się nad tym problemem, podając dla towarzyszy jeden kubek herbatki
Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque; Hauptarchitekt EdelBau.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadt Edelweiss”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości